reklama
Město: Praha

cyklotrasa A2

Nevíte někdo je-li už legálně průjezdná od mostu Barikádníků směr zoo a dál z Prahy?Já jen, že už jsem tam pár cyklistů viděl projíždět

[ Zpět ]
Datum: 28.06.2013
Autor: martinek
  • Re: cyklotrasa A2

Od Barikádníků po Trojskou lávku by to mělo být OK, dál ne. Viz info TSK staré pár hodin:

Neprůjezdné úseky:

trasa A1:
    - Kampa park: podmáčené podloží, nebezpečí pádu stromů (správce MČ P1).
    - Podbabská: opravy kabelů v trase v obou směrech (telekomunikace).
    - Papírenská Singeltrack – poškozená komunikace, odstraňování nánosů a naplavenin.

trasa A2:
    - Most Závodu míru – kynologické cvičiště – ul. U Soutoku: technický stav, porušené podloží, nebezpečí sesuvů a pádu stromů.
    - Freestyle – Lodnická: technický stav, podemletá komunikace
    (Pozn.: lze využít paralelní cyklotrasy ul. Vltavanů)
    - Rašínovo nábřeží – vyústění Botiče: technický stav – podemletá komunikace (správce TCP). Nikdo z odpovědných (správce TCP) neví, ale během 1-2 dní by prý měla být náplavka průjezdná celá
    (pokud tu už nefunguje).
    - Pod Havránkou – U Trojského zámku: poškozené podloží, chybí břeh, podemletí, hrozí pád stromů.

[ Zpět ]
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vráto díky a nevíš náhodou dá-li se přes trojskou lávku,císařský ostrov do stromovky

[ Zpět ]
      Autor: martinek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Lávka už je průjezdná.

[ Zpět ]
        Datum: 30.06.2013
        Autor: Vratislav

Na A2 mezi mostem Závodu míru a kynologickým ústavem se minulý týden normálně jezdilo. Nějaký zákaz tam asi někde byl…

[ Zpět ]
      Autor: snilard

Nevím, jaký je stav tento týden, ale minulý týden v sobotu byla trasa kolem kanálu od mostu Barikádníků do ZOO zavřená. Pod trojskou lávkou a na ní stáli dokonce ve 23 hodin v noci policajti, aby nikdo nemohl přes lávku do Stromovky.

Od ZOO byla průjezdnost po A2 bezproblémová. V Řeži doporučuji jet po silnici, kolem vody je nepříjemný písek a je to jako když jedeš po pláži. To je až pod lávku v Řeži.
      Z Reže do Libčic to šlo - tady je akorát po stromech dost svinstva od povodní a v jednom místě je nový propad zdi. Ale dá se to projet.

Z Libčic pohoda.

[ Zpět ]
      Datum: 29.06.2013
      Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (23 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018