reklama

Na kole dětem 2013

Možná to bude někdo brát jako reklamu, ale jde o dobrou věc. Možná se to bude někomu zdát zbytečně brzy, ale aspoň si to ten, kdo se bude chtít zúčastnit, může dát včas do plánu.
Myslím si, že se to letos jede poměrně "příznivě" pro většinu regionů NaKoláků. Takže doufám, že se zúčastníte v hojném počtu. :-)

http://www.nakoledetem.cz/projekt/cyklotour

[ Zpět ]
Datum: 01.12.2012
Autor: marrier
  • Re: Na kole dětem 2013

         

    Pěkný. Zkus to znovu vytáhnout někdy v květnu. Druhá etapa zatím vychází pěkně. Pro p. Zimovčáka mám slabost.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.12.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole dětem 2013

         

    Taky myslím, že by se hodilo to s blížícím se termínem znovu připomenout, možná i hodit jednotlivé etapy do "akcí".
    Jen se zeptám - etapa z Brna vychází na sobotu, jestli dobře koukám, přidala bych se ráda. Ale moc jsem nenašla, ani na těch odkazovaných stránkách, v čem spočívá ta podpora nemocných dětí? Případné "vyšší než obvyklé" startovné či něco podobného ráda zaplatím, ale přišlo mi, že tahle zásadní informace tam chybí. (Nebo jsem slepá a nevidím, to nevylučuju.)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.12.2012
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole dětem 2013

           

      Vtip je v tom, že neplatíš nic, prostě se jen přidáš. Můžeš ujet metr, nebo 300 km to je jedno.
      Můžeš si koupit tