reklama

Report z hor Kačenčiných

Někde jsem četl, že termín Kačenčiny hory používají jejich znalci, nebo ti, co si na ně chtějí hrát. No, proč ne, aspoň na chvíli... Do Orlických hor jsem vyrážel skvěle vybavený informacemi od cyklokamarádů Lelka a Rondy. Přestože jsou pro mě virtuální osoby, cítím se s nimi spřízněný, i když se…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 19.07.2013
Autor: vlli2
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    Pěkné! Takové zprávy se mi líbí.
    Už jsem si vypsala i nějaké poznámky :), protože cestou z Jeseníků jsem u Žamberka zahnula podle cedule "Hanička" vpravo, někde za Helvíkovicemi koukla do mapy, že je to ještě kus cesty, tak jsme se vrátili, a zrodila se myšlenka na 2. cyklovýlet (někdy v budoucnu) Orlickými horami, tam někde po té červené (aspoň budou využity mapy, které byly zbytečně koupeny před loňskou cestou).

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    Hezký výlet. Škoda žes měl tak moc zamlženo, jinak jsou z té hřebenové pěkné rozhledy. Koukal jsem, že na Peklo už čas nezbyl.

    O té studánce na zelené Pod Velkou Deštnou jsem ani nevěděl, nikdy jsem si ji nevšim, nějak nezbyl čas na rozhlížení při sjezdu dolů, zkusím si někdy přibrzdit :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z hor Kačenčiných

           

      Aspon mam neco na priste :-) ...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2013
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    vloni jsme v Orlických také jezdili a moc se mi tam líbilo, ten kostel v Neratově je úžasný, vloni tam byl koncert a i když jsem měla cyklooblečení, tak jsem chvíli zůstala.Přístřešek na Vrchmezí zrovna stavěli

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z hor Kačenčiných

           

      Pri msi v Neratove hrali na kytaru a nejake klavesy (ne varhany), kostel ma skvelou akustiku.
      Ten pristresek na Vrchmezi vypadal nove. A komfortne ...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2013
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    Příjemné počtení, díky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Report z hor Kačenčiných

           

      taky dik :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2013
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Report z hor Kačenčiných

         

    http://vlli.rajce.idnes.cz/2013.07.04.-07.07....

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2013
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

462 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024