reklama

Ložiskové náboje

Ahoj,

mohl by mi někdo poradit při výběru ložiskových nábojů ? Potřebuji přední (36 děr) a zadní (36 děr - osmikolečko) na kros kolo bez kotoučových brzd. Nechci konusy ! Vím jen o Novatecu, či Authoru. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 12.02.2013
Autor: yxvc
  • Re: Ložiskové náboje

         

    P.S: S rychloupínákem :)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2013
    Autor: yxvc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ložiskové náboje

           

      V konusových nejsou ložiska?

      [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2013
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Ložiskové náboje

             

        Konusova ložiska a klasická ložiska jsou úplně něco jiného..

        [ Zpět ]
        Datum: 12.02.2013
        Autor: yxvc
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ložiskové náboje

               

          Promiň, chyběl mi tam smajlík. :-)
          Já chápu, že jsi chtěl na průmyslová ložiska.
          Ale co jsou ty kuličky v konusových? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 12.02.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ložiskové náboje

           

      Co jsem slyšel, tak pro Author je prý dělá Novatec.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiskové náboje

         

    S Novatecem mám jen dobré zkušenosti.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2013
    Autor: highlander
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiskové náboje

         

    Máš-li možnost zhotovit si je, je tu modifikovatelný návod:
    http://www.nakole.cz/diskuse/14172-naboj-s...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2013
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiskové náboje

         

    Novatec se dělá v několika variantách. Zadní mám čtyřložiskový, 36 děr, jezdím na HT, vážil jsem i 90kg, k tomu přímo nad osou zadní náby občas dítě 15kg plus nějaké drobnosti na výlet.
    Občas kontroluji, točí se stále hladce, bez náznaku vůle či drhnutí. Může mít tak 5000km najeto, město + lesy 50:50.
    Kdyby náhodou zazlobila ložiska, tak je vyměníš, nebo necháš vyměnit (pokud náhodou ještě nemáš bearing puller tool:-)):
    http://www.zbozi.cz/?q=6000%202RS&typ...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2013
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ložiskové náboje

           

      Tak s tímhle jsem narazil u nábojů, které jsem si pořizoval někdy v půlce devadesátých let. Ložiska něco vydržela, ale pak šlo jedno do kopru a já si ho chtěl vyměnit. Jenže ouha - bylo úplně mimo tabulky a katalogy. Nějaká extra výroba přímo pro výrobce těch nábojů. Takže v předním náboji běžná ložiska a v zadním "nevyměnitelná".

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2013
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ložiskové náboje

             

        Nepomoh´ Kanagom ani Izolepa? To je divný, s tím to vždycy fachčilo ...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2013
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiskové náboje

         

    Mam DT Swiss - Onyx. Predni. Asi tak po 30 tisicich km odesly loziska, nove staly cca 200,-. Vymenil jsem je za pul hodiny. Uz se z nej loupe lak, ale krome kazdorocniho prepleteni noveho rafku je to soucastka, ktera vyzaduje co se udrzby tyce jen jednou za cas vzit wapkou. Mam rad bezudrzbove veci :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2013
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

394 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024