reklama

dětský vozík za kolo FD-B26 Č/B

Nemáte někdo zkušenost s timto vozíkem? nabízí ho firma AZ impex a stojí do 3000kc. Měl by být odpružený a vůbec podle popisu vypadá dobře, ale přjde mi podezřele levný. Děkuji za všechny odpovědi.
http://aukro.cz/kocarek-privesny-detsky-vozik...

[ Zpět ]
Datum: 08.03.2013
Autor: freya
  • Re: dětský vozík za kolo FD-B26 Č/B

Bude to slabota, zpracování mizerne a kvalita dílů taky. Olpran to prodává o trochu dráž a moc rychle bych s tím jet nechtěl. Na dětech bych nešetřil za každou cenu. Raději něco z druhé ruky, ale kvalitní

[ Zpět ]
    Datum: 09.03.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ono i na obyč. vozíku od Azubu Jerry byla napsána max. rychlost mám pocit 14 km/hodinu, a rozhodně jsme s ním jezdili mnohem rychleji...
      Spíš já prostě nikdy nepochopím, proč se vozíky za kolo dělají v takových - promiňte mi ten výraz - debilních barvách. Vyjet s černobílým vozíkem na silnici, potažmo v šedivém či zeleném od renomovaných firem - to musel opravdu někdo přemýšlet hlavou. A lidi to kupují, hlavně že to má odpružení.
      K tomuhle se nevyjadřuju, připadá mi to jako reklama na tu aukci.

[ Zpět ]
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

konkrétní zkušenost tímhle výrobkem nemám, ale koupil jsme si takhle takovej levnej nákladní vozík za kolo (cca 200,-Kč). A s vozíkem na děti bych to neudělal ani náhodou! Hlavně vzhledem ku kvalitě a zpracování toho, co jsem koupil.

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (14 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018