reklama

Sběratelé kol

Vyklízím garáž. Narazil jsem na staré dámské kolo, z doby před válkou.
I zašel jsem za místním sběratelem (ani zloděj, ani sběrač), tvrdí, že tyhle sqosty už nemá kam dávat.
Poradíte ´lieberhabera´?

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2013
Autor: AV
  • Re: Sběratelé kol

         

    http://www.ireceptar.cz/zajimavosti/na-navsteve...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2013
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sběratelé kol

         

    A to jako hledáš někoho, kdo by se toho kola ujal nebo někoho, kdo dotyčnému poradí, kam s ním?!?

    Pokud by platila první varianta, možná bych pouvažovala...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sběratelé kol

           

      "lieberhaber" = milovník, zde sběratel
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2013
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Sběratelé kol

             

        Hmmm, takže mě škrtáš...
        No nic, zatoužila jsem mít něco takového na zdi, ale asi s tím budu muset ještě počkat...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sběratelé kol

         

    Ahoj, mám kamarády od Příbrami a Ti taková kola shání, opravují a dělají retro jízdy v dobovém oblečení. Ti by takové kolo chtěli!
    Petr

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2013
    Autor: Valdek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sběratelé kol

           

      Je na ně nějaký kontakt?
      Pochybuji, že by se jim ´vyplatilo´ jet pro kolo do Kladna.
      Je-li pojízdné (bylo až vespod (-8 ), mohl bych jim ho dovézt (po ose).
      (kdysi jsem na skládačce nalezené u Hluboše jel domů - ujet se to dá ...)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2013
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sběratelé kol

             

        Oni si o opraví! Spojím Vás.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2013
        Autor: Valdek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sběratelé kol

         

    Pár námětů (už to tu bylo :)
    Bicycle Reuse Inspiration
    http://www.inspirationgreen.com/bicycle-art...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2013
    Autor: Kolorádo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sběratelé kol

         

    Liebhabermetallsammler suche :)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sběratelé kol

           

      prdelky, prdelky, na to tě užije ...
      8-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2013
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sběratelé kol

             

        Dobrý krytí ...
        Představi si, jak se ze sběračů kovů stali sběratelé kovů a přebytky co se jim nevejdou do sbírky ( Ta Národný Galeryje my nechce dát prostor, jsou to rasysty :) jsou nuceni prodávat ve sběrnách kovů...

        A teď naprosto vážně, víš že víc než polovina veksláků byla členy České numisnatické společnosti ? Sbírali hlavně bankovky a tím velmi ekefktivně obcházeli devizový zákon.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2013
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024