reklama

Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

Termín: 03.04.2013
Místo: Brno, Integrovaná stř. škola automobilní ISŠA, Křižíkova 17

Opravy pohonného systému, brzd a centrování kola jsou náplní druhého bloku mechaniky. Správné nastavení ráfkových i kotoučových brzd je mravenčí práce, ale snaha se vyplatí. Přestože hydraulické koutoučové brzdy obestírá nejeden mýtus, ukážeme vám, že ani laik se s mnoha úkony nemusí obtěžovat…

Datum: 12.03.2013
Autor: kubus
  • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

         

    Jsou to takové ty základní úkony, ale kdyby mi je někdo ukázal v roce 2003, kdy jsem začal intenzívně jezdit, nemusel bych často postupovat metodou pokus - omyl. Nelze jinak, než doporučit.
    Apropó - ten kurs je grátis nebo se platí?

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

           

      platí
      http://www.v-tour.cz/alpsky-klub-brno/bikeskola...

      16 stovek
      a tady reklama zadarmo ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2013
      Autor: macikm
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

             

        16 kil za to, že tě někdo naučí to, co mi táta ukázal za půl dne v deseti letech?
        Začínám mít čím dál intensivnější pocit, že jsem blbej, když nepořádám kursy na věci, který mi přijdou triviální a že je musí umět každej.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

               

          dnes je populární dělat kurzy na všechno, vaření, sex...prostě všechno

          [ Zpět ]
          Datum: 13.03.2013
          Autor: Grille
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

                 

            hmmm, nechám si to projít hlavou. Je fakt, že kursy vegetariánskýho vařen bych zvládal, kursy pletení košů apod. taky. Kursy pečení chleba, kursy oprav kola, kursy většiny základních řemeslných činností v domácnosti, kursy jízdy na lehokole, magicwheel, kursy sexu by mě ale asi bavily nejvíc :-D :-D

            [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2013
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

                   

              Svoje dovednosti asi asi nevyužiješ, je to všechno příliš "odborný". lidi se dneska chtěj nechat školit v jednoduchých věcech. Co takhle kurz chůze, kurz spaní, nebo kurz sledování televize ...

              To by mohlo prorazit, jak to tak sleduju :o(

              [ Zpět ]
              Datum: 13.03.2013
              Autor: PepikW
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

                     

                tak jo! Povedeš mi severočeskou pobočku? :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 14.03.2013
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

                       

                  Platíš v procentech, nebo naturáliích?

                  Teď jsem prolít Jíndrovo nový vytočilo, než jsem ho skryl a tady by se asi uživil kurz webové diskuse :o(

                  [ Zpět ]
                  Datum: 14.03.2013
                  Autor: PepikW
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

                         

                    ...nebo kurz "webové asertivity", event. "umění NEREAGOVAT" :o)))

                    [ Zpět ]
                    Datum: 15.03.2013
                    Autor: radka
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

                           

                      Od dob medvědích přestřelek se mi to občas daří i bez kurzu :o)))

                      Dokonce i při mé velmi slaboučké "vůli" :o)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 15.03.2013
                      Autor: PepikW
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bikeškola - Kurz BIKE 2X2: Mechanika 2

                 

            No co, když to lidi chtějí a mají dojem, že to potřebují a bez toho být nemůžou, tak proč jim to nedat a taky na tom dobře vydělat.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2013
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024