reklama

Silniční kolo - cca 20.000 Kč

Ahoj,

rád bych si koupil silniční kolo, nemám ale bohužel tušení, jaká kritéria volit při výběru, žádám zde proto o radu.

Jsem ochotný dát cca 20.000, absolutní strop je 23.000 Kč. Jde mi o nejlepší poměr cena-výkon, takže kolo s pěknými parametry za 15k upřednostním před kolem, které bude mít parametry mírně lepší při ceně 23k.

Měřím 184 cm.

Kolo nemusí být nové. Koukal jsem po bazarech, kde jsem našel kousky i do 10k, ale nejsem schopný posoudit jejich kvalitu (předpokládejme, že prodejce je solidní a kolo má udávané vlastnosti).

---

Pokud jsou nějaká další parametry, které by Vám mohly pomoci pro poskytnutí rady a které jsem zde neuvedl, milerád je sdělím (momentálně mě ale kromě informace typu "rozpočet" a "výška" nic nenapadá).

Předem děkuji za reakce.

[ Zpět ]
Datum: 05.05.2013
Autor: Lakru
  • Re: Silniční kolo - cca 20.000 Kč

         

    Zkus se podívat na www.merida-bike.cz:
    Merida Race Lite 901, Sora, kompakt 50/34, devítková kazeta, 21.990,- Kč (model 2013).
    Měly by jít ale zřejmě sehnat i modely 2012.
    - Merida Race Lite 901, Sora, převody 3 x 9, 18.690,-,
    - Merida Race Lite 903, Tiagra, kompakt 50/34, desítková kazeta, 22.990,- Kč,
    (ty loňské modely budou už jen v určitých velikostech)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Silniční kolo - cca 20.000 Kč

           

      Ai, nechci ti kazit radost, ale Sora za 22tisíc?
      Tady mají kompletní Tiagru 10sp. + výběr barvy a polepu jen o 500 víc. :-)
      http://www.bikeoutlet.cz/konfigurator.php?bmid...

      Dá se samozřejmě sehnat i levněji:
      http://www.axitbikes.eu/index.php?main_page... , ale není to komplet sada.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Silniční kolo - cca 20.000 Kč

             

        Radost mi rozhodně nekazíš - jen jsem kouknul na meriďácký stránky, neměl jsem čas ani náladu hledat jinde.
        Holfi - krásná silnička! Nemít svoji, tak bych ji bral, cena 16 tisíc je za hubičku :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.05.2013
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Silniční kolo - cca 20.000 Kč

         

    Čím dál víc přemýšlím, že prodám svojí silničku. Koupil jsem si jí v nadšení skvělé ceny v Itálii s tím, že to na silničce půjde, bohužel krční páteř je proti a zůstávám tím pádem nadále jenom na lehokole. Silnička má najeto 922 km, je na kompletní sadě Shimáno 105, velikost 56, což je pro tebe akorát (já mám 185 cm). Cena by byla do 16 000,- Kč. Pokud budeš mít zájem, ozvi se.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2013
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Silniční kolo - cca 20.000 Kč

           

      Hezká.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2013
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

371 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024