reklama
Země: Řecko Řecko

Kérkyra - Corfu

Mate nekdo procestovano?
Zajimaly by mne treklogy na par overenych vyletu. Z netu moc nepoznam, jestli jsou ty ktere co k cemu. 8-(

[ Zpět ]
Datum: 24.06.2013
Autor: Murphy
  • Re: Kérkyra - Corfu

         

    Kerkyra je pěkné město. Bohužel jsem tam na kole nebyl. Pouze jsme je procourali pěšky. Vím že tam jezdí nějaká česká cyklocestovka. Viděli jsme bus zaparkovaný kousek od Dasii. Dá se prý vyjet na Pantokrátor - nejvyšší horu Korfu. Krásné okolí a pláže jsou kolem Paleokastrici.
    Není tam takové stálé počasí jako na Krétě a tak počítej i s deštěm a ochlazením.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2013
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kérkyra - Corfu

           

      A nemas z toho courani zaznamy z gps? Nebo - podle ceho jste courali?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2013
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kérkyra - Corfu

             

        Tak to bohužel nemám. GPS je pro mě vesnice španělská. A courali jsme stylem kam nás nohy zavedou.
        Ale zkus zajít na web Ostrovanka bloguje. Je to paní z Prahy, která tam žije a pracuje pro nějaku cestovku. Na stránkách má kontakt a když jí napíšeš, určitě Ti poradí.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.06.2013
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kérkyra - Corfu

             

        byl jsem tam 2x před pár lety, jednou na severu a jednou na jihu ostrova. Ubytovaní jsme byli v Kavosu což je děsné místo plné ožralých mladých anglánů, ale mimo město byly fajn pláže a silničky kolem pobřeží. Takže na treka nebo horáka fajn. Na Pantokrátor jel švára stopem a prý super výlet. Chodili jsme se koupat na Arcoudilas Beach a tu jsem našel na Google Earth.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.06.2013
        Autor: Grille
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kérkyra - Corfu

         

    Na Korfu jsem byl někdy v roce 1994. Na mopedu jsme s kamošem projeli sever ostrova. Na Pantokrátor do sedla vedla slušná asfaltka, ze sedla pak taková kozí stezka. Protože jsme měli městské skútry, tak jsme nejeli až nahoru. Cesta ze sedla po kozích stezkách byl na těch malých kolečkách městského skútru docela zážitek.
    Na kole jsem si projel jih ostrova. Menší provoz slušné asfaltky, pěkná projížďka.
    Ten jih mi proti severu připadal placatější. Na severu to bylo z vnitra ostrova k pobřeží do takových zajímavých kopců. Vnitrozemí ostrova se mi osobně líbilo nejvíce. Blížilo se to hodně mým představám o Korfu z knih Geralda Durrela.
    Treklogy ty myslím tenkrát ještě ani nebyly vymyšlené :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Přečtěte si také:

Tip na letošní dovolenou

Řecké ostrovy na lodi s kolem

 (CK Vlha)
11.05.2024, 8 dní
38 900 Kč
plavba na lodi Letecky

Kréta na kole

 (CK Extrem Tour)
25.05.2024, 8 dní
17 800 Kč
cyklistický Letecky

Balkán na kole

 (CK Kudrna)
05.06.2024, 12 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024