reklama

Slíbené foto Duratec Scruu 29" část druhá

A tady pokračování.

[ Zpět ]
Datum: 02.07.2013
Autor: Juras
  • Re: Slíbené foto Duratec Scruu 29" část druhá

Myslel jsem, že tam vrazíš Supermota? Ostatně pár údajů /osazení, hmotnost/ bys napsat mohl, ať je, co kritizovat :-). Můj první dojem ? - neprůstřelný tyranosaurus.

[ Zpět ]
    Autor: vladaza
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slíbené foto Duratec Scruu 29" část druhá

Šak tam Supermota sou. :-) Hmotnost 11kg bez nosiče. Brzdy, kliky, řazení a 11-ti rychlostní převodovka-vše Shimano Alfine. Převod řemenenem Carbon Drive. Napínání řemenu excentrickým šlapacím středem a dělená zadní stavba kvůli nasazení řemenu. Pedály Mavic EZ, blatníky SKS, kola DT Swiss, sedlovka-představec a řidítka Ritchey WCS, sedlo Sportourer Garda, gripy Ergon a plno dalších prkotin bez kterých se neobejdu a každému bajkérovi s toho budou hrůzou vstávat vlasy na hlavě, což je mi mimochodem u perdele.:-)

[ Zpět ]
      Autor: Juras
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

196 cyklistů (16 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018