reklama

Kauel

„Ty jseš Karle vážně debil!" Koukám na toho vychrtlého stařečka jak překrajuje knedlík napůl, vytře s ním zbytky omáčky a rychle jej láduje do pusy, jako by mu ten talíř měl snad každou chvilkou někdo odnést.S Karlem se znám od dětství, je mladší přesně o jeden den než já.To množství piva, které…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 09.07.2013
Autor: Jindra8526
  • Re: Kauel

         

    Při takovýhle textech si vzpomenu na své dva spíše známé než kamarády, oba už jsou po smrti a oba se uchlastali. Jen ta výchozí situace byla jiná než u tvého Karla, oba měli střední školu a v dobách než začali chlastat první ligu jim to hodně pálilo. Snad proto si věřili, že je ten démon alkohol nepřemůže.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2013
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 10.07.2013
      Autor: Jindra8526
      • Re: Kauel

             

        Kdyby to člověk viděl ve filmu, tak řekne, že je to přitažený za vlasy.

        Já moc neznám jak je to mimo ČR, ale prý v civilizovaných zemích není zvykem, že k nějakému hracímu automatu se dá dostat skoro na každé vesnici?

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2013
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kauel

               

          Abych řekl pravdu, nesoustředil jsem se vůbec na to, jak to je jinde v cizině, nevím, budu se lépe rozhlížet.

          U nás je to ovšem děs. V naší vesničce střediskové co má něco kolem 2500 duší je 5 hospod plus pizzerie a v třech z hospod jsou ty bezrucí banditeé

          Pod ledem je taky, a ten automat je skoro furt obsazený.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kauel

             

        A tuhle jeho fotku jsi videl? 8-)
        http://www.sortiesdvd.com/photos/pierre-richard...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2013
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kauel

               

          Taky mě to hned napadlo, když jsem viděl první fotku :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2013
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kauel

               

          Chlapci, to se mi nějak povedl záběr, protože Kauel mu moc podobnej není, je taky malej, když byl mladší a míval víc vlasů, vypadal spíš jak ten Beethoven.

          Jinak na fotce z úterka je Karel už zase "vyžranej" už prý má zase 71 kilo :-)

          Snažíme se kluka vykrmit, ale co s ním dál bude, Bůh suď. Za rok mu skončí zaplacenej nájem a pochybuji, že dá dohromady 12 tisíc čistého na nájem plus nějaké ty poplatky, bude se muset stěhovat do něčeho levnějšího, a to už jeho 87 letá matka asi nezvládne.

          Už teď je v Praze nešťastná, celý život u nás a najednou ji kluk přestěhuje do Prahy, kde nikoho nezná.

          Tragedie v přímém přenosu.
          Nejhorší je, že Karel je jak malé děcko, kus zahrady i ten barák prodal, aniž by se z někým "ze starých kámošů" poradil, určitě bychom ho nenechali tak okrást a s tím bytem vůbec, ten jeho má tržní cenu 1.5 mega, on ho dal za 120 tisíc (na splátky nájemného) + ta Laguna za tak 15 - 20 tisíc a dluhy na sociálce a zdravotce, když 2 roky neplatil mohly dělat tak 100 tisíc, příjem žádný neměl, protože mu milej Janoza neplatil, takže musel platit minimum. Určitě to šlo dojednat splátkovým kalendářem a v jeho sociálním postavení by určitě šlo zmírnit i nějaké to penále.

          Jen kdyby ten blboun něco kváknul, že chce takové zoufalá rozhodnutí udělat.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kauel

                 

            Jindro a neekluje se Ti toho Karla takhle obnažit? Poukázat na všechny jeho chyby a hlouposti a zveřejnit fotku?

            [ Zpět ]
            Datum: 12.07.2013
            Autor: xanti
            Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Kauel

                   

              Píšu pravdu, Karla mám rád a se zveřejnĕním jeho fotky jsem mĕl problém, ale Karel ne, a souhlasil.

              Přesto jsem se rozhodl, že nechci, aby byl v titulcích.
              Hloupost není tragická, zničující je Karlova snaha, dĕlat si to po svém. Mohli jsme mu pomoci, kdyby nám dal šanci.

              Ale máš pravdu, fotku jsem mèl vynechat.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.07.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kauel

                     

                A je pryč, dĕkuji za upozornĕní.

                [ Zpět ]
                Datum: 13.07.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Kauel

                   

              Abych řekl pravdu, docela si mĕ rozhodil.

              Přemýšlel jsem o tom dva dny.
              Píšu takové ty "povídky velkopopovické" a snažím se zachytit jednotlivé postavičky upřímnĕ, pravdivĕ, tedy pravdivĕ ve smyslu jak já je subjektivnĕ vidím.

              Nemohu říci, že by to v jakémkoliv smyslu mohlo být varování, přínos, poučení, tím se liší moje bláboly od skutečné literatury.
              Prostĕ je to subjektivní dokument z mé vsi, mé doby, bez fabulací a příkras a také bez autocenzury.

              Ekluje, to asi ne.
              Je mi líto, že neumím víc, neumím pomoci Karlovi, Čáryfukovi, nekoupím diamant od Abbého ani nepřesvĕdčím Guláše, že nemá raka, a fakt že nemá.

              A to, že o tĕch lidech napíšu jim, ani mĕ, také v ničem nepomůže.
              Nevím jestli psaní pravdy je důvod k studu sle také nevím, jestli psát pravdu bez poselství má smysl.
              Možná jen jako ten dokument doby.

              [ Zpět ]
              Datum: 14.07.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Kauel

                     

                Kdybych tohle psal ja, nejspis bych zmenil jmena a neuvadel mesto (vesnici). Je otazka, jestli by se tim neco zmenilo, ale mel bych pak lepsi pocit.

                [ Zpět ]
                Datum: 14.07.2013
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kauel

                       

                  No, vzhledem k tomu, jak jsem profláknutej, asi by zmĕna názvu obce nic nezmĕnila :-)

                  Za Husáka se říkalo:
                  Nemysli!
                  Když už myslíš, tak to neříkej nahlas.!
                  Když už to říkáš, tak to nepiš!
                  Když už to napíšeš, tak to nepodepisuj!
                  Když už to podepíšeš, tak se nediv :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 15.07.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Kauel

                     

                Taky bych občas chtěla pomáhat přes mrtvoly.:-) Taky se mi občas něco nepodaří. Díky Jindro :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 15.07.2013
                Autor: xanti
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kauel

                     

                Čáryfukovi se pomoci nedá. Kdysi s ním byl i docela slušnej pokec. Alespoň v té hospodské formě. Pak už jen o Spartě a pivu a teď už propil asi většinu svých mozkových buněk k nenávratnu. Znám ho ještě jako kluka, je o pár let starší, a dnes vypadá jako můj pradědeček, když vedle mne stojí :-(
                Prostě chlast...
                ALe vybral si to sám...

                [ Zpět ]
                Datum: 21.12.2013
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kauel

                       

                  Vypadá už jako dědek, ale žije.
                  Žije si ve svém světě, neubližuje, neškodí.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Kauel

         

    Tak mi přišla sms:

    Ahoj, mám moc velkou prosbu. Nemůžeš mi půjčit 5000 nebo 2000, samozřejmě na úrok. Vrátím jednou tolik.
    Karel


    A průšvih je tady.
    Karel už nemá nic. Poraďte, jak mu pomoci?

    Já mu napsal:
    "Půjčím ti litr, na úrok ti seru. Stav se zítra Pod ledem."

    Udělá psí oči, a příjdu o dva litry, definitivně.
    Má někdo nějaký nápad?
    Já už nevím.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Kauel

           

      Jedině odmítnout, dávání peněz není řešení, tím mu nepomůžeš. Druhá možnost je vzít si ho do vlastní péče.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Kauel

             

        Mluvíš jak Soňa.

        Telefonoval jsem s Jirkou Mastroianim, taky mu dá litr, zdá se, že Kauel urgentně potřebuje 2.

