reklama

Vozík Burley a krátká zadní osa kola GT Avalanche Expert

Tak jsem si koupil z druhé ruky vozík Burley Bee a chtěl ho dneska s mrnětem vyzkoušet. Jenže jsem narazil na problém - ten kovovej díl, co se připíná na kolo, mi prodloužil zadní osu tak, že už jsem ji rychloupíníkem neupnul (respektive, narval jsem to tam silou na kousek závitu, kterej jsem si samozřejmě strhnul).

Byl jsem s tou osou (185 mm) v servisu, kde mi řekli, že delší osa se nevyrábí. Je fakt, že nikde na netu ji nemůžu najít. Nevíte, jestli existuje delší zadní osa než 185 mm? Bude řešením koupit 185 mm osu a místo upínáku použít dvě matky? Nebo nějak ten Burley bazmek ubrousit na míru mému rámu?

[ Zpět ]
Datum: 16.08.2013
Autor: kokis
  • Re: Vozík Burley a krátká zadní osa kola GT Avalanche Expert

         

    Mám dojem že ta oska bývá k novýmu vozíku pribalena. Takže zkusit výrobce vozíku. Jinak by ji šikovnej zámečník jistě dokázal udělat, jen to asi chce pohlídat kvalitu materiálu, žádné bláto.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vozík Burley a krátká zadní osa kola GT Avalanche Expert

         

    http://www.azub.cz/extrawheel-nahradni...

    Tady ho mají 210mm

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2013
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024