reklama

Jak jsem potkal Radka...

Hned po převzetí LeHacka v Azubu v Uherském Brodu jsem odjel do Nového Přerova do kempu Jáňův Dvůr. Měl jsem štěstí, že bylo místo na parkování, neboť majitelé nechtějí mít narvanou zahradu kempaři ale chtějí, aby se jejich hosté cítili dobře a byli spokojeni.Přijeli jsme večer, takže jsem už…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 13.02.2013
  • Re: Jak jsem potkal Radka...

         

    Hezký. Díky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +17 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Jak jsem potkal Radka...

           

      Ten bod minus máš ode mĕ, ne proto, že by blog byl špatný, ale proto, že na to co kolega napsal stačí jen zvednout palec, a chvilku přemýšlet.

      Jen ty si pocítila potřebu se ukázat.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -25
      • Re: Jak jsem potkal Radka...

             

        To snad nemyslíš vážně?!

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2013
        Autor: Burajda
        Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Jak jsem potkal Radka...

             

        Někdy je lepší mlčet a vypadat jako debil ... než promluvit a tuto domněnku potvrdit.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2013
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +27 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          Naprosto přesnĕ řečeno.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.02.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -20
          • Re: Jak jsem potkal Radka...

                 

            Víš, on to ale myslel, vůči tobě...

            [ Zpět ]
            Datum: 15.02.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Jak jsem potkal Radka...

             

        Když mi někdo udělá něčím radost, nevidím důvod, proč mu nepoděkovat.
        A tenhle blog mě před spaním hodně potěšil.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.02.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          Víš dĕvenko, ten problém je v tom, že tĕ "potĕšil".
          A tak je jasné, že jsi vůbec nic nepochopila.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.02.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -17
          • Re: Jak jsem potkal Radka...

                 

            Mě spíš připadá, že ty jsi ten "nic nechápající".

            [ Zpět ]
            Datum: 14.02.2013
            Hodnocení: +19 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Jak jsem potkal Radka...

         

    ...ja velice dekuji za podnetny a pritom lidsky krasny a nemene otopavlovsky krasnym stylem napsany blog.Moc me potesil.Neco, co nuti k zamysleni a soucasne pohladi.:-)Hezke!

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2013
    Autor: Martis
    Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak jsem potkal Radka...

         

    :-)
    Před cca pěti rokama jsem zažil něco podobného: vpodvečer jsem se vracel na kole zpátky domů a asi tak kilometr od Říčan, na lesní cestě, proti mně jela na tříkolce (myslím, že se tomu říká loped) stará dáma, jela do mírného kopečka a šlapala to s obtížemi, ale šlapala. Pak už zřejmě nemohla, zastavila a já u ní. Vyjádřil jsem jí můj obdiv, protože ten věk prostě nešlo zamaskovat - bylo jí 84 roků (!!!). Povídali jsme si asi 15 minut - jela z Malešic, vzadu přivázané věci, stan, spacák, a nahoře taková plošinka a na ní pejsek. Jela na několik dnů stanovat. Denně že ujede tak 20 kilometrů...
    Občas na ni vzpomenu, jestli ještě žije. Chtěl bych mít jednou takovou vitalitu... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: +21 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak jsem potkal Radka...

           

      Také hezké.
      Musím říct, že i mě se takovéhle drobnosti vždycky vždycky vryjí hluboko pod kůži :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 14.02.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Jak jsem potkal Radka...

             

        Jo, a čím je člověk více vzdálen od doby kdy opustil matčino lůno, se to vrývá hlouběji.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.02.2013
        Autor: Papji
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Jak jsem potkal Radka...

             

        Drobnosti?!? Jindra má pravdu, nic jsi nepochopila.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2013
        Autor: 0iIi0
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -17
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          No, hlavně že vy dva víte, jak jsem co pochopila...

          [ Zpět ]
          Datum: 15.02.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Jak jsem potkal Radka...

                 

            Hlavně vím jistě, že mi vždycky mastíš mínusy z obou registrací. Celý den nic a z ničeho nic, po osmnácté hodině.. hnáty křivé, hlas vichřice podoba.. a lampa ještě svítila a lampa ještě hořela, co nad klekadlem visela.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.02.2013
            Autor: 0iIi0
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -20
            • Re: Jak jsem potkal Radka...

                   

              Jeden mínus máš ode mne. Boduju málokdy, ale tentokrát to bylo s gustem.
              Už zase kazíš radost dalšímu blogerovi? Závist, malost, zloba?

              [ Zpět ]
              Datum: 15.02.2013
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Jak jsem potkal Radka...

