reklama

Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

Další včerejší akce, kdy oblečení zmizí za pár minut,a v návaznosti na Lidl III zde mě burcuje oslovit vás. Původně jsem to psal do Lidl III, ale je už moc dlouhej. Kdyby ale aspoň 1/3 z vás napsala "nasranej mejl" přímo na Lidl, že už minimálně čtvrtý rok/ 16 až 20tá cykloakce je zas minimálně zásobená, nemusí kdosi v Lidl III psát o čekání od půnoci, tisíce nás dalších být nasranejch, že jeli do Lidlu přes celé město, jako já včera 9km v ČB na 8h ranní zbytečně!!! Ato to ještě dají do TV reklamy hajzlové. Po 1h !! od otevření 3/4 cyklo nebylo, zůstalo fun.prádlo, rukavice, pár helem a trik. Stejné zažil 2x loni, na 3 a 4 akci sem tam musel stát před 6h ranní abych sehnal pár trik a kalhoty. Než sem je vybral, byly už nepromok.budny a další pryč. Výmluvy typu, že nemohli předpokládat takový zájem o toto zboží jsou zcela nepřípustné. Tohle si v Německu nedovolí. Fronty a jednání horší než za komunistů. A proč ne,když sito lidi nechaj líbit a vychvalujou zkresleniny ala "Vyprávěj". Zanadávaj na místě, vedoucí (naštěstí není na každé prodejně mluvčí, co byto okecala většíma nesmyslama a odkazem, že "na tuto otázku nejsem pověřena odpovědět, neboť se týká obch.tajemství)řekne, to já ne, množství určuje ústředí !!! Tímto vás oslovuji, ideálně by jste měli reagovat ztížnostmi přímo vedení Lidlu. Že jeto problém celorep. a dlouhodobý,je všeobecně známo, tak žádám o vynechání příspěvků typu,"ale u nás měli 4 trika ještě odpoledne". Děkuji. Oslovuji vás proto, že ideálně by jste měli reagovat ztížnostmi přímo vedení Lidlu. Jinak a jedinec stím nepohne.

[ Zpět ]
Datum: 15.03.2013
Autor: Jirkacb
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    v mě nejbližším městě toho měli hafo od všeho ještě v jednu nebo dvě hodiny odpoledne když jsme tam byl já.
    Myslím, že tam toho bude dost i dneska.
    Když v tom "tvém" se ti to už víckrát stalo, proč nejedeš do jinýho?

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      V ČB jsou Lidly 2, s el.kolem jsem 2x sťinul přejet do druhé prodejny před 7:30 a už i tam neměli. Jo zajel sem odpol. po práci ido ČK a taky prázdno.
      A hlavně snad taky jde i oto, aby snámi tak nevorali !!! To mám zas sklopit hlavu a vstvávat 5ráno a mrznout? Stejný jeto s poplatkama v bankách, kvalitou potravin, cenou energií . . .téměř se vším za tohohle / vtomhle režimu. Když budem stále jen "držet hubu a krok", tak proč by ty "šrouby neutahovali stále víc a víc !§

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: Jirkacb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        Je to akční nabídka, takže není povinnost mít plnou zásobenost, ale zkrátka se doveze jednorázově jen určité množství.
        Takže tady je jakákoli stížnost dost "mimo mísu".

        Chápu, že tě to štve, ale jsou i jiné obchody, které také prodávají za výhodné ceny nebo jsou e-shopy. Na LIDLu svět nestojí.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          pokut není zboží v akci v dostatečném zboží, musí se uvést počet v letáku-mrkni do Kaufu- nepotraviny. Akce trvá 4dny, není jednorázová, většina se opakuje a je stejná po několik akcí. Hlavně mám tam, až na1 párající triko-když začínali,ověřenou kvalitu, což e-shopy nedaj a ještě poštovné 120-150kč na výrobku za 200-400kč je . .. Je znát, žeto prodávaj iv Německu a látka nejde tak snadno ošidit jako obsah ovoce v džemu a u nás ho prodávat s o 50% míň.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2013
          Autor: Jirkacb
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        hele, on tě někdo nutí v tom lídlu nakupovat ?
        že se na něj nevykašleš a nejdeš prostě jinam ?

