reklama

Někdy příště

Tenhle starší článeček je vzpomínka na kamaráda a férového chlapa, kterou mi včera oživila Lucie. Taky chci připomenout, že v tom věčném běhu zapomínáme na staré přátele a neměli bychom. Nejen proto, že nás to pak bude navždy trápit, ale protože je to trápí třeba už dneska.
Přišel tmavovovlasý…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 15.02.2013
Autor: Jindra8526
  • Re: Někdy příště

         

    :-)
    Bártlová mě sice přímo neučila, ale nějaký skripta od ní bych stále ještě našel doma.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Někdy příště

           

      Napsala nedostižnou knihu
      "Vzpěr prutových soustav", ve své době velmi progresivní metoda stanovení vzpěrných délek. Jenže vývoj šel jinudy, protože počítače, vzpěr soustav už většinou neřešíme, počítáme podle II. řádu.

      Byla to taková "herdekbába od rány" - nezapomenutelná byla káva u Bártlové:
      "Chceš teplý nebo studený"
      "Teplé, mohu-li prosit"

      Alice vzala šálek, nasypala do něj nějaký to rozpustný kafe co se prodávalo za bolševika. a došla ke kohoutku a zalila to teplou vodou.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Někdy příště

         

    A potkali jste se s Honzou od té doby?

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Někdy příště

           

      Ne, bohužel.
      Telefonovali jsme si, píšeme si a slibujeme si, že "zajdeme na jedno až bude menší honička"

      prostě "někdy příště"....
      A už je to zase tři roky....

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Někdy příště

         

    ... To mas jeste dobry... aspon jeden z kamaradu zustal. Ja byl ted v pondeli na pohrbu.
    Kamaradovi ktery se mnou v '86 projel na kole Sumavu od Budejovic po As. Kluka ktery mi na prvni vandr pujcil celtu. Kluka co mi pomohl snad se vsim. Poslednich 5 let nemluvil a byl na voziku. Mrtvice. Kdyz jsem byl prez vanoce u mamy nemel jsem vnitrni odvahu(= byl jsem liny) jit za nim. vypravel jsem, on poslouchal a snad mu bylo chvili lip. No a pred tydnem mi volal jeho svagr ze Emil umrel. Ted nesu s sebou zivotem ohlednuti za ktere se mohu jen stydet... A nejde to dat dohromady.
    Vis co mas delat at neskoncis jako ja...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2013
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Někdy příště

           

      Neuprosnost času dobíhá každého.
      Z naší vesnické party jsem spíš ten mladší, tak ta prázdná místa u stolu přibývají nĕjak rychleji.

      Když mladým a velmi mladým kolegům připomenu zbytečnost hazardování se životem a rizika, poradí mi ti chytrolíni ať sedím doma na zadku, když se bojím.

      Zkušenost je nezdĕlitelná, nenačteš jí a obtížnĕ vysvĕtlíš.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.02.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Někdy příště

             

        S Tomášem jsme byli v Anglii lézt a jezdit na kole. To mu tam sice ukradli ale humor neztratil :-)

        Sice jsme potom ztratili kontakt ale když Tomášův kolega a náš společný kamarád zavolal, co se stalo, bylo to jak rána palicí.

        Paradoxní je, že než Tomáš odjel, tak o lavinách mluvil. Pravděpodobnost, že skončí pod sněhem , považoval za 1:1000000.

        No, tak už to holt chodí. I ten nejnepravděpodobnějši scénář může někdy nastat :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 19.02.2013
        Autor: AMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Někdy příště

               

          Já to nezkousnu už nikdy.
          Pořád ho mám za toho kluka, co jsem ho viděl naposledy.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.02.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Někdy příště

             

        A ještě něco - hezky napsáno :-)

        Tomáš by byl rád, kdyby si to moh přečíst. Ale to bys to asi nenapsal ... :-) typická hlava 22 ...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.02.2013
        Autor: AMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Někdy příště

               

          Díky,
          já jsem zase naopak rád, že vím, že je nás stále dost, co si Tomáše budou pamatovat jako slušnýho kluka.
          Takže tu je vlastnĕ s náma furt.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.02.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Někdy příště

                 

            :-)

            A navíc se prokousal novým EC a asi ho i pochopil a dal si tu práci se pokusit to vysvětlit i nám, common peoplům ...

            Práce někdy těžká, ale záslužná ... :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 19.02.2013
            Autor: AMS
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

300 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024