reklama

Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

Termín: 21.04.2013
Místo: Praha, Park Folimanka pod Nuselskym mostem

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.102 s názvem "Narozeninová (4 roky od založení )" která se koná dne 21.04.2013(Neděle)
Sraz v 10:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 10:30 hodin
Trasa: Folimanka, Výtoň, Rašínovo nábřeží, Kampa park , Pod Karlovým mostem, Malostranská…

Datum: 26.03.2013
  • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

         

    bude to super vystava historickych tramvaji a v cili drobne obcerstveni zdarma akus narozeninoveho dortu a mala OSLAVA

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

           

      Vyhlasuji soutez o 1 pivo zdarma v jakem.roce vyjel prvni.trolejbus v praze a v jakem roce posledni

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

             

        První 28.8.1936, poslední 16.10.1972.
        Pivo můžeš vypít na moje zdraví.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.04.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

             

        Tak první takřka jednoznačně v roce 1936. Co se týká posledního, tak mám pocit, že letos, nebo loni se nějaký trolejbus proháněl po Holešovickém výstavišti.(byť bez drátů.)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

               

          Otázka zněla, kdy vyjel první a kdy poslední...
          Pokud bychom to brali podle tvé úvahy, pak by se dalo říct, že je v Praze dodnes - v muzeu.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.04.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

                 

            Ten trolejbus taky samozřejmě jezdil vlastní silou. Krom toho se po Praze taky proháněl trolejbus taky někdy v roce 2002(tuším, nepamatuji si rok přesně). Samozřejmě, data, která jste uvedla, je oficiální zahájení pravidelného provozu a ukončení pravidelného provozu(odkud je asi máte, že). Ale pravděpodobně jezdily v Praze trolejbusy ještě před slavnostním zahájením pravidelného provozu(i když bez cestujících). A jak jsem uvedl, tak trolejbusy jezdily i po ukončení pravidelného provozu. A ten trolejbus na Výstavišti byl, co vím, i s cestujícími.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.04.2013
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

                   

              Tak je pravda, že zahájení si nepamatuji, ale ukončení provozu již ano.
              Samozřejmě, že jsem údaje našla na netu - konkrétně zde http://www.trolejbusyvpraze.net/tb_historie.htm a lze předpokládat, že tam to bude hledat i ostatní.

              Ano, troleje pro trolejbusy byly sice ještě pár let po ukončení provozu vidět v ulicích, ale v roce 2002 už opravdu ne.
              A pokud jezdí trolejbus bez napájení přes trolej tak sorry, ale to už se nedá považovat za trolejbus.

              Nadále o tom nehodlám polemizovat. Otázak byla položena, já jsem na ní odpověděla tak, jak jsem její znění pochopila a víc si musí rozhodnouta Galas.
              Ostatně mě o nic nejde - já nepiju ani to pivo, neb jsem abstinent. Mě jen otázka zaujala, tak jsem se na to koukla a ty stránky jsou fakt zajímavé.
              Takže já Vláďovi moc děkuji, že jsem se díky němu na to koukla.

              [ Zpět ]
              Datum: 03.04.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

             

        Tak mne napadlo. Víš, kde na území dnešní ČR vyjel trolejbus vůbec poprvé?

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

         

    Ahoj jsem zvedavy kolik se nas sejde

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

           

      Jsem zvedavy jake bude pocasi a ucast

      [ Zpět ]
      Datum: 15.04.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

             

        Jsem zvedavy jestli bajk azyl bude mit zahradku

        [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

               

          Vstup do muzea mhd je zhruba 40 kc

          [ Zpět ]
          Datum: 16.04.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

               

          Včera večer jsem se tam stavil, hodně lidí popíjelo venku, ale zahrádka ještě nebyla. V neděli budeme asi rádi, když bude na venkovní popíjení vůbec počasí.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2013
          Autor: mportes
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

                 

            Jiz tutu nedeli od 10.00 galasova narozeninova cyklojizda.z folimanky 4 roky od zalozeni

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2013
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galasová Cyklojízda č.102-Narozeninová (4 roky od založení )

         

    Jizda byla vydarena ucast 13 lidi 10 na startu a 3 se pridali cestou.posedeli jsme ve vozovne stresovice kde maj barovy zidle z tramvaji t 3. Byla prohlidka.tramvaji trolejbusu i autobusu posedeli jsme v sarce divci skok a cafe u lavky vcili nas posedelo. 8 lidi krasne vyzdobene misy a vyborny dort.a servis v bajk azylu 3.velmi vydarena akce fotky brzy budou dekuji vsem za ucast a tesim se na dalsi ucast na me akci a dekuji za pripravu obcerstveni a vyzvednuti dortu bajk azylu 3 hezky den vsem vlada galas

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2013
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024