        stojí ti těch pár ušetřenejch korun za ty nervy ? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: macikm
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          Ona srovnatelná náhrada není, v cykloprod. 5 až xkrát dražší a většinou ještě s přiblblýma reklamama . ., jde snad zásadně i o princip - obecně !!! Už jsi zapoměl jak nám po 89tém lili do hlavy, jak se teď budem mít, "náš zákazník, náš pán", atp. Jestli Ti vyhovuje koukat na TV pořady a každých 20min bez předělu s radostí dívat na 7min stejných reklam? Mě tedy ne, a přestal jsem tyto TV sledovat. Jak tu vidím ty odpovědi, už nedivím, že sito ty firmy, politici dovolují . .

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2013
          Autor: Jirkacb
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            Podívej, jsem taky z ČB, taky mě to docela štve, že tady se to vyprodá hned a jinde se to válí třeba celý týden, ale v životě by mě nenapadlo takhle fňukat a na vše nadávat. Zřejmě se ti stýská po frontách na hajzlpapír, 1x ročně na banány (my tady v ČB měli štestí a díky Země Źivitelka to byly fronty 2x za rok) a jiné podobné blbosti. Jak je vidět internet máš, tak si najdi třeba e-shop a koupíš mnohdy stejné zboží za stejné peníze. Trochu jsem s tebou soucítil, ale tím zbytečným nadáváním na vše si mě docela naštval. Mimochodem, copak je tak zkresleného na Vyprávěj ( jo a je to bez reklam, na které si tak stěžuješ) ? ;o))

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2013
            Autor: Holfi
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            Asi chodíš do špatných prodejen. Hele, LIDL neprodává nějak extrasuper kvalitní sportovní oblečení, kvůli kterému by bylo nutno trhat si žíly z těla. Cokoli tam koupím, vím, že po pár praních to rychle ztratí na kvalitě nebo to budu muset prát kvůli pachu po každém nošení. Pro mě jsou to takoví lepší vietnamci. Zkrátka cena odpovídá kvalitě.

            Já osobně jsem schopná za stejnou cenu sehnat i kvalitnější oblečení - stačí se jen rozhlížet po slevách a výprodejích nebo zajít do outletu.
            U něčeho se ale taky vyplatí připlatit, protože vím, že mi to vydrží déleji než rok nebo dva.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            Proč si to nekoupíš rovnou od tĕch kluků čínskejch a necháš si to vozit Lidlem?

            http://dx.com/c/sports-outdoors-1699/cycling...

            [ Zpět ]
            Datum: 16.03.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        ale ne, nemusší klopit hlavu. Napiš jim ten dopis, jak jsi navrhoval. Pokud ale budeš psát, zkus si zjistit jméno vedoucího prodejny a piš adresně nebo ještě lépe nepiš do dané prodejny, ale na ústředí. I tam ale adresně. Nejlép do marketingového oddělení nebo šéfstvu. V případě mailu to pošli na několik adrss najednou v kopii tak aby se příjemci zprávy viděli. Pak tvůj dopis budou nějak řešit. Takhle to udělal jeden vokurka, když si stěžoval na mě. Sic emu ot nepomohlo, ale šéf si mě zavolala ať mu řeknu, co se děje, že ho někdo votrvuje s takovýma mailama, já mu to vysvětlil a on řekl několik sporstých slov a pak ať to s vokurkou vyřeším jak chci, že je mu ot jedno, ale tak aby mu už nepsal:-) Jinak tvůj dopis skončí v koši. Sám dobře vím, kolik podobných dopisů jsem do koše naházel. Tedy v jiné firmě.

        Pak tam ještě můžeš nechodit. Což je podle mne ten nejlepší způsob jak se zachovat, když se mi nějaký obchod nelíbí.
        Proč bych měl lízt někam, kde nejsem spokojenej?

