reklama

Výběr kola 15kg 100cm

Prosím o radu doporučte střední cenovou relaci pro děcko v červnu 4 roky.Zároveň bych ho chtěl táhnout na tyči za kolo na dovolené.Nehledám zrovna značku,ale funkčnost a bezpečnost.Díky

[ Zpět ]
Datum: 04.03.2013
Autor: Miran
  • Re: Výběr kola 15kg 100cm

         

    Kdybys chtěl neco kvalitního a levného, doporučil bych Ti dobře vybrat ojetinu na Aukru. Já na podzim koupil za šest stovek krásně zachovalého Tigera od Schwinna.

    Ale ve střední cenové relaci fakt nevím, tak bohatý nejsem:-(

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2013
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr kola 15kg 100cm

         

    My kupovali vloni kolo pro kluka, 5 let, ale je docela prcek na svůj věk, byli jsme na veletrhu (náhodou, při jiné příležitosti, ale když už jsme tam byli, tak jsme si dětská kolečka vyzkoušeli), obešli jsme bazary, pak obchody... prostě není nad to si kolo vyzkoušet osobně. Každé dítě je jiné. Taky jezdíme s tažným ...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2013
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr kola 15kg 100cm

         

    Nemohl jsi napsat dřív?
    Právě jsem zabalil 16" po mladém i s tyčí Domado, a pofrčí na severní Moravu. Prodával jsem přes Cyklobazar.cz. Tak se zkus podívat tam.
    Pokud nemáš dětí víc, že si kolo podědí, tak se nové nevyplatí kupovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr kola 15kg 100cm

         

    Nám se skvěle osvědčil Author Vital 16". Dvojčata na nich jezdí od 4 let. Nyní jim je 5 a kolo jim stále stačí (mají něco málo přes 1 metr a kolem 15-17 kg). Kupovali jsme ho na mimibazaru. Kdyžtak tam koukni :)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2013
    Autor: marticka95
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výběr kola 15kg 100cm

         

    Po zkusenostech s detmi mam pocit, ze je vlastne celkem jedno, jake kolo maji. :-) Mam tu po detech 16" kolo Merida Dakar 616, ktereho se chci za petistovku zbavit. Je funkcni, nebyl s nim zadny problem, jen ma esteticke vady, jako ze dite probodalo sroubovakem sedlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2013
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr kola 15kg 100cm

           

      Beru, zámek vypadá standardně a dětské sedlo mám:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2013
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výběr kola 15kg 100cm

             

        Jaky zamek? Ja mam kolo se zamkem a nevim o tom? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2013
        Autor: lucierut
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

638 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024