reklama

Problém při odvzdušněný hyd. brzd

Mám na MTB brzdy Hayes Stroker Ryde. Předloni jsem zadní zničil a až v lednu jsem kupoval novou, kterou jsem si nechal v servisu namontovat. Vzhledem k tomu, že původní brzda byla bílá a nová je černá, tak jsem v servisu požádal, aby mi nechali páčku původní barvy a zbytek vyměnili za nové. Kombinovat komponenty nechtěli a domluvili jste se tedy, že to bude bez záruky.
Po 250km brzda po prudkém sjezdu přestala fungovat. Pouze při maximálním vyšroubování brzdové páčky brzda aspoň trochu brzdila.
Nakoupil jsem tedy vše potřebné, že brzdy odvzdušním. Postupoval jsem podle oficiálního videa zde: http://www.youtube.com/watch?v=KpdTKzgoVGk s tím rozdílem, že používám stříkačku a zdrhovací pásku k upevnění hadičky místo onoho kroužku, který není ani v of. sadě.
Problém je, že DOT4ku do systému nemůžu "natlačit". Dole je povolenou, zkoušel jsem 1/4 otáčky, jak uvádí a i více až do uplného vyšroubování a nic. Nahoře také otevřeno. jediné, čeho dosáhnu je svírání pístku - až takovou silou kapalinu do systému tlačím. U brzdové páčky se systému nekápne ani jediná kapka. Hadičky nikde nejsou porušené ani skřípnuté.
Vůbec si nevím rady. Nějaké nápady? Předem děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 15.03.2013
Autor: Betonar
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: hledá se kamarád na výlety na kole, pěšky,běžky

Hledám: hledá se kamarád na výlety na kole, pěšky,běžky
dnes
hledám kamaráda na výlety do 60km na kole i pěšo dle nálady, nejen polykání km,ale i kochání se přírodou…

Hledám: Cyklistika z Prahy

dnes
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Pojďme akčně do toho.

Hledám: Praha - cyklovyjizdky

včera
Zdravím, sháním parťáka/partacku na výlety v okolí Prahy, zejména S a SV okoli.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

399 cyklistů (22 přihlášených)

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018

Cykloputování podél Ohře, Labe a Vltavy - květen 2018 reportáž

Navázali jsme na naše loňské putování po Krušných horách u Karlových Varů. Vyrazili jsme v počtu 13 účastníků…
Ladama | 10.06.2018

Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

Nordkalottleden (švédsky; česky Cesta Severní Kalotou, švédsky Nordkalottleden, norsky: Nordkalottruta,…
šíp | 28.05.2018