        A souhlasím i s tím, žes to napsal sem a pobídl ostatní, jestli mají podobné zkušenosti, aby udělali totéž. Já si myslím, že je dobrý nápad. Na druhou stranu ale není důvod se zlobit na ty, co mají odlišnou zkušenost a nemají problém, že nikam psát nechtějí a nebudou. Já také nemám důvod psát stížnost, když jsem nebyl nespokojený a všeho v našem nejbližším městě bylo dost. Kdybych psal stížnost, tak bych lhal a to dělat nechci a nebudu. Ani kvůli tobě ne.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          A neměl by to rovnou poslat na ředitelství do Německa?!? :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            To je naprd, postesk bych si rovnou do Strasburku, ne k nejakymu kovarickovi do Rajchu, to by tomu dal. Akorat by mu namazali med kolem huby.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2013
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                   

              Já nejdřív chtěla napsat do Brusele, ale pak jsem si řekla, jestli by to nebylo moc...

              [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            a proč ne...
            hele když nenapíše adresně na někoho z vedení, nemusí psát vůbec. Jinak to mařenka na recepci, která to první přečte, když to nebude adresovnaý dá někomu jako jsme byl u nás ve firmě já. Já sem si to přečetl a když to bylo vtipný, tak jsem to dal přečíst pár kolegům okolo sebe a pak jsme to hodil do koše. Když to nebylo k zasmání, hodil jsem to do toho koše rovnou s poznámkou o otravnejch blbech.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2013
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                   

              Ale jo, nechť si napíše kam chce.
              Mě osobně jen ten jeho důvod přijde trošku "mimo".
              Sama mám se stížnostma klientů bohaté zkušenosti, takže vím, že jsou schopni si ztěžovat na sebemenší blbost. Vždycky mě dokázali překvapit. Jen jsem si vždycky říkala, že by se jim také měla naúčtovat práce těch X lidí, kteří se prošetřením i sebemenší bejkoviny museli zabývat...

              [ Zpět ]
              Datum: 16.03.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                     

                Ale jo,m pro mne to také není důvod ke stížnosti a také jsem byl několik let na té straně řešící stížnosti. Velmi často to akorát zdržovalo a bylo to k vzteku, ale taky to mnohokrát uplně rozsvítilo den. Povícero stížností jsem si posílali po celý firmě a přeposílal jsme i dodavatelům a servisům po ČR, aby se řechtali všichni a ne jenom já.
                Nicméně, pokud si někdo chce stěžovat na něco co mu vadí, nechť to udělá. Podle mne je to legitimní a v pořádku.

                [ Zpět ]
                Datum: 16.03.2013
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                       

                  Skodovaci se takto dobre bavili na popisu zavady "zakaznik se domniva ze auto nekdo ridi prez druzici" ... ale slo o fabii s vypadavajicim posilovacem..

                  [ Zpět ]
                  Datum: 16.03.2013
                  Autor: cibi
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    Pozor aby jsi nebyl obviněn že na netu a v hospodě ti nadávání na poměry jde dobře.
    Tady to nesmíš neb urážíš pomatené kapitalisty kteří ti do roztrhání těla budou tvrdit i když se loď potápí jak plujeme dopředu ...levá.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    nevím, odkud jsi - podle nicku možná České Budějovice
    tam vím o dvou Lídlech - zkus prostě ten druhý
    sice jsou budějice cyklistický město, ale nemyslím si že se hned všechno vykoupí

    já nakupuju nejčastějš cestou do nebo z práce v Kuřimi - a tady žádné problémy nejsou
    kdybych to vzal přes některý z brněnských lídlů, taky určitě seženu co potřebuju

    otázka je, jestli třeba vedoucí prodejny do toho nemá co povídat a nebylo by dobrý si promluvit nejdřív s ní(m)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      to sem udělal jako první, když zkoušel jestli to nedoobjednají a odpověd vedoucích je v úvodu téma.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: Jirkacb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    V ČB to stojí vždycky za prd, evcas (je taky z ČB) to píše ve vedlejším vlákně. Vloni při lehokolovém srazu byla zrovna taky čtvrteční cykloakce v Lidlu, v ČB jako vždy po 2 hodinách prý nic, ve Šternberku jsme se tam stavovali v sobotu večer pro nějaké pečivo a měli tam úplně všechno v nepřeberném množství. Nechápu ty "managery" v Lidlu, když vidí, že někde jim to zboží zůstává ležet a někde je okamžitě vyprodáno, proč to nepřesunou do těch frekventovaných.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      Na mě se v Lidlu v Hořovicích dostalo, ale lidí tam bylo hodně.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: Valdek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      Hele, jestli ono to neznamená, že je u nás těch lídlů málo a chtělo by to tak dva-tři přistavět... Nejlépe na nějakém pěkném místě - ve Stromovce, někde u řeky - třeba u maláku a tak podobně;o) (teda ted doufám, že se toho nikdo nechytne vážně)
      Já to občas řeším tak, že máme část rodiny ve Vodňanech, tam je na nákupy na výběr lidl, tesco a penny (hned vedle sebe), z čehož mi ten lidl vychází skoro nejlíp, tak se holt tam podívám i do "akčních" košů a když holt neseženu, co by se hodilo, tak nekoupím a ušetřím;o)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: evcas
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        Já to řeším tak, že řeknu dceři a v Itálii se to válí taky dlouho, tam naštěstí cyklisti do Lidlu moc nechodí (přestože, nebo právě proto, že je to cyklistická země) ;o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          Ještě mi došlo, že do Vodňan se dá docela hezky dojet na kole přes Hlubokou - Munice (tam v hopsodě dobře vařili) - Zahájí - Dívčice - Radomilice. Tak 30 km jedna cesta, potkávala jsem tak tak 5 aut (když nepočítám okolí Hluboké;o).

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2013
          Autor: evcas
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            To seš fakt dobrá dát Vodňany a zpět v tomhle období, počasí. To já nejdřív až tak za měsíc a tepleji!! (-:

            [ Zpět ]
            Datum: 18.03.2013
            Autor: Jirkacb
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                   

              No hele, já ted zjistila že už v tom mám zmatky - ve Vodnanech lidl není, to jsem se spletla se strakonickým nebo vimperským - tam se občas cestou stavujeme taky...
              Ale porjíždka je to pěkná, na tom trvám;o)

              [ Zpět ]
              Datum: 18.03.2013
              Autor: evcas
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        kdybys napsala, že tu Vodňanskou část vyšleš na akci aby Ti nakoupili, tak to chápu a má smysl. Jinak výhodu 3 obch. nevidím žádnou, když nemají zároveň přesně stejné věci. Stačí když bagrujou od maláku park, pokácí to stromořadí, jako teď ve Stromovce. A neboj, dočkáš,se. Další už má být místo zbourané Jitony a domů u Rudolfovské na křižov. s Dobr.potokem. Když jsi Budějcká,tak mohlas potvrdit jestli si vymýšlím?

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: Jirkacb
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      Holfi,nestěžuj si!:)Podívej,Jirkacb,to je pozitivní člověk!Prostě se tady na jihu dobře žije a lidi maji prachy a tak vše hned vykoupí!Co pro pár takových blbostí zajet do Německa nebo Rakouska,když už bez toho nemohu být?Já sháněl řezačku na fotky a taky už nebyla v Budějkách k sehnání/tedy v Lídlu/,tak mám prostě jinou.Podezřívám lid,že jak hlásali v telce,že se budou muset ořezat výdaje,tak to zkoupili!...jdem na pivo,než se rozjedem po vlastech a okolí?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: sete
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        Hele, klucí budějcký, neprobereme to někdy odpoledne třeba na kanále? Zuzanka dostala nový stroj, takže jakmile se oteplí natolik, aby se dalo posedět venku a otevřeli tam občerstvovnu, vyrazíme testovat i na "delší" vzdálenost (teď bych asi musela po hřišti lézt taky, abych nezrmzla);o)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2013
        Autor: evcas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          Na kanál jsem taky myslel,to bych mohl ujet i já!

