reklama

Výběr Sedla

Měl bych dotaz ohledně výběru sedla.Měl jsem na zkoušku Fiziki a seděl mi Antares.
Takže tedkom zvažuji že do něj půjdu.Jen nevím zda nebude problém s potahem kdy je barva White/Black Leskly a nebo vzít radši White/Black Matny.Mám strach zda ten leskly nebude rozpraskavat či něco podobného.
Nebo mužete mi "nabídnout" něco podobného jak Fizik Antares na zvážení než se fakt rozhodnu pro Fizika?

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2013
Autor: xdejf
  • Re: Výběr Sedla

         

    Teda už se toho tady řešilo hodně, ale tohle ještě ne.
    Tvoje starosti bych chtěla mít.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Výběr Sedla

           

      nevím co se ti zdá na tom divný? Němel jsem v ruce lesklou verzi,takže nevím co je to za material a proto nevím zda se nebude nějak loupat či praskat než verze matná.Proto se ptám na názor a zkušenosti s lesklou verzí.Jednak dávat 3500kč taky není pro mě nijak nízká částka.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2013
      Autor: xdejf
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Výběr Sedla

             

        Já teda nevím, to sedlo neznám, ale troufám si tvrdit, že pokud by se sedlo za 3,5 tisíc mělo loupat, tak bude něco špatného a je to na výměnu nebo to není sedlo za tolik peněz.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Výběr Sedla

               

          jj,jasně v době záruky to ví každý jak řešit,ale za ty peníze bych chtěl at vydrží a vypadá dobře i déle než 2roky.Proto se rozhoduji mezi matným a lesklým lemy sedel.
          tady dávám obrázek těchto sedel.
          http://www.cwcycles.co.za/sites/default/files...

          [ Zpět ]
          Datum: 27.05.2013
          Autor: xdejf
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Výběr Sedla

                 

            U tĕhle bych mĕl spíš strach, že se mi sloupe zadnice :-)

            Obecnĕ "co se může pokazit se pokazí" tak já bych volil vždy bezpečnĕjší, více odolné řešení.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.05.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Výběr Sedla

                 

            Za tyhle penize by si renomovana znacka nemela lajsnout prodavat sunt.
            Jestli to kolo nemas jen na frajereni pred hospodou, premyslel bych spis, ktere se snaze odre nebo osoupe a osedi. Osobne bych bral spis matne, na tom by mensi odery nemusely byt tolik videt.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.05.2013
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

244 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024