reklama

dětský vozík za kolo FD-B26 Č/B

Nemáte někdo zkušenost s timto vozíkem? nabízí ho firma AZ impex a stojí do 3000kc. Měl by být odpružený a vůbec podle popisu vypadá dobře, ale přjde mi podezřele levný. Děkuji za všechny odpovědi.
http://aukro.cz/kocarek-privesny-detsky-vozik...

[ Zpět ]
Datum: 08.03.2013
Autor: freya
  • Re: dětský vozík za kolo FD-B26 Č/B

         

    Bude to slabota, zpracování mizerne a kvalita dílů taky. Olpran to prodává o trochu dráž a moc rychle bych s tím jet nechtěl. Na dětech bych nešetřil za každou cenu. Raději něco z druhé ruky, ale kvalitní

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dětský vozík za kolo FD-B26 Č/B

           

      Tak ono i na obyč. vozíku od Azubu Jerry byla napsána max. rychlost mám pocit 14 km/hodinu, a rozhodně jsme s ním jezdili mnohem rychleji...
      Spíš já prostě nikdy nepochopím, proč se vozíky za kolo dělají v takových - promiňte mi ten výraz - debilních barvách. Vyjet s černobílým vozíkem na silnici, potažmo v šedivém či zeleném od renomovaných firem - to musel opravdu někdo přemýšlet hlavou. A lidi to kupují, hlavně že to má odpružení.
      K tomuhle se nevyjadřuju, připadá mi to jako reklama na tu aukci.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2013
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: dětský vozík za kolo FD-B26 Č/B

         

    konkrétní zkušenost tímhle výrobkem nemám, ale koupil jsme si takhle takovej levnej nákladní vozík za kolo (cca 200,-Kč). A s vozíkem na děti bych to neudělal ani náhodou! Hlavně vzhledem ku kvalitě a zpracování toho, co jsem koupil.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

337 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024