reklama

Všeobecně- začináme jezdit

Po dlouhé době sem zavítal opět mezi vás, přečetl kde co novyho no a chtěl bych se pochlubit co u mě novyho a zjistit co a jak sem udělal dobře a co šlo udělat ještě líp a kde ještě některy věci sehnat, rozumny za rozumnou cenu...
Loni touto dobou jsem se ptal na silničku, tak nakonec jsem si pořídil Torpado T2000 (campagnolo,2x10 rychlostí-compact, carbon vidle). najel jsem na tom asi jen za celou sezonu 650km (zdravotní patálie se zádama). Ale dobrý, moc dobrý kor na to že doteď jsem jezdil na treku takže uplně něco jinyho. kamarád má Demu Šírera staršího a Forta, a řekl bych že to Torpado není vubec o nic horší. Tretry sem si pořídil jakysi Diadory, stary ale novy... :) sice velikost 38, moje velikost ale nožku v ní mám jen tak tak :( Ne moc dobrá volba. Systém look, doplním jen. Taky sranda, když sem jel v nich poprvé, před přejezdem jsem zastavil a řízl sebou na bok. Lidi okolo měli dobrej silvestr :D Zadní blikačka normal, postačí. Místo odrazek pár nálepek. Helma Uvex (1200kč), víceméně bikeová, ale co už... učel splní. Oblečení.. kraťasy kalas (500) a druhy Acton (350), pocitově na těle trochu jiny, ale krom gumiček de facto stejnej materiál. Dres zatím jeden- Force (400). Jarní dres s rukávem Rogelli (500), zatím neozkoušen. Jen doplním snažím se hledat po bazarech a výprodejích... Bunda lehká od Favorita (už ani nevím, tušim kolem 350). Vestu jsem měl od Force a dal ji pryč. Neplnila co by měla. brýle perfektní od M3, pracovní čiry, paráda! Teď mám v merku ve výprodeji dres za kilčo, na léto, tak sem zvědav co mi přijde.. Jen bych měl na vás všechny dotaz.. kde co sehnat co nejlevněji, jestli máte tip na nějakej dobrej shop, výprodeje atd. A potřeboval bych poradit s předním světlem cca kolem 500kč asi, ale abych viděl taky před sebe a ne jen na přední kolo a s košíkama na lahve, mám malej rám a těžce se mi vytahují bidony. Díky moc, můžem začít debatit :)

[ Zpět ]
Datum: 05.01.2013
Autor: Maty
  • Re: Všeobecně- začináme jezdit

         

    A co by jsi kromě toho světla chtěl ještě sehnat?!?
    Dost těžko se řeší, kde co mají nejlevněji, když není vyznačen artikl.

    Jinak ty Diadory - mělajsem je také a musela jsem mít asi o dvě číla větší než mám standardní boty. Mají nějaké divné číslování.
    Nabyly ale nic moc, po dvou letech jsem je vyměnila. Tahle značka mi nevyhovuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      Hodilo by se něco "teplejšího" na jaro a podzim.. jsem zvědav jak obstojí ten dres od té zde nepopulární značky, koupil jsem ho na aukru tak sem si udělal radost k vánocům... čas ukáže jestli to opravdu bude radost nebo ne :D K těm Diadorám, máš recht, to číslování je fakt divny... noha se mi do nich vleze tak tak, řekl bych akorát přesně, akorát jsou dost uzky, holt co nadělám, mám malou nohu, musím jezdit v dámskejch, ale ted po této zkušenosti dám klidně ruku do ohně, ikdyž sem žádny jiny nezkoušel, že jsou i lepší, mnohem lepší...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2013
      Autor: Maty
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        Jj, značky dresu jsem si všimla :o)))

        Hele, zkus počkat, s čím na jaře vyleze Lidl. Co se týká kalhot, tak ty mívají docela dobrý. A pak spodní termotrika.
        Dresy nějaké také mám, ale na kolo je moc nevozím - přijde mi, že za chvíli smrdí.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.01.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Všeobecně- začináme jezdit

               

          Na Lidl bych si počkal... ale je to marný, je to marný, je to marný... Hele měřím 163, vážim 55, typicky chlapsky S.. A v Lidlu mají všechno od M, všechno velky :( jednou sem tam koupil bundu, tak jako... jezdivám v ní do práce, to se ztratí, ale na kolo jako tak, na silničku bych si ju nevzal. Buď bych se do ní totiž zamotal, nebo bych ji mohl používat jako plachtu :D
          S těma dresama, asi záleží kdo se jak potí a taky asi tak trochu na matrošu. Na treku sem jezdival ve sportovním triku a přišlo mi po spocení smrdí víc než teď dres s kterym jezdim.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.01.2013
          Autor: Maty
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Všeobecně- začináme jezdit

                 

            No tak holt musíš vybírat v dětských velikostech :o)))

            S těmito rozměry asi budeš mít problémek i jinde...

            [ Zpět ]
            Datum: 05.01.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Všeobecně- začináme jezdit

                   

              téměř všude, naštěstí jen téměř ;) :D

              [ Zpět ]
              Datum: 05.01.2013
              Autor: Maty
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      No vidis a Evans vyhrál na Diadorách Tour de France, ale osobně se mi taky nelibí jak šijou :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2013
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        Za posledních 50 let tour nikdo nevyhrál. Byli jen poražení...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2013
        Autor: crow75
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Všeobecně- začináme jezdit

               

          :-DD

          Evans to ještě jisté nemá, musíme počkat takových třicet a možná i dvacet let...