        Nemám na to, kluka, se kterým jsem vyrůstal odmítnout, alespoň ne teď, na svátky. Budu se modlit, aby se ten trouba nepokoušel rozmnožit svůj majetek tím, že ty vypůjčené prachy nahází do automatu. U nás ve vsi ho nikdo k automatům nepustí, to mám ošetřené, ale za 20ku je v Praze, a tu má pod kontrolou Janoušek s Rittigem, a ti mi dneska neberou telefon :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Kauel

             

        "Děkuji, po novém roce ti to vrátím, nebo odpracuji".

        Teď to přišlo, on není z těch, co se vezou, prachy už nikdy neuvidím, to je jasné, ale určitě když budu potřebovat s něčím pomoci, bude tu.

        On není lempl, jen je hlupák, kterého šíbři snadno oberou a to se také stalo. Prý už automaty nehraje, ale věř tomu.
        Zaslouží si šanci, si myslím.
        I když vlastně už žádnou nemá.
        Vznik bezdomovce v přímém přenosu.

        Chtěl jsem psát o vůni jehličí a do toho tenhle chlap, to se nedá...

        [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Kauel

               

          Jindro, on tenhle předvánoční čas asi tyhle věci generuje ve větší míře. Srdce mi může utrhnout, když si vybavím jaké historky o konkrétních, většinou mě či dceři známých, dětech jsem tenhle týden vyslechl. Patnáctiletá holka, která se od otčíma dozví, že ji na Vánoce nechce vidět doma ať jde třeba pod most, desetiletá dívenka, která prosí o obejmutí, protože jí nikdo neobjímá, čtrnáctiletý kluk přemlouvající matku kamaráda aby ho adoptovala,...
          Nevím jak je to jinde, mám pocit že ten sociálně slabý Výběžek vytváří ve větší míře i tyhle podivné rodiny bez lásky. Jaký je emotikon pro smutek?

          [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kauel

                 

            No, to že jsou na tom další mnohem hůře, mě klidu nedodá, ale přesto, díky za připomenutí.

            Karla mám rád jako starého kamaráda, a tak jsem povinen mu pomoci, kdo jiný. Tady uprostřed je také spousta smutných osudů, ale určitě ne tolik, jako u vás, v té zdivočelé zemi.

            A ještě jednu věc jsem si uvědomil, Petře.
            Já mohu "problém" tak nějak uplatit, ale tu lásku, co ta děcka potřebují, i kdybychom se všichni složili po tisícovce, a že nás by asi nebylo málo, tak tu těm dětem nekoupíme.

            Nesnáším situace, kdy nevím, co mám dělat, nebo lépe, situace, kdy ať dělám co dělám, nic s tím nenadělám. Šéf si to řídí po svém, a moje bezmocnost mě fakt rozčiluje a nervuje.

            O to víc musím Bohu děkovat za svůj osud.
            Emotikon pro smutek existuje, ale neznám žádný pro naději.

            [ Zpět ]
            Datum: 20.12.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Kauel

                   

              Není potřeba pomáhat všem, ono to ani dost dobře není možné. Myslím, že bohatě postačí když ten kdo může pomůže těm pěti či šesti lidem v jeho blízkosti nebo které si vybere. Je blbost se nervovat nad bezmocností nad ostatními, od toho jsou politici a určitá víra, že pomůžou i další lidi, protože jinak by se z toho slabší jedinec zbláznil a nebyl by už k ničemu, jen ke starosti ostatním.

              [ Zpět ]
              Datum: 20.12.2013
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kauel

                     

                Naprostý souhlas, dobro generuje dobro, a naopak.
                Někdy to nevyjde.

                Na politiky či stát nevěřím, ale v universální dobro, které nás každou chvilku potká, ano. Nemám žádnou statistiku, ale na svých cestách, a zdaleka ne jen nakole mě pomohlo tolik lidí, že zřejmě, moje bilance by nevyšla kladně.

                Ale když jsme u těch politiků, dozvěděl jsem se dnesja z Babiš Zeitung, že naši státní úředníci, propagují bobra na dámských kalhotkách, a velkého ptáka na trenkách, za zhruba 600 tisíc, a zároveň jsem se dozvěděl, že nemá cenu se tím nijak vzrušovat, neboď 600 tisíc je v státním rozpočtu prd.

