reklama

Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

Ahoj. Chtěl bych si doplnit přehled a přečíst něco od Stephena Kinga. Ještě ho neznám. V knihovně toho byla taková řada, že jsem si nedokázal vybrat. Chtěl bych jeden příběh, ne povídky a ne ságu na díly. A jedno jestli to bude tenčí nebo tlustý (předpokládám že hustý). Něco co by člověk přečetl a věděl, jak píše Stephen King. Prosím poraďte. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 28.02.2013
Autor: básník
  • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

         

    doma máme ty staré, Prokletí Salemu, Nebezpečné věci, to jsem dokonce četla, Misery, Osvícení, to je oblíbená kniha mého muže. Ty nové už nekupujeme a zdaleka jsem všechny, které doma máme nečetla. Ani ve čtečce žádnou nemám, ale kdo ví, třeba se k nim vrátím.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

         

    osobně na nejvyšší příčce toho co jsem od Kinga četl je To a na druhém místě hned za tím Svědectví. Třetí příčku má jistou Talisman, ale pak už jsem přestal dělat hitparádu a četl jsem od Kinga co bylo k sehnání. Teď mám rozečteno Dallas 63 a to mi přijde jako moc fajn napsaný příběh. :-)
    Sága na díly jako ja Temná věž to je moc fajn na delší dovolenou :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

         

    Já Ti nevím. Asi jsem divný, ale od Kinga mi nesedlo nic. Tedy nic co jsem rozečetl. Netvrdím že píše špatně a že by mě nic nezaujalo, ale prostě jsem jeho knihy přestal číst.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2013
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

         

    DOporučuju totéž co kolega orwell.
    To a na druhý příčce Svědectví.

    Je to skvěle napsané (četl jsme od něj minimálně deset knih), ale upřímně řečeno už ho nečtu a nechci číst. Prostě už nějaké roky nečtu horory.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

           

      No on King píše i scifárny :) a na druhou stranu tebou doporučovaný Neil Gaiman sice údajně píše fantasy, ale nebál bych se to označit za horror :)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

         

    Děkuju za názor, něco z toho zkusím a napíšu jak mi to chutnalo. Nejde mi o horor jako takový, ale četl jsem o autorovi odbornou pochvalu, která se týkala stavby příběhu, způsobu vyprávění, tak se na to chci podívat. Díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2013
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

           

      Poslední co jsem od Stephena Kinga četl byl Dallas 63 a předtím Kupole. Hororově už mi to nepřipadalo ani trochu ale moc dobře se to čtlo :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo - kterou knížku od Stephena Kinga?

         

    Nezbytné věci.
    To.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2013
    Autor: ViktorA
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

384 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024