          [ Zpět ]
          Datum: 16.03.2013
          Autor: sete
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            Pokud bude volno, tak se taky rád zastavím.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.03.2013
            Autor: Holfi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          jezdit se dá pořád,už i teď, v sobotu nemělo chybu, když se jelo po větru proti slunci, nejlépe v chráněném závětří. Evcas to kolo / posezení by chtělo domluvit spíš třeba po SMS, mejlem, ne? Mám [email protected] , jestli totu ještě najdeš.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.03.2013
          Autor: Jirkacb
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    Poradím: u věcí v ceně řádu desetikorun to možná nefunguje, ale u "většího" zboží jsem se zrovna nedávno dověděla, že lze zavolat na infolinku Lidlu, kde mu nejen sdělí, ve které prodejně příslušný artikl je ještě k mání, ale dokonce jsou schopni ho tuším asi dva nebo tři dny rezervovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      loni mě jen odkázali ať to zkusím v Č.Krumlově a projel sem se autemzbytečně 60km,žádná rezervace a taky jí vidím u oblečení problématickou, jak seto šije každý v jiném koutě číny, není XL jako XL.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: Jirkacb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        No vidis, kdybys sedlo na kolo, mohls z toho mit krasnou 70 km vyjizdku.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2013
        Autor: Meduza
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    A kdo Tě nutí tam nakupovat? To Ti Lidl stojí za takové rozhořčení? Lituji Tě.
    A k věci. Teď jsem se vrátil z Lidlu (Vídeňská/Brno). Jen hadrů bylo už pomálu, ale snad stovka tachometrů, desítky pumpiček, rukavice, ponožky...řekl bych, že zásobeni byli dobře.
    Jelikož jsem teď, podobně jak někde psal Jířa, socka, šel jsem se podívat na pár věcí, co by se mi hodily. Ale zrovna ty se mi jevily pro mne tak nepoužitelné, že jsem nakonec ušetřil. Nechci napsat, že jsou nekvalitní, ale do "značkových" mají, podle mne, hodně daleko. V minulosti jsem tam nakoupil několikrát, ale dlouhodobě používám jen přilbu (několik let starou, ještě bez blikačky), ostatní nakonec zklamalo.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: PS
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      ano stojí, proto-že jde hlavně io princip chování obchodníků a někde se začít musí. Tachometry loni koupil 4, nebyly vadné, jen mám jiné požadavky, tak sem je vrátil. Byl jsem tamještě včera v 16h a jen halda klíčů pod sedlo, něco rukavic, termoprádla.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: Jirkacb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        "Tachometry loni koupil 4"

        a pak má něco zbejt na ostatní ... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: macikm
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          jo koupil asi tak po 4řech dnech, co tam marně chodil, jestli někdo nevrátí bundu a furt jich tam byla kopa. Tady jedná hlavně o oblečení !§

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2013
          Autor: Jirkacb
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        Někdo je závislej na alkoholu, někdo na hracích automatech, ty na spotřebě :) Je mi tě líto.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: Maxs
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          Spíš mě Vás, když jste vůbec nepochopil význam těch slov . . .zkuste někoho požádat.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2013
          Autor: Jirkacb
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

                 

            Stížnost jim poslat můžeš, ale kvůli vyprodanému zboží se takhle trápit, to nechápu.
            Co mi ale není jasné co by sis chtěl vystěžovat. Oznámili, že budou něco prodávat a pokud to prodávali, tak je to v pořádku. To, že se do prodejny hned ráno při otevření nahrnulo x desítek nebo set lidí a rázem vše vykoupili a na tebe už nezbylo, tak za to těžko může někdo jiný, než zákazníci, že tolik nakupují. A pak, že lidi nemají peníze :-)
            Jen nechápu k čemu by bylo když by oznámili kolik čeho mají, navíc určitě to bude na každé prodejně jinak, tak nevím jak by ssis to oznámení představoval.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2013
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        No, někde se začít musí... Když mi nějaký obchod nevyhovuje, tak tam nechodím. Kde jinde by se mělo začínat? :-o

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2013
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

               

          ale když on je Lídl tak léééévnýýý :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2013
          Autor: macikm
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    Skoro to vypadá, že tohle je tvůj největší osobní problém. Jen tiše závidím, jsi šťasnej člověk.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      Já mu teda vůbec nezávidím a šťastnej mi moc nepřipadá.