                A pak jsem si vzpomenul, jak Svěrák v bedně tahá prachy po stokorunách z babiček na nějaké to konto pro ta děcka, a chvilku jsem velmi hrubě klel. A pan Svěrák jev tom nevinně, spíš ten mudrc, co si troufne napsat, že 600 tisíc za kalhotky s bobrem a trnky s ptákem jsou peníze, co nic neznamenají.

                [ Zpět ]
                Datum: 20.12.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Kauel

                   

              Můj kdysi nejvíc největší kamarád si ode mne taky takhle půjčoval peníze. Když jsem chtěl, aby se mnou jel na cyklovandr, musel jsem mu na to nenávratně půjčit peníze a dát mu dohromady kolo. Jinak bychom celou cestu opravovali. Tyhle dvě zásadní věci jsem sice zařídil, ale na sraz přijel pozdě, vožralej, a neměl nic najeto.
              Přestal se se mnou stýkat, když jsem mu dal jasně najevo, že ze mě nic dalšího nedostane, dokud nesplatí alespoň ten poslední dluh - pitomých patnáct stovek.
              Od té doby uplynulo necelých šest let, on mezitím prokouřil a prohýřil stokrát tolik, ale pokaždé, když měl ty peníze v ruce, rozhodl se, že pro něj mají větší cenu, než já.
              Stýská se mi po něm, ale jeho rozhodnutí jsem se rozhodl respektovat, protože jsem mu vděčný, že mě donutil vyrazit na cyklovandr úplně sám, udělal ze mě dospělého muže :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 21.12.2013
              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Kauel

               

          Potom není o čem a nevidím problém.
          Když mu práce nevadí a nebrání se ji, tak ty peníze bych mu dal jako záloha na budoucí práci a určitě bych na nějakou v krátké době přišel aby si nemyslel, že to jen tak.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2013
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kauel

                 

            Dík,
            to jsem potřeboval slyšet.

            [ Zpět ]
            Datum: 20.12.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 21.12.2013
              Autor: Hrabosh
              • Re: Kauel

                     

                To jsi hodny, ze na me myslis.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.12.2013
                Autor: lucierut
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kauel

                       

                  Už potřetí se ten dobytek projevil jako bezectné prase.

                  Mám na mysli toho hysterika, co se pere na křižovatkách, napadá lidi zezadu, a když je po právu ztrestán, brečí a nechá se uplatit karbonovým kolem.
                  Tedy jde o Vojtěcha Hrabala, zbabělce a výtržníka, aby nedošlo k omylu.

                  Potřebuješ-li pomoci s hrubou prací, Lucie, klidně Ti Karla pošlu, rád to pro mě udělá a bude makat celý den jak šroub.
                  Na lopatu je Karel machr. Stejně bych mu musel vymýšlet práci.

                  Karel došel, a jak jsme se s Jirkou dohodli, dali jsme mu co nutně potřeboval, nebo to tak vypadalo. Zdá se, že automaty už nehraje.

                  Jestli nekecá, od ledna má práci někde na benzince, tak mu
                  držme palce. Starší Karlův syn půjde bručet, mladší je u Štěpky.

                  Tragedie, jejíž průběh máme jen velmi malou šanci ovlivnit, ale nevzdáváme to, tedy Jirka Matroiani a já..

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                  • Re: Kauel

                         

                    Prestan se, prosim, do hraboshe neustale navazet. Jinak nevim, cim si jeho prispevek zaslouzil smazani. Dik za nabidku, ale nastesti nepotrebuji dobrocinnost. Nevim, jestli jsi tu uz tehdy byl, ale s tim koksem to vzniklo tak, ze jsem nabizela privydelek, ale cela debata se zvrhla, je jiz byva na internetu zvykem a stala se ze me vykoristovatelka nebohych muzu.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.12.2013
                    Autor: lucierut
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Kauel

                           

                      Sprostotou.

                      Napsal v podstatě to, že bych mohl na Karlovi vydělávat.

                      Hraboš se chová jako prase.
                      Nejdříve se snažil rozbít debatu o pomníku pro hrdinu, pak nesmyslně blábolil u mého varování pro uchycení silného motoru elektrokol, a teď naprosto hnusně naznačil, že na Karlovi snad kořistím, a tak 3x a dost, Lucie.

                      Pokud bys opravdu potřebovala hrubou sílu nádeníka, Karel tu
                      je, umí vzít za práci, a pro kamarády rád mákne a pokud nepotřebuješ dobročinost, tím lépe, určitě za každou korunu bude vděčný.

                      Já, Jirka ani Jarda pro něj přes zimu nic mít nebudem, na zahradě není do čeho píchnout a volat si Karla na odhrabání sněhu by bylo trochu zdlouhavé.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 22.12.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                      • Re: Kauel

                             

                        Vydelavat ne. Pise to i o kousek niz ve vysvetleni. Je fakt, ze by si tak treba nasel prilezitostne zamestnavatele - za pomoci Tve a internetu, ke kteremu nejspis pristup nema.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 22.12.2013
                        Autor: Murphy
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                        • Re: Kauel

                               

                          Nezajímá mě jeho vysvětlení.
                          Konec.

                          Už to přehnal, a to 3x v uplynulých týdnech.
                          U mě skončil.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 22.12.2013
                          Autor: Jindra8526
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                          •      

                            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                            Datum: 22.12.2013
                            Autor: Hrabosh
                          • Re: Kauel

                                 

                            S Tebou musi byt vesela domluva. Pochopis neci slova jinak, nez to myslel, ale odmitas se dovedet, jak to myslel, protoze je pro Tebe dulezitejsi, jaks to pochopil.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 22.12.2013
                            Autor: lucierut
                            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                            •      

                              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                              Datum: 22.12.2013
                              Autor: Hrabosh
                            • Re: Kauel

                                   

                              3x a dost.
                              Blog je o Karlovi, a tak trochu i o lidských osudech a ne o tom, aby tady Hraboš exhiboval.

                              Nečtu, mažu, zamykám.
                              Nemám náladu na splechty histerického výtržníka.
                              Až dospěje, může se ozvat.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 22.12.2013
                              Autor: Jindra8526
                              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  •      

                    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                    Datum: 22.12.2013
                    Autor: Hrabosh
                  •      

                    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                    Datum: 22.12.2013
                    Autor: Hrabosh
                  •      

                    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                    Datum: 22.12.2013
                    Autor: Hrabosh
          • Re: Kauel

                 

            Tak nějak...
            Jednou dvakrát vypomoci v nouzi a nic za to nechtít je v pořádku, od toho přátelé jsou. Když to Jindra bude dělat pořád, tak to spíš ublíží.
            Karel čtvrtej v době hladu taky nechal lidi stavět zeď místo aby jim ty prachy rovnou dal, byť by ho to stálo míň o ten materiál.

            Nech si zrejt zahradu, udělat chodníček, postavit skleník, cokoli, co zvládne Jindro. Nebo mu zkus sehnat práci, kde vydrží...

            [ Zpět ]
            Datum: 20.12.2013
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kauel

                 

            Jeden znamy ma takhle stareho kamarada ubytovaneho snad uz trvale v nejakem malem zahradnim domecku. Za praci. Toho z domu vyhnaly deti po smrti matky, netusim ale proc... Hrajou spolu v kapele. Ten "bezdomovec" naaaaadherne hraje na kytaru, pamatuje si slova i na skoro nezname W+V pisnicky, ... To neni ztroskotanec.

            [ Zpět ]
            Datum: 21.12.2013
            Autor: Murphy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Kauel

                   

              Jednomu známému, bývalému kolegovi z práce jsem dal pětistovku, když přišel s evidentně smyšlenou historkou, že ho okradla manželka. Po nějakém čase zavraždil kvůli pár korunám důchodce a skončil v kriminále. Mám-li svůj dobrovolný dar považovat za dobrý skutek, jaké si z toho vzít poučení, netuším, no, to pětikilo mi možná zachránilo život a to se vyplatí :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 21.12.2013
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (14 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024