reklama
Země: Bulharsko Bulharsko

Cesta k Černému moři a zpět

Rozhodli jsme se s kamarády ve 3 lidech učinit cestu z Burgasu k hranicím Turecka, dále jižním Bulharskem do Makedonie, přes Albánii, Černou horu, kolem moře v Chorvatsku až do Rakouska a když by zbyl čas tak i do Čech. Na cestu chceme vyrazit začátkem září a jediné, ale zásadní, co nám schází je odvoz i s koly k Černému moři za rozumnou cenu. Pokud by někdo měl nápad nebo parádní info ... sem sním :)

[ Zpět ]
Datum: 17.05.2013
Autor: Suty24
  • Re: Cesta k Černému moři a zpět

         

    Klidně vás do Burgasu odvezu :) Jel jsem to autem 3x, v září už nehrozí "turecká invaze", takže na hranicích pohoda. Počítej cestu na 24 hodin a cca 12.000,- Kč, včetně dálničních poplatků. Trasa CZ-SK-HU-SRB-BG, v naprosté většině po dálnicích.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2013
    Autor: highlander
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta k Černému moři a zpět

           

      Čau, skvělá nabídka a díky za rychlou odpověď. Nejspíš budem ale 4, a tak se ptám, jestli by to nebyl problém? =) A jenom tak mimochodem, jaks to myslel s tou tureckou invazí? =D

      [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2013
      Autor: Paškus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cesta k Černému moři a zpět

             

        Ve čtyřech by to asi taky nebyl problém, mám nosič kol na tažný zařízení na 3 kola (lehokol se tolik nevejde :)), jedno by šlo dovnitř. Auto je Peugeot 806, místa dost. Jen mě zajímá přesné datum. Klidně pošli email- krcmicka (zavináč) atlas (tečka) cz

        [ Zpět ]
        Datum: 20.05.2013
        Autor: highlander
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cesta k Černému moři a zpět

               

          Jo a turecká invaze = cesta tureckých gastarbaitrů z Německa domů na prázdniny (cca na měsíc)...kdo nezažil, neuvěří...horší než kobylky. Ale v září už je to pohoda.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.05.2013
          Autor: highlander
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cesta k Černému moři a zpět

                 

            Hehe, tak to bysme fakt nechtěli =D. Mimochodem datum se odhaduje na 1.9. (za mě možná už 31.8.), ale to se ještě upřesní po domluvě s ostatníma fellákama. Jinak to s tim autem je supr zpráva a doufám, že nám to takhle vyjde =).

            [ Zpět ]
            Datum: 28.05.2013
            Autor: Paškus
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta k Černému moři a zpět

           

      Vážně?! :D :D tohle jsem vážně nečekal. Teď mi právě kamarád zdělil, že by jsme možná jeli ve 4 byl by to problém?

      [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2013
      Autor: Suty24
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta k Černému moři a zpět

           

      Zdravim...Reakce po dlouhý době, ale už jsme našli jinou alternativu, takže původní plán padá, stejně díky, za reakci!

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2013
      Autor: Paškus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cesta k Černému moři a zpět

             

        Nevadí....škoda, myslel jsem, že bych si někde u Burgasu udělal pěkný víkend...třeba někdy příště...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.07.2013
        Autor: highlander
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024