      :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: qwewerty
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    A co sis to vlastně chtěl koupit?

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      Já jen, že už mám tady rozepsanou tu stížnost, vyřešila jsem už i to, kam to poslat, jen mi nějak chybí základní informace, co že tam v tom Lidlu scházelo.
      Nebo jsem to někde přehlídla?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2013
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      Jeto hned na začátku, nepromokavé bundy á 370,-nebyly pán.ani dám, stejně softshelové, a další.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2013
      Autor: Jirkacb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    Mám pocit, že si mĕl kliku.
    Já loni koupil nĕjaký ty dlouhý cyklogatĕ, právĕ v tom Lidlu nĕkde cestou, a ty gatĕ nebyly po prvním vyprání.

    Nekoupit by byla lepší volba.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    IMHO jediný správný postup.
    Nadávat v hospodě či na fóru umí každej. Řešit to nějakým debilním státním nařízením, kontrolama a pokutama je k ničemu.
    Organizace, která je na svých zákaznících závislá, nemůže jejich zpětnou vazbu ignorovat, to si mohou dovolit jen některé profláklé polostátní molochy.
    Samozřejmě je otázka, nakolik akci cyklozboží vnímá management jako důležitou, do toho nevidíme.
    Jen bych to neformuloval jako nasranej mejl, ale jako dotaz nebo dobře míněnou radu, ale to už je věc tvého stylu a taktiky;-)

    Mě, když něco vadí (naposled třeba pekařství u nás v Globusu), normálně přes zákaznickou linku či formulář napíšu, a nechám tam na sebe kontakty. Někdy je mi vyhověno, někdy ne, ale dozvím se, proč to třeba nejde, dokdy platí nějaká dodavatelská smlouva apod. Není potřeba nic dramatizovat, medializovat, soudit se, stačí se zeptat. Jako v tom vtipu:
    Jde medvěd po lese a potká lišku.
    Liška se ho ptá: "Medvěde, je pravda, že máš seznam zvířat, které chceš sežrat?"
    "Jo!"
    "A já sem tam taky?"
    "Jo!"
    "A sežereš mě?"
    "Jo." a sežere ji.
    Za chvíli potká jezevce a celá situace se opakuje.
    Jde dal a potká zajíce a zajíc se ho ptá: "Medvěde, je pravda, že máš seznam zvířat, které chceš sežrat?"
    "Jo!"
    "A já jsem tam taky?"
    "Jo!"
    "A nechceš mě vyškrtnout?"
    "Tak jo."

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2013
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

         

    Tak jsem se prave vratil z pruzkumu v jednom ze zdejsich Lidlu a nepotesim te. Vseho meli plny regaly, dokonce nejaky studentky lakaly lidi ke koupi. Dresy, bundy, rukavice, pumpicky, svetla, helmy, tachometry, gate... Tak nevim, ale byl to jenom Lidl Na Bide, v dalsich dvou nevim.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2013
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      Ty ho chceš dohnat k infarktu, že jo :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

             

        Ani nahodou, a jeste jsem zapomnel maly pumpicky s manometrem i bez nej a obleceni v nekolika velikostech.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2013
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl a cyklooblečení-doplňky co po 20ti min. už není

           

      tak seš z tak bohatého místa, že neřešíte co a za kolik,prostě jdete podporujete a děláte Kaloskovi radost, čím dražší, tím větší!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2013
      Autor: Jirkacb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

571 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024