reklama

Co byste řekli o: Merida Matts 500

Zdravím všechny cyklisty!

Zvažuji koupit tohoto kola (http://www.sterba-kola.cz/zbozi/merida-matts... ale jako laik se v tom moc nevyznám. Tudíž vás všechny prosím o pomoc. Co byste řekli o tomto kolu? Já jezdím většinou polňačky a hory v ČR, někdy i po silnicích - ale známe české silnice, že? :D

Děkuji za všechny odpovědi, atd... :)

[ Zpět ]
Datum: 03.03.2013
Autor: marticka95
  • Re: Co byste řekli o: Merida Matts 500

         

    Koupil jsem si tohle kolečko před několika rokama, používám ho jako zimáka do sněhové prosolené břečky, na zimní dojíždění do práce. Má trošičku jiné osazení (např. kazeta shimano, převodníky 44/32/22 zubů, kotoučové brzdy hayes ride,... ale to jsou pouze každoroční obměny výrobce). Ze zásadních úprav jsem udělal jedinou - vyměnil jsem vidlici za příjemnějšího sentůra epikona. A také jsem dal jiné pedály - takové ty větší, sjezdové, s pinama, aby mně neklouzaly namrzlé podrážky.
    Kolo to je naprosto solidní, mám na něm za ty čtyři zimní období cca 14 tisíc kilometrů, bez jediné závady. Zrovna dneska jsem ho umyl a odstavil do stojanu - letos zima sklončila.
    Před dvěma rokama jsem na něm vlítnul na náledí a zlomil si dvě žebra, ale kolo z toho vyšlo bez úhony :-)
    Závěr: doporučuji :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024