reklama

vyber kola

zdravim..... potreboval bych poradit do ceho jit ... chtel bych kolo kolem 20tis ale vubec do toho nedelam .... MTB nebo TREK..... poradte pls .... myslel jsem na AUTHOR VERSUS nebo AIRLINE dalsi zelisko v ohni je MERIDA MATTS SPORT 700 pokud mate nekdo jinej napad prosim podelte se o nej se mnou.
Diky

[ Zpět ]
Datum: 29.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Twiggyn)
  • Re: vyber kola

         

    Mam od lonska Acstar Everest One, ktery je v cenove relaci kolem 20 tisic. Letosni verzi vylepsili, dali jine kotoucovky, ty puvodni byly nic moc. Najel jsem na nem pak tisic km a jsem spokojen. Za tu cenu je to perfektni kolo na silnici i do terenu.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyber kola

         

    já mám GT avalanche 0.5 disc (cca 21 000) a taky naprostá spokojenost. Viz. http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?id=39...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyber kola

         

    Hlavně si promysli, co chceš jezdit - terény nebo turistické jízdy po pevném povrchu, podle toho se rozhodneš buď pro MTB nebo krosse (po silničce asi nejdeš?) - s authorem ani s meridou rozhodně neprohloupíš, ten Michalův Avalanche taky móóć dobrý, konečně - i "jednička" je krásná a navíc ve Tvém cenovém limitu. Tvé finanční možnosti Ti dávají šanci na už opravdu spolehlivý stroj. Napiš, pro co se nakonec rozhodneš.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyber kola

         

    bóóóže mě je tě tak líto, že řešíš tenhle problém. Já už ho mám za sebou hou hou hou a padl mi tááákhle velký šutr ze srdce. Teď se siche chodím desetkrát za den dívat do sklepa, jestli tam je a jak se mu tam daří a po včerejší první dvacetikilometrovce si ovívám pozadí a mažu ho alpou, ale neznám nic krásnějšího (kromě plného talíře guláše :o))) tak se rychle rozhodni. Když zapomeneš na peníze, kvalitu a já nevím co všechno u těch kol srovnáváš, tak si najednou uvědomíš, že jedno je tvému srdci jaksi bližší a to si vem.... věř mi, vím, o čem mluvím :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyber kola

           

      Dais, jseš mi čím dál tím víc sympatická, jak s tím kolem, tak teď s gulášem. Kdyby Tě ten Tvůj nějak štval, já bych měl zájem. I bych Tě na rukou nosil.
      Ale je to nádhera, viď - myslím jet na novém kole. Já Ti napoprvé jel děsnou štreku, zadek úplně rozbitej, ale bylo to krásný.
      Jo a na noc dávám na sedýlko takovej měkkej hadříček, aby se nezaprášilo.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vyber kola

             

        Airline, díky, ale z toho bezbřehého nadšení a optimismu bys asi záhy vystřízlivěl. Jak se znám, brzo bys mě nosil nejen na rukách, ale i vynášel v zubech! Ten můj mě štve sice pořád (já ho teda taky, aby mu to nebylo líto), ale dokud nenajdu někoho, kdo umí vařit líp, než on, tak neměním .... když už jsme u toho, jen tak pro jistotu, jak jsi na tom s vařením??? :O))
        Já byla z té jízdy úplně unešená, odloňského září, co mi předchozí kolečko ukradli, to byla první jízda. Tělo mi sice pár dní nadávalo, ale to nové kolo fakt nemá chybu. V exstázi jsem byla zvlášť z odpružené vidlice. Jela jsem s ní poprvé a můžu říct, že to bylo teda něco !!! A to mě ten můj staršil, že je to nepříjemné a že díky odpružení není kolo pod kontrolou, páč v rukách není cítit terén.....

