reklama

1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 10. - 11. č.

10. č.  Oblast Budžak - Gagauzie
Gagauzie je autonomní oblast Moldávie, která se na rozdíl od Podněstří od Moldávie neodpojila. Usídlili se tu Turci vyznávající křesťanství. Mluví rusky. Comrat, hlavní město oblasti je velké jako naše menší okresní město. Je tu překrásný kostel Sv. Jana Křtitele,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 08.01.2013
Autor: Bu
  • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 10. - 11. č.

Ahoj Bu, moc hezké!

[ Zpět ]
    Datum: 31.01.2013
    Autor: Valdek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka/čku na ježdění

18.09.2018
Ahoj, hledám někoho na společné ježdění v lesích a na trailech, jak v blízkém okolí, tak i po trailových…

Hledám: Hezký den - Ještěd, Harrachov...

17.09.2018
V týdnu má být hezky, přemýšlím o výletu (asi čt nebo pá, dopo tam, odpo zpět) z Prahy někam na Ještěd, k…

Hledám: Hledá se cyklistka?

16.09.2018
Ahoj, nenašla by se tady cyklistka co ráda jezdí na kole? Ve věku od 23 do 30 let ? Ráda jezdí na silnicích po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

249 cyklistů (20 přihlášených)

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018

Na kole ve Vysokých Tatrách

Letošní dovolená nebyla dlouho plánovaná, jen lokalita byla daná, Vysoké Tatry. Vloni jsme byli v Pribylině,…
HMS | 30.08.2018