reklama

Závod roku 2003

Jaký letošní závod považujete za nejzdařilejší?

Datum: 10.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Redakce)
  • Re: Závod roku 2003

Ten jediný, co jsem dojel :-)))) - Maratón v Lázních Bělohrad. Ale tohle kritérium jsi asi neměl na mysli....

[ Zpět ]
    Datum: 20.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

každý který jsem jel a dojel.Když mám vybrat nejlepší tak bych řekl Král Šumavy.

[ Zpět ]
    Datum: 22.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Znám pouze dva závody. Jizerská 50 je vedena po skvělé trase se slušným povrchem a nádhernými výhledy do kraje, ale je to masovka. Trutnovská 50 byla komornější, vedla trochu náročnějším terénem a byla perfektně organizačně zabezpečená. Jen ten termín na konci sezóny nedává záruku dobrého počasí.Oba závody mohu doporučit.

[ Zpět ]
    Datum: 24.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)

Když to srovnám, co jsem jel - tak silnice : Král Šumavy, Beskyd Tour, Rampušák

[ Zpět ]
    Datum: 12.01.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzis)

Moc závodů jsem zatim nejel, ale určitě BIKE-BRDY skvělá trať, neni tam tak narváno, takže člověk i vidí kousek před sebe. No prostě dobrý

[ Zpět ]
    Datum: 12.01.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tom491)

V letošní sezoně byl pro mě nejlepším závodem Poděbradka Bike Adventure 03 (www.bike-adventure.cz), a hned za ní se umístil "Kellys Penco Beskyd Tour" a na třetím místě potom seriál závodů Hošek Motor Bike Tour i když za tu organizaci při posledním závodě v Mariánském Údolí v Brně by si zasloužili pořadatelé přinejmenším bramborovou medaili.

[ Zpět ]
    Datum: 22.01.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel (kotik@bors.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…

Hledám: Najdu e-bikery 55+ na společné výlety

21.11.2021
Hledám pohodovou partu e-bikerů 55+ na společné vyjížďky po ČR i v zahraničí. Fyzičku mám ještě dobrou a e-bike…

Hledám: Jsem tu

19.11.2021
hledám partu či partáka na kolo,čESKÉ bUDĚJOVICE.60 PLUS
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

227 cyklistů (15 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 8.

Vlastivěda pro naše dva puberťáky Šumavský samotář Znáte knihu rozhovorů se šumavskými samotáři Raději…
Peggy | 10.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 7.

Československo s dětmi - rok 2020 2. část Vlastivěda pro naše dva puberťákyKapitola 3 Nocleh pod Velharticemi…
Peggy | 03.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 6.

Československo s dětmi - rok 2020 2. část Vlastivěda pro naše dva puberťákyKapitola 2 Vyhozené prachyJeli…
Peggy | 27.12.2021