reklama

Bajkazyl krát tři

Je radost pozorovat, když se množí dobré věci a Bajkazyl je projekt přímo vynikající, není proto divu, že v Praze nalezneme již tři tato místa, kde se dobře cítí nejen cyklisté.

Datum: 01.04.2013
Autor: Redakce
  • Re: Bajkazyl krát tři

         

    Ano, musím konstatovat, že místa BA jsou velmi příjemná a už kolikrát mě dostala z bryndy. Jsem takový noční živel, takže klasické otevírací doby většiny cykloservisů jsou pro mě mimo. Navíc profíky nechci otravovat s drobnostma typu upadlý blatník, nosič, výměna brzdových špalků, lanek atd. Těžce jsem loni v zimě nesl zavření náplavky, ale letos mi to vykompenzoval BA3 na Žižkově. Kdo se cítíte dobře ve vídeňské Bikekitchen http://www.bikekitchen.net/ ,tak nebudete zklamaní. Ale o každodenním provozu se našim rakouským kolegům může zatím jen zdát.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2013
    Autor: cobic
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bajkazyl krát tři

           

      No, já si tedy dovolím trošku oponovat.

      Znám tedy jen Bajkazyl na náplavce, ale musím říct, že mě teda tohle zařízení nijak nenadchlo.
      Jednak mě děsně prudí letní akce typu blešák atd., protože to zhoršuje průjezdnost náplavky mnohdy až na nulu.
      A pak - pardon, ale i když nejsem nějak zmlsaná, tak občerstvovací zařízení je na naprosto příšerné úrovni. Sedět na kanapi bůh ví po kom a mít k dispozici mobilní WC, které páchne tak, že tam i mouchy chcípou smrady, to mi přišlo jako dost silná káva.
      Byla jsem tam jen jednou a jako občerstvovací stanici jsem tohle zařízení vyškrtla ze seznamu použitelných. Možná už se to zlepšilo, ale tehdy tam bylo k mání jen pivo a já jako abstinent piji výhradně čaj, kávu nebo obyč vodu, což tam k mání nebylo.

      Jinak ale co se odborného servisu týká - tady bych se bajkazylu nijak dotknout nechtěla. Tady jsou to machři super kvality a pokud vím, tak dokáží opravit i zdánlivě neopravitelné.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Bajkazyl krát tři

             

        Tak zkus Vítkov, tam je komfort občerstvení a toalet přiměřený a čajů mají dost. Teda ale jestli ti nejvíc záleží na tom, aby byl nábytek pod tebou nový, a neoceníš možnost sednout si na originál "bruselskou pohovku", tak snad raději ani ne... :-)

        Jinak kvalita zázemí na náplavce je jaksi definovaná tím, co umožňují pronajaté prostory. O tom, jak to na náplavce bude vypadat za pár let, se horečně debatuje ( http://www.ozvucnadeska.cz/clanek/36/prazske... ).

        [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2013
        Autor: Vratislav
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bajkazyl krát tři

               

          Jo, je mi jasné, že byla snaha zařídit to tak, aby na to stačily finance a bylo to účelné. Nicméně pokud si mohu vybrat, tak na občerstvení si zajdu raději jinam. I bych vydržela ty pohovky, ale ty záchody jsou pro mne dost limitujícím faktorem - nicméně vím, že to tam jinak vyřešit nejde.
          Držím jim palce, aby se plány ke zlepšení podařily.

          Bez občerstvení se ale obejdu - co mi vadí daleko víc, je ten zábor na náplavce kolem Bajkazylu do té míry, že se tam při akcích nedá projet. To mi jako podpora cyklsitiky nepřijde.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Bajkazyl krát tři

                 

            No, s tím záborem to nejspíš bude čím dál horší. Čím to asi je, že je ta náplavka tak oblíbená ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 04.04.2013
            Autor: Vratislav
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Bajkazyl krát tři

                   

              Na náplavce hodně záleží na ohleduplnosti, místa je tam relativně dost. A vůči nám, cyklistům, se tam zatím skoro všichni chovají bezohledně.

              A pak se hrozně diví když si někdo koupí AirZound nebo fotonové dělo.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.04.2013
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Bajkazyl krát tři

                     

                Kdyz jsem tam byla na alleycatu, tak tam bezohledne prekazeli cykliste, chystajici se na start, cyklistum projizdejicim kolem. Lide proste nejsou ohleduplni, cim vetsi stado, tim mene ohleduplnosti.

                [ Zpět ]
                Datum: 04.04.2013
                Autor: lucierut
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bajkazyl krát tři

             

        Kafe maji na naplavce dobre, na cem sedim je mi jedno, nepohrdnu ani zemi, a lepsi mobilni zachod nez zadny, kdyz tam neni zadne krovi. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2013
        Autor: lucierut
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bajkazyl krát tři

               

          čurokap vozíš ? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2013
          Autor: macikm
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bajkazyl krát tři

                 

            Jo. V Alpach, kdyz jsem v sedaku a goracich se strihem monterek. Ale reknu ti, neni to s nim uplne trivialni, chtelo to trochu treninku. :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 04.04.2013
            Autor: lucierut
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Bajkazyl krát tři

                   

              Děkuji. Konečně mám reakci od někoho, kdo to reálně používá. Před lety jsem na to narazil v outdoorovém katalogu, ale nikdy jsem od žádné své kámošky neslyšel, že by to používala. Přitom mě to přišlo jako zajímavý nápad.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.04.2013
              Autor: petrp
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Bajkazyl krát tři

                     

                Mne to venoval kamarad pred 3 lety k vanocum hlavne kvuli tomu, ze mam do kajaku long johna bez damskeho zipu a nez si se svlikanim odskocim, ostatni se uzivaji nudou. Venoval to jeste sve manzelce a dalsi kamaradce a myslim, ze ani jedna z nich se k pouzivani neodhodlala. Ale mame jeste jednu kamaradku, co rikala, ze to pouziva.

                Hlavne s tim sedakem je to blbe a pred mnoha lety nekde na nejakem vrcholku kopce v Alpach (bez rizika padu slo leda popojit o par metru) kamarad psychicky nevydrzel a strelil od boku fotku s mym holym zadkem, tomu se clovek s timhle udelatkem vyhne. :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 04.04.2013
                Autor: lucierut
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bajkazyl krát tři

         

    Ano urcite je to zajimavy projekt jednou nebo.dvakrat jsem byl.mefactory hodnekrat na naplavce na.rasinovo nabrezi. A i na zizkov obcas chodim na tachovske namesti 3 je tam sikovni ze jsi tam muzou lidi spravit kolo a obcestvit se je tam super ze to je nekuracky a na zizkove i krb obcas tam koncim i sve galasovy cyklojizdy.a kolikrat se poznaj i zajimave lidi tak vsem preju at sejim dari hezky den vsem vlada galas

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2013
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bajkazyl krát tři

         

    Jo stema zachodama je to tezky ale co vim maj delat normalnio zachody na naplavce spolecny ale budou asi placeny nebo mozna jsou hotovi bajk azyl je v pohode jedina vec ktera chybi tak je jidlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2013
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024