reklama

Kompresor na bezdušáky

Ahoj, mám v plánu přejít na bezdušáky, především kvůli mé dceři, která píchá o stošest. :-) Po přečtení všech možných diskusí jsem došel k závěru, že pro nafouknutí je jistota kompresor. Většina diskutérů doporučuje se vzdušníkem, ale jelikož nejsem po této stránce znalý, ptám se jestli by stačil Woodster CP 16, který je bez vzdušníku ale dává prý 180 l/min nebo PowerPlus POWX1720 se 6 litrovým vzdušníkem? Děkuji všem předem za rady a odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 18.07.2013
Autor: marbl
  • Re: Kompresor na bezdušáky

bezdusaky vozim od podzima 2009 a kompresor jsem za celou dobu nepotreboval...

[ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Vždy šťastný

Hledám: Vždy šťastný
16.11.2018
Jsem Amanda Weberová ze Spojených států amerických, single.i jsem pečující, věrný, věrný, pravdivý, milující, cíle…

Hledám: Korsika září

13.11.2018
Hledám kamaráda na kolo na Korsiku začátkem září 2019, věk mezi 50-60 let, okolí Liberec

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
13.11.2018
hoj nenašla by se tady rozumná duše co už ví co od života chce. Chtěla by časem založit rodinu. Je milovnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (4 přihlášení)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle,…
JohnyB | 02.11.2018

Cyklotoulky Olomouc - Slezská Harta

Další kraj pro naše cyklotoulky jsme vybrali Olomoucko. Respektive Mariánské údolí, Moravský Beroun a…
ondrapisklak | 31.10.2018

Elberadweg 2018 - Labská cyklotrasa s větrem v zádech

Elberadweg (Elbe Cycle Route, Labská cyklotrasa) je už několikátým rokem nejoblíbenější dálková cyklotrasa v…
Asterix | 28.10.2018