reklama

SPD sandále

Zdravím,
jezdíte někdo v SPD sandálech? Jaká značka? Negativa, pozitiva? Zjistil jsem, že v současnosti jsou dostupné jen sandále Keen, Exustar a Shimano. Dost chabé! :-(

[ Zpět ]
Datum: 16.03.2013
Autor: Sety
  • Re: SPD sandále

         

    Když trošku pohledáš, tak na tohle téma je tady už docela dost diskuzí.

    Jinak já mám od roku 2007 Exustary a jsem s nimi naprosto spokojena. Velmi pohodlné sandály za dobrou cenu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD sandále

           

      Neboj, že jsem nepohledal, ale chtěl jsem o něco čertsvější informace než z roku 07 či 10 :-) Kdyby tu byl nějaký majitel Commuteru, Shimano s vlastními postřehy bylo by to fajnové :)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2013
      Autor: Sety
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandále

             

        Píšu, že v nich jezdím dodnes a jsou pořád supr. Jezdím v nich vždycky celé léto, takže je nešetřím.
        Až doslouží, půjdu do nich znovu.

        Dcera má myslím Lake (asi 2 roky) se zakrytou špičkou a je s nimi také velmi spokojená.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandále

         

    Mám LAKE.
    Přesně tyhle: http://www.bike-net.cz/detail/cyklisticke...
    Jezdím s nima po celý rok a jsme naprosto spokojený. Nechci jiné boty na kolo. Maximálně ve všem vyhovují.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD sandále

           

      Díky za tip. Bohužel maj už jen velikost 45 a já jsem 41 :(

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2013
      Autor: Sety
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD sandále

             

        tak to máš blbý :-(
        Oni už se nedělaj. Respective je sem nikdo nedováží. A ten novej tip "sandálů" už nejsou sandály, ale zavřený boty s několika malinkýma otvorama. Já jedny používám a druhý nakoupil do zásoby, protože nevím, co bych jinak dělal, kdyby se rozbily...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandále

         

    Já mám Lake. Do horkých dní jsou vynikající. Až je dojezdím, chtěl bych něco takového, jako má radka - ty se mi zdaj ještě lepší :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD sandále

         

    Mam Shimano SH-SD66 skoro 2 roky. Chtel jsem Lake jako ma Jurimir, ale model z roku 2008 byl v roce 2011 uz nesehnatelny a verzi s pevnou spickou jsem rozhodne nechtel. Do te doby jsem jezdil skoro porad v obycejnych sandalech, takze kdyz jsem zacal uvazovat o SPD, musely to byt sandaly a to pokud mozno opravdove, ne jenom bota s nekolika vetracimi otvory... v cemz je SD66 dost kompromis.

    Prvni testovaci jizda nedopadla moc dobre, kupodivu nebyl hlavni problem ze poprve s SPD (to se vymstilo az pozdeji), ale po kratke projizdce jsem mel nart rozedreny do krve. Bylo to zrovna pred K24, takze jsem zas namontoval obycejne pedaly a jel ve vyzkousenych sandalech, u kterych nastesti pasky vysly mimo odrena mista.

    Po nejaky dobe jsem dal SPD sandalum druhou sanci, nejdriv jsem je vozil jen s ponozkama (v lete utrpeni) a po nekolika tydnech uz slo jezdit i bez ponozek. Zrejme se boty trochu prizpusobily.

    Kdyz jsem si na ne zvyknul, tak jsem naprosto spokojeny. V loni jsem v nich treba behem K24 najezdil petset km, takze to rozhodne nemusi byt jen na cestu ke koupalisti nebo hospode, jak jsem nekde cetl. :)

    Pozitiva tu uz na ruznych mistech mockrat vyjmenoval Jurimir. Pro me je negativum, ze trochu cvakaji na betonu a dlazbe, na to, ze jde o sandaly, jsou taky necekane tezke, celkem pochopitelne nejsou to prave, pokud venku mrzne. Jinak ale asi prevladaji ty pozitiva... :D

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024