reklama

GPS tracker

Uvažuji o tomhle.
http://www.i4wifi.cz/bezpecnostni-gps-tracker...
Krádeži to sice nezabrání, ale alespoň by se našlo kolo a garáž či sklep či stodola toho zloděje.

[ Zpět ]
Datum: 06.08.2013
Autor: Robikl
  • Re: GPS tracker

         

    A kam bys tu krabičku na kole dal aby nebyla vidět a nedala se snadno odstranit?
    Navíc se mi to zdá být nějak moc levný na to aby to mělo tu správnou kvalitu, výdrž a plnilo to to co uvádějí.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GPS tracker

           

      Ano, to je problém, že pokud to zloděj odstraní, tak je vysmátej. A zase tak malé, aby se to nalepilo někam nenápadně, třeba pod sedlo atp., to není. Dal bych to do brašny na nosič či pod sedlo s poléhal se na to, že se nebude zdržovat tím, že to odendá.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2013
      Autor: Robikl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GPS tracker

             

        Ta brašna mě napadla taky, ale tam se určitě brzo podívá, běžně se tam vozí peníze na cestu a určitě by ho dost zajímalo co ta krabička je. Blbce by nejpíš nenapadlo, co to je, ale moc bych na to nespoléhal, kola kradou různí lidé a mnohá se hned dostávají k jiným lidem a ti už určitě budou vědět co by to mohlo být.
        Možná by se to dalo alespoň trochu zamaskovat třeba jako zabalaná rezervní duše, nebo něco podobného.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GPS tracker

         

    Otázka zní, jak často ti ukradou kolo?
    Já měl kolo zdezpečeno poplašným zařízením které mně řvalo doma a o kolo jsem stejně přišel.
    (ukradeno ze sklepní koje)
    Dnes tam mám tři masivní zámky jeden se nedá cvaknout, silnou sirénu, kameru, a poplach doma.
    Venku kolo nikdy neopouštím.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2013
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GPS tracker

           

      Mě osobně nikdy naštěstí kolo neukradli. Fakt je, že to riziko hodně eliminuji. Bez dohledu nechám kolo vyjímečně... Chci na něj bud vidět a když to nejde, tak mám alarm, že bych mohl doběhnout, když bych nebyl daleko. Pak asi další možnost je si kolo dát pojistit, ale nechci živit pojišťovny. To co jim dám za tu dobu než mi kolo ukradnou, tak mě asi bude stačit na další kolo. Nevím.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2013
      Autor: Robikl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

472 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024