reklama

Repelent na cesty

Několik let jsem s úspěchem používal Biolit - elektrický odpařovač na baterky. Vždycky jsem ho zavěsil do vrcholu stanu, pokud jsem spal jen pod širákem, dal jsem si ho někam k hlavě. A měl jsem od těch pískajících bestií klid. Letos jsem sháněl novou náplň a ukázalo se, že nikde není. Nakonec jsem napsal výrobci a zjistil jsem, že už ho nevyrábějí. Což mě docela mrzí, měl jsem tak vyřešenou ochranu proti komárům aniž bych musel něco cákat na sebe.
A také z důvodu evropské legislativy již nevyrábějí Diffusil Plus na oděvy.

Tak by mě zajímalo, jak řešíte ochranu proti komárům či klíšťatům vy abych se mohl inspirovat.

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2013
Autor: petrp
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáky pro Klub bláznů Mt. Ventoux - silniční kol

dnes
v roce 2019 bych rád dal tuto výzvu. Raději bych jel s nějakou skupinou než úplně sám - nižší náklady, vzájemná…

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

včera
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
18.08.2018
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (21 přihlášených)

Vltavská cyklostezka s desetiletým dítětem

Po více než půlročních přípravách a přemýšlení jsme se rozhodli jet s naším desetiletým synem Vltavskou…
2183798 | včera

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018