reklama

Sauny v Praze - máte tip?

Sauna je poklad pravý a zvlášť v tomhle mrazu. Máte tip na nějakou saunu v Praze za rozumnej peníz? Zkusil bych nějaký nový místa.

[ Zpět ]
Datum: 16.12.2012
Autor: Václav
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    Ja chodim do Ymca ( http://www.scymca.cz/sluzby/?id=2 ), protoze je v centru, nemusi se objednavat dopredu a ma i ochlazovaci bazenek, nejen sprchu. Kdyz mas klubovou kartu, tak ma velmi priznivou cenu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sauny v Praze - máte tip?

           

      Díky, vyzkoušim.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2012
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    Já byl v sauně předevčírem... Ale musel jsem počkat, až mi netrpěliví kolegové rozhrnou ledy v jezeře... A taky ten vítr nebyl moc příjemnej...

    Každopádně kamarád mi dával typ na http://www.sauna-hadovka.cz/

    A na vsi taky máme jednu :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sauny v Praze - máte tip?

           

      Tys ale neměl saunu, ale bastu ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.12.2012
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    http://www.tjastra.cz/kontakt
    Sauna je u autobusové zastávky v Zahradním městě, ceny lidové, slevy na průkazky pro postižené a doprovod, menší potírna, bazének, čtyři lehátka v odpočívárně. Chodím tam už roky a jsem maximálně spokojen. Objednat po telefonu nebo ověřit obsazenost.
    Tel.: 723 164 729

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2012
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sauny v Praze - máte tip?

           

      Jo a zapoměl jsem - je koedukovaná.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.12.2012
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    ještě nedávno tam byla i cyklosauna ,ale není mi znám její osud.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2012
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    My jsme rádi chodili na Pražačku
    http://www.prazacka.cz/sauna.php
    byla to taková menší sauna, společná pro muže a ženy, ale ceny lidové a prima atmosféra ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2012
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sauny v Praze - máte tip?

           

      Co znamená, když je v sauně "prima atmosféra"?
      8-))

      Jednou jsem v sauně v Axe zažila, jak tam v "potící místnosti" hráli chlapi mariáš. Měli k tomu speciální PLASTOVÉ jednohlavé karty (mariá-šky ... viz pohádka Anděl Páně).

      [ Zpět ]
      Datum: 17.12.2012
      Autor: Burajda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Sauny v Praze - máte tip?

             

        Já nevím, ja to napsat, prostě je tam pohoda.... :-)
        Třeba když ti saunér přinese točené pivko i do potírny nebo když přetáhneš o čtvrt hodiny, nikdo ti neúčtuje další hodinu, nejsou tam žádný bláznivý turnikety atd.
        Prostě takovej normální, lidovej podnik.
        Ale dlouho jsme tam nebyli. Co jsme se odstěhovali z Prahy, tak tam nechodíme. Ale od loňska máme saunu vlastní, přímo doma ;-) Jen je to od Prahy 170 km daleko...

        [ Zpět ]
        Datum: 17.12.2012
        Autor: Peggy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    Zkus některou z poboček INFINITU. V sokolovně v Riegráčích je taky jedna a pak ve squoash centru na arbesaku.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2012
    Autor: Radius
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    http://www.lidovky.cz/sauna-josef-od-h3t...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Sauny v Praze - máte tip?

           

      Nerada se saunuji v plavkach.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    http://www.dpp.cz/

    Ale fungují jen přes léto...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Sauny v Praze - máte tip?

         

    Zasla bych si 25.12. do sauny, ale koukam, ze ymca ma zavreno. Vcera jsem prochladla na kole, dnes na bezkach, takze po vecerech si doma predstavuju, jak se potim aspon ve 100 °C a je mi konecne teplo. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024