reklama

dahon montovany v CR

Ahoj, snazim se vybrat si svoje prvni skladaci kolo. Hlavne mezi terny a dahony vitesse a speed d7. U nekterych prodejcu je uvedeno "Toto kolo je montováno s největší pečlivostí v ČR !!!
(většina zahraničních prodejců Dahonu nabízí kola, která jsou montována na Taiwanu - rozdíl je výrazný)". Specifikace spise mlhava, dotazy u prodejcu bez odpovedi a tak by me zajimalo, jestli ten vyrazny rozdil nespociva hlavne v nahrade komponentu. Mate nekdo konktretni zkusenost?

[ Zpět ]
Datum: 02.02.2013
Autor: olda_v
  • Re: dahon montovany v CR

         

    Já mám skládačku ktera byla montovana někde v cine a bida. Pretazeny naboje, hlavovy i stred dorvany na fest a jakási mizerna vazelina. Vyplet zadniho kola taky špatný. takze pokud to nekdo rozebral a dal do kupy tak tim lip. Jinak si to budes muset udelat sam. Stejne by ti slusnej prodejce mel po cca 100 km udelat garancku.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dahon montovany v CR

           

      No, ja nepochybuju, ze smontovane to bude kvalitne. Jde mi o to, jestli je to montovane ze stejnych komponent jako original. Tedy ne nejaka horsi vybava (gripy, semikolecko, retez, hlavove slozeni atd.).

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2013
      Autor: olda_v
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dahon montovany v CR

             

        Myslím si, ze to nikomu nestojí za to, něco vyměňovat. Spíš prostě doladí původní montáž na nějaký standard.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2013
        Autor: Billicek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dahon montovany v CR

             

        Kupoval sem Tern P9 přes internet v Azubu a naprostá spokojenost. Možná je trochu dražší než konkurence, ale na druhou stranu své práci rozumí a poskládali mi ho podle mých přání.

        Dali mi tam širší a delší blatníky, odpruženou sedlovku, lepší gripy, pevnější pedály a pláště Schwalbe Big Appl. Samozřejmě mi od ceny odečetli rozdíl vyměněných dílů, u konkurence bych musel koupit skládačku tak jak byla+díly na výměnu.

        Na takto přeskládaném kole je jízda mnohem komfortnější než na originálu. Po 3000km sem nafoukl kola a utáhl lanka(lanka se ponějakém čase natáhnou a je třeba je zkrátit stavěcími šrouby u pák brzd a u přehazovačky).

        Takže strach že na skládačce nebudou originální díly mít nemusíš, jen bych zvážil jejich výměnu za kvalitnější. Stačí balonové pláště Schwalbe Big Appl a jízda se stane mnohem pohodlnější.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.02.2013
        Autor: Juras
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024