          [ Zpět ]
          Datum: 06.01.2013
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        No, není to žádnej zázrak, číslování divny, šití souhlasím, taky se mi nelíbí jejich styl nijak zvlášť, ale za 700 novy na inzerát, neber to když nemáš prachy na pořádny novy :)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2013
        Autor: Maty
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Všeobecně- začináme jezdit

               

          Taky jsem je kdysi koupila ve slevě, jinak bych do nich nešla.
          Za dva roky z nich ale byly neforemné "bačkory", tak jsem je vyměnila za Lake.
          Sleva u Diadorů opravdu přijde draho...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.01.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Všeobecně- začináme jezdit

         

    Svetlo mam sigma lightster a za ty prachy parada

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2013
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      poznamenám si, díky za tip

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2013
      Autor: Maty
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Všeobecně- začináme jezdit

         

    Tohle svítí jako blázen, a dá se to použít i jako baterka, nejlevnější "tvrdí počítač" je tady:

    http://www.mshop.cz/koupit/celtecflza50...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      A jak svítí blázen?

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2013
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        Tak, že tĕ zblíska, když to zvednu, oslní.
        Mám nĕjakou BBB svítilnu k tomu, tohle svítí o řád lépe. Jako reflektor od auta.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      cca stejná cena a svítí o 80 lumen víc...
      http://www.kronium.cz/led-svitilny-fenix...
      A s fenixem mám osobně velmi dobrý zkušenosti s už druhou svítilnou (první mi ukradli v práci)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.01.2013
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        Ona to moje je zdä se nĕjakä napodobenina nebo padĕlek toho Fenixe.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.01.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Všeobecně- začináme jezdit

               

          tak když napodobeninu, tak rdši něco z dealextreme.com to vyjde o hodně levněji

          [ Zpět ]
          Datum: 12.01.2013
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      Na DX se dají koupit kusy, které svítí cca 3X více za téměř polovinu ceny. http://dx.com/p/ultrafire-wf-501b-xm-lt6-5-mode...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2013
      Autor: nooski
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        A zkoušel jsi někdy na DX uplatnit záruku?

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2013
        Autor: snilard
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Všeobecně- začináme jezdit

               

          Ano (i když pouze jen jednou) a poměrně vstřícné jednání. Dořešilo se to pouze na základě nafocených fotek s problémem (tohle nemusí jít vždy, ale často ano). Tedy žádné zasílání zpět nebylo třeba a oni poslali nový fungující kus.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.02.2013
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Všeobecně- začináme jezdit

         

    Nedá mi to. Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci.
    Jinak si myslím, že když spolkneš silničářskou hrdost seženeš věci určené na obecné kolo levněji. Zrovna ty boty a pedály jsou dobrým příkladem. SPD pedály jsou levnější, než většina silničních. Boty bych kupoval spíš osobně ve výprodejích, tedy třeba na podzim.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2013
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      To sedí ... kupříkladu karbonový botky od Spešlů mě bez jediný závady slouží 6 let...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        Mně se v poslední době snaha ušetřit několikrát vymstila.
        Chtěl jsem ušetřit nákupem levné nenastavitelné nabíječky na li-pol baterky. Jenže jak jsem zjistil, ona levná nabíječka baterky mírně přebíjí. Měla by baterky i balancovat, což rozhodně nedělá. Takže to nakonec skončilo tak, že jsem pořídil domů i nabíječku lepší, nastavitelnou a s mnohem víc funkcemi. Kdybych nechtěl na začátku šetřit, mohl jsem ušetřit ty 3 kila za tu levnou, která by mi stačili, kdyby fungovala, jak výrobce uvádí.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2013
        Autor: snilard
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Všeobecně- začináme jezdit

         

    ..a máte vobšancovaný OBI? nedávno sem tam zaskočil a všiml jsem si že mají baterky podobny tady těm fenixům, nekoukal jsem přesně po značce, jen sem to přejel v rychlosti pohledem a nějak mě utkvělo v paměti výkon/cena, ale pak už jsem se tam nedostal. Akorát by to chtělo dokoupit nějakej uni držák :)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.01.2013
    Autor: Maty
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Všeobecně- začináme jezdit

           

      S OBI, Baumaxem a podobnými obchody bych byl dost opatrný. Za jinde běžné ceny tam mají jen méně funkční a ošizené náhražky. A solidní zboží bývá nechutně předražené.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.01.2013
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Všeobecně- začináme jezdit

             

        právě mě se to zdálo být dost dobry cena/výkon. jestli tam budu mít někdy v nadcházejících dnech cestu určitě mrknu a dám sem echo

        [ Zpět ]
        Datum: 21.01.2013
        Autor: Maty
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Všeobecně- začináme jezdit

               

          Tak už to vím, je to svítilna Sencor sll40, přímo na obalu udávají 70lm, doba svítivosti 2hod., dosvit 50m, na jednu baterii, má jednu 1W supersvítivou diodu a cena na netu 200 v obi, hups... myslím nějak 360, ale nejsem si ted jistej.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2013
          Autor: Maty
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

313 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024