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vyber kola

               

          S vařením na tom nejsem zrovna špatně, to klidně při vší mé vrozené skromnosti přiznám. Hlavně mi jdou jídla z brambor (na podzim jsem koupil 100 kg, teď tam mám ještě cca 90 kg...). A mám taky spoustu věciček na kolo, dvě přílby, nový polstrovaný černo - šedý kraťásky, čtvery rukavice a tři kola, to jsou tři štangle nahoře, abys věděla.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: vyber kola

                 

            teda ty víš, jak holku nalákat.... :O)

            [ Zpět ]
            Datum: 11.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyber kola

         

    Ja ted ted resim to same... Mam vyhlidnuty Apache Tanka Tate D. Ja se na nej divate tady?

    Diky Jarda

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Husqvik ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyber kola

           

      apache..? no neviem neviem. kamarat ma Wakitu, ale velka spokojnost tam nie je, ale proti gustu ziaden disputat. hlavne sa musi pacit tebe.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyber kola

         

    Já mám GT Nomad Ultra (2004) a naprostá spokojenost,je to robustní "stroj" ,cítím se na něm hodně bezpečně :)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (newman ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyber kola

         

    Tady ten server se mi fakt líbí. Rád bych přispěl se svou troškou do mlýna, zejména proto, že to tu ještě nikdo nezmínil. Pořídíl jsem si po delším přemítání Superior XC 839d. Je to bajk s 29" koly. Jel jsem ho zatím jen párkrát a to navíc většinou pomalinku s šestiletým synkem anebo s připřaženým vozíkem se synkem 16timěsíčním. Včera jsem si ale střihnul rychlejších 30 km sám po silnici a po lesních a polních cestách a jsem úplně urvanej. Mám 192 cm a asi 102 kg. Rám je 21" a sedí mi naprosto perfektně. Po dlohý době jsem nepocítil ani jednou nutnost protáhnout si záda. Kola se skvěle odvalujou i při pláštích 2,1 a taky hrboly jsou prostě díky tomu "menší". Pokud někdo váhá mezi krosem a bajkem, má odpověď je zcela jednoznačná: volte 29" bajka.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyber kola

           

      Vřele doporučuji crossový model. Jezdím na Meridě Crossway a jsem nekonečně spokojenej. Když vyrazím s parťákem (kterej má MTB), tak já brzdím zatímco šlape jako o život.
      A co se týče Daisiny první vyjížďky, dopad jsem podobně, jen jsem ležel dva dni v horečkách. Letos jsem najezdil 600-700 km a těšim se na každou další vyjížďku jako malej kluk.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyber kola

           

      Tak to jseš první, s kým se setkávám, kdo jezdí bajka "29". Já na tom neseděl, ale myslím, že to musí být pohodlnější na překonávání překážek, konečně i auta přešla od - řekl bych - "módní" vlny 13" na větší kola.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vyber kola

             

        Pouč mě co znamená bajk "29". To jsem ještě neslyšel.
        Jinak kolo jezdí skoro samo , z kopce dokonce bez šlapání (mám model Crossway Special Edition s véčkama). Jedinej problém byl v drátech zaního kola, který začaly po 1000 km praskat. Vzhledem k mé váze to je celkem pochopitelný. Dal jsem silnější nerezový a je to v pohodě.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vyber kola

               

          Bajk "29" je bajk s 29" koly. Není to žádný kros. Pro mě to znamená především to, že má bajkový posez. Na krosu jsem seděl a je to prostě něco jiného. Kromě geometrie rámu má obutý i slušný "bačkory" 2.1". Vidlice je u toho ovšem samozřejmě krosová, v mém případě stejná jako u toho crosswaye.
          Jinak, pokud vím, to vymyslel Gary Fisher a má to i v nabídce (trochu v jiných cenových relacích než bych skousl). Já mám Superiora a na českém trhu to nabízí ještě Nishiki.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: vyber kola

                 

            Kamos ma 29"MTB taky a taky meri ke dvoum metrum a vcelku si to pochvaluje.Za jizdy to vypada jako normalni clovek na normalnim kole,ale cely zvetseny :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 13.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vyber kola

               

          Tahle "spešl edišn" merida je skvělá, kdybych neměl mého ještě skvělejšího Authora Airlina, tak bych se rozhodl pro ni.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 22.10.2011
    Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (21 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024