reklama

Prodím kolo MTB

Ahoj, mám tady své kolo na prodej zkuste si to přečíst a možná se vám nebo nějakému známému bude líbit

Kolo má najeto 968 km, bez jediného pádu. Bylo koupeno v listopadu roku 2004, takže ještě platí rok záruka. Kolo před 2 týdny prošlo kompletní generálkou a zároveň bezpečnostní kontrolou. Rám Blackhawk Ultimate, tento rám je v přední části zvětšen kvůli zvýšení tvrdosti, tudíž nehrozí riziko jeho prasknutí, nebo mechanického poškození. Lak má malé kosmetické vady (od kamínků), jinak je bez nějakého většího viditelného šrámu. Sice se zde jeden vyskytl, ale to mi bohužel způsobil dopravce při koupi. Samozřejmě za to je snížena cena. Je možné to vyřešit nějakou nálepkou o kterou se postarám. Další zajímavostí kola jsou jeho dvě kola. Obě jsou vypletené z kvalitních plochých špic, odborně výplet DT Swiss, který je znám svou vysokou odolností. Každé kolo obsahuje „směšný“ počet 24 špic (8 pramenů po 3). Dále stojí za zmínku kotoučové brzdy. Třmeny mají 150 km nové destičky již zajeté a funkční na 100%. Brzdy jsou velice účinné a ladí se většinou tak po 300 km jízdy. Takže tohle je takový základní výčet. Všechno ostatní je pod tímhle textem. Ještě pro koho je kolo určeno. Výbavou se hodí pro turistickou jízdu až sportovní, každý den 60 km mu nedělá nejmenší potíže (mám to odzkoušené ) . Sám jsem s ním absolvoval jeden závod a byl jsem spokojen. Jinak na kole nebyla provedena žádná reklamace a vše je od začátku bezproblémově funkční. NA POŽÁDÁNÍ ZAŠLU FOTKY

Výrobní číslo rámu: GM03M01224
Velikost: 21“
Rám: Blackhawk Ultimate – materiál Alu
Vidlice: Odpružená Zoom Endura 386
Hlavové složení: Neco (ne něco, ale Neco )
Kliky: Shimano Deore (duté-odlehčené)
Středové složení: Shimano Deore
Přesmykač: Shimano Acera
Měnič: Shimano Acera
Řazení: Shimano Acera
Kazeta: Shimano Acera (7-kolečko, ale s trochu jiným počtem zubů než obvykle, takže lehce simuluje 8-kolečko)
Řetěz: Shimano-ještě nejetý
Náboj přední: Assess Disc
Náboje zadní: Assess Disc
Brzda přední: Kotoučová D.T
Brzda zadní: Kotoučová D.T
Brzdové páky: Shimano Acera
Ráfek přední: J.Bayer
Ráfek zadní: J.Bayer
Dráty: Výplet je DT Swiss, ze švýcarských kvalitních plochých drátů, zabraňují vytvoření osmice. Kolo, proto nemusel ještě být centrováno. Ale má kotoučové brzdy, takže centrování tímto stejně odpadá 
Pedály: Kovové
Řídítka: Mírně zahnuté pro lepší manipulaci v terénu, na řídítkách jsou nasazeny sportovní rohy (nezahnuté)
Představec: Ritchey-sportovní představec s nízkým zdvihem a větší pevností (je možné zdarma vyměnit za turistický představec s vyšším zdvihem a tím pádem člověk nebude muset být tak zohnutý, ale zase se projeví vyšší odpor)
Sedlovka: Ritchey (je možné zdarma vyměnit za stříbrnou)
Sedlo: BBB Anatomic Hole-závodní MTB sedlo s dírou a nízkou plochou-nejeté ( na požádání je možné jej vyměnit za gelové sedlo Velo Plush-500 km jeté, také s dírou a navíc se žlábkem, poté bude cena snížena o 300 Kč)
Pláště: Kenda Kwick s vysokou přilnavostí
Hmotnost: cca 14,5 +-0,5 kg

!!!ZDARMA!!! Tachometr Longus, Sportovní helma s průduchy po celé ploše ( + kšilt), Košík na láhev, Láhev Isostar (0,5 litrů), ( Mini pumpa připevnitelná na rám, délka cca 20 cm-anatomický design, za příplatek 100 kč )

Cena: 13500 Kč

Kontakt:
Jméno: Marek Bačovský
Adresa: Tyršova 1036
Město: Jeseník
PSČ: 790 01

Tel. mob.: 732879406 (jsem zastihnutelný v odpoledních hodinách, ale SMS vždy )
E-mail: [email protected]

[ Zpět ]
Datum: 13.12.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Blackhawk ([email protected]))
  • Re: Prodím kolo MTB

         

    Nemáte nikdo zájem? Ani pro známé?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Blackhawk ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodím kolo MTB

           

      Tahle diskuze by mohla být dost zajímavá...
      1. Blackhawk nabízí kolo
      2. hned nato se ptá, jestli ho někdo skutečně nechce
      3. ... a nakonec ho sám od sebe i kupuje :-)

      Nebo to snad dopadne jinak?

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodím kolo MTB

           

      Co jsi na něm po 968 km kompletně generálkoval?

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodím kolo MTB

             

        Zřejmě spíš měl na mysli kompletní prohlídku.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodím kolo MTB

         

    Neblbni, prosím tě. Buď rád, že máš dobrý kolo a jezdi na něm. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 14.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodím kolo MTB

           

      NO ono to je trochu těžší než si myslíte.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Blackhawk ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Porodím kolo MTB

             

        Nojo, prodat kolo je těžší, než ho porodit. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Porodím kolo MTB

               

          Tak jasně, ale záleží na tom jestli ho někdo bude chtít. nevíte někdo o někom. Je ožné i slevnit

          [ Zpět ]
          Datum: 14.12.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Blackhawk ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Porodím kolo MTB

                 

            Zkus si dát nějaký inzerát spíš, třeba do annonce :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 14.12.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodím kolo MTB

         

    Tak já se omlouvám, za špatná nadpis, nýbrž se to zde trochu odklonilo od tématu. tak teď uý bez srandy. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenosti s prodejem? Děkuji za všechny přpomínky

    [ Zpět ]
    Datum: 14.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Blackhawk ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodím kolo MTB

           

      Nedávno jsem ti to tady chválil a ty to teď prodáváš??To je skrytá reklama.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kertag)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodím kolo MTB

             

        Ne, věř mi, že není. Mám svůj důvod proč ho dávám pryč. Prostě a jednoduše, jsem minulý rok hrál basketball a moje koleno 4x trénink po 1.5 hodiny nezvládlo a skončil jsem na ortopedii. A teďka jsem tam byl, že už nesmím jezdit jinak se to může ještě zhoršit, protože jsem si zrušil chrupavku jako 50 letý člověk, takže kolo je mi již k ničemu.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Blackhawk ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024