                   

              Jeden mínus máš od nepřihlášeného.... Kam vlezeš, tam jen hnojíš. Jdi se zahrabat. Máš asi nějaký komplex (ne asi...máš, stačí přečíst tvou knihu) a potřebuješ se ventilovat.

              [ Zpět ]
              Datum: 15.02.2013
              Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
              • Re: Jak jsem potkal Radka...

                     

                Ale ona opravdu mastí mínusy ze dvou registrací. Co se tím asi snaží ventilovat? Michale, prosím, zamysli se trochu nad tím, co mi píšeš. Zneužívalo jsem někdy informace z Tvého soukromí, že se ke mně takhle chováš? Psalo jsem Ti někdy o tom, že máš Napoleonský komplex, oslovuji Tě například přechytralej prcku, užvaněná koule, upocenej smraďochu? Píšu Ti snad, že s Tebou žádná ženská nevydrží a podobné věci?

                Nechtěl by sis mě konečně a definitivně přestat všímat? Už jsi mi to několikrát slíbil. Opravdu bych Ti za to bylo moc vděčné. Radka už je velká holka a umí se o sebe postarat sama. Troufneš si být na mě takhle drzý, až se někdy potkáme osobně? Mně je to trapné, psát Ti tady takové věci, ale ono všechno má své meze. Sice už dosáhneš až na klávesnici, a já, trouba, se ty Tvoje podpásovky už strašně dlouho snažím ignorovat, ale i moje trpělivost má své meze, dobře si to, prosím, zapamatuj.

                [ Zpět ]
                Datum: 16.02.2013
                Autor: 0iIi0
                Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
                • Re: Jak jsem potkal Radka...

                       

                  Mýlíš se, mastím jen z jednoho a to z radky.

                  Ty si opravdu myslíš, že mi stojíš za to, abych se překlopila do své druhé registrace, našla tvůj příspěvek a dala ti mínus?!? Nestojíš, milé ToiToi, opravdu mi za to nestojíš.

                  Teď jsem to tedy udělala, ale jen proto, abych ti printla obrazovku, ze které jasně vidíš, že tam žádný palec zaškrtnutý není (ani + ani -), takže ode mne jsi dostal jen jeden mínus, a to z "radky", a to až dnes ráno.

                  Bohužel ta obrazovka nejde printnou tak, aby bylo vidět, jaký nick je aktuálně zaregistrován, nicméně jiště dobře vidíš, že je to časově printnuté krátce předtím tímto příspěvkem.

                  Takže milé ToiToi, víš houbeles a jen kecáš nesmysly.

                  A jestli si myslíš, že jsem ti tam ten mínus po printnutí obrazovky dala, tak se mýlíš také. NESTOJÍŠ MI ZA TO...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 16.02.2013
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Jak jsem potkal Radka...

                         

                    Jen pro pořádek, abys viděl, do jakých témat na "vrst" lezu a nelezu - jak vidíš, vlezla jsem jen do jednoho tématu a to včera (viz příspěvek výše). Takže je zcela evidentní, že tento nick již vůbec nepoužívám.
                    Takže, milé ToiToi, jednou provždy - víš kam můžeš jít s těma kecama o dublovaném mínusování, že jo...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 17.02.2013
                    Autor: radka
                    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Jak jsem potkal Radka...

                         

                    NESTOJÍŠ MI ZA TO…

                    Mám z toho velmi zvláštní pocit, číst něco takového od dámy, které stálo za to dojít až na policejní služebnu a…

                    [ Zpět ]
                    Datum: 23.02.2013
                    Autor: 0iIi0
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          Šmarjá panno!!!
          Nechtěli byste se už konečně i Jindrou věnovat tomu blogu???

          [ Zpět ]
          Datum: 15.02.2013
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Jak jsem potkal Radka...

                 

            Já jsem jasně řekl, palec nahoru - držet hubu a přemýšlet.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13
            • Re: Jak jsem potkal Radka...

                   

              Tak to, prosím, také tak udělej.

              [ Zpět ]
              Datum: 16.02.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Jak jsem potkal Radka...

                   

              Mám jen jednu otázku.
              Proč jsi takto tvrdě vystartoval po příspěvku, který neobsahoval nic jiného než "Hezký, díky"?
              Proč tě ostatní chválící příspěvky nechaly absolutně v klidu?

              [ Zpět ]
              Datum: 17.02.2013
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          Nepochopili.

          Vzpomínám si na TV Nova.

          Koranteng s usměvavou tváří přečetl:
          "Dnes, v podvečer, zemřel slavný herec, představitel doktora Strossmayera v Nemocnici na kraji města, Miloš Kopecký. Proto zůstaňte s námi!"

          Oni to nikdy nepochopí, ale je dobře, že pár lidí ano.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
          • Re: Jak jsem potkal Radka...

                 

            Nepochopil...
            Prima optimistické povídání o chlapovi, co čundruje po světě - a on to považuje za dramatický popis tragédie, kolem které nutno chodit po špičkách... (A kdyby teda aspoň sám chodil, když už...)
            Na TV moc nekoukám, ale přece jen na mě mezi reklamami už párkrát jukly spoty na téma "chodící lidé". Asi jsem právě pochopila, kvůli komu je vysílají...

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2013
            Autor: Ifča
            Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Jak jsem potkal Radka...

                 

            Ty seš fakt komik, hlavně teda v hodinách po půlnoci. Musí být fakt těžký život s alkoholem ubíjejícím mozkové buňky, co ?

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2013
            Autor: Holfi
            Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Jak jsem potkal Radka...

         

    Dobrá večeře (zase jsem páchal) a pěkně blog. Takhle večer po práci fajn kombinace. Připomněl jsi mi taky jedno mé osudové setkání....díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2013
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Jak jsem potkal Radka...

           

      Pokusme se psát jen pozitívní a povzbudivé poznámky.Vždyť jsme všichni kamarádi,cyklisti a toho nepěkného je všude až až.Děkuji

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2013
      Autor: Don-Pedro
      Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jsem potkal Radka...

             

        Kdy se stává, řekněme normální popovickej strejda cyklistou?

        Je potřeba jezdit na srazy, nebo na kole?

        [ Zpět ]
        Datum: 16.02.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          Ani z toho, co jezdí na kole, se nemusí stát cyklista...

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak jsem potkal Radka...

         

    občas jsem u nás po okolí potkával kluka na handbiku. Většinou jsme jeli proti sobě. Lehokolo před třeba osmi lety byl skoro neznámej stroj, tak jsme si asi připadali oba trochu jinde...
    Vždycky jsme si řekli ahoj, usmáli se a jeli každej jinou cestou. Už jsem ho ale několik let neviděl. Kdoví, kde je mu konec.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak jsem potkal Radka...

           

      Celkem pravidelně potkávám jednoho na mém tradičním okruhu, taky se zdravíme a dalšího potkávám na cyklostezce na Hlubokou. Ten má vyloženě závodní handbike a jezdí několikrát sem tam. Patří jim obdiv a tak jsem i pochopil, že to myslel autor blogu.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.02.2013
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Jak jsem potkal Radka...

             

        tenhle taky vypadal dost závodně a draze. Nízkej, zkosený kola, hliník atd.
        Kdysi jsem se svezl na handbiku a ruce nezvládaly sotva po kilometru. Na nějakým srazu měl Aleš zlámanou nohu a měl ho půjčenej a tak jsme to zkoušeli. Ti kluci musej mít obrovskou sílu v rukou.

        Třeba každej ten glog pochopil jinak. To bejvá ne? A ničemu to nevadí. Ze stejnýho textu, obrazu nebo čehokoli jinýho si každej odnese trošičku jinej dojem. Hlavní je, že to člověku něco dá.
        Já si z toho blogu odnesl, že neexistujou hranice přes který to nejde, jen překážky, který někdo nechce překonat a někdo jo a někdo si nevšimne, že je to překážka. Pro mě to byl positivní a optimistickej blog, kterej mi řekl, "vstaň blbe, máš se jak prase v žitě, tak přestaň skuhrat"

        PS: ten poslední odstavec nepatřil tobě Holfi, ale všem.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.02.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          To PS jsi nemusel doplňovat, mám to nejspíš stejně ;o))

          [ Zpět ]
          Datum: 18.02.2013
          Autor: Holfi
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak jsem potkal Radka...

               

          Tak nějak :o)))
          A je dobře, že jsme každý jiný a každý si z toho vezmeme to své :o)))

          P.S.
          Jen je smutné, že se to některým musí říct takhle polopaticky...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.02.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak jsem potkal Radka...

         

    moc hezké, také občas tady na mobřanské stezce potkávám kluka s ručním pohonem, mám vždycky hroznou chut se s ním dát do řeči, ale nikdy nenajdu odvahu, jen se pozdravíme. Vzpomínám, jak jsem před 15 lety měla dlouho sádru na noze a nikam jsem se nedostala, teta měla tehdy elektrický vozejček /tříkolku/ a já si ji od ní půjčovala, abych se dostala dál, než na zahradu a výlet k nim přes půl vesnice byl pro mne po pěti měsících něco úžasného. Vozejček byl na baterky, ale dalo se na něm i šlapat, ale teta už byla stará a špatně chodila, ale díky vozejčku byla hodně samostatná. Z roury vytýhla hůlku a šla nakoupit nebo na návštěvu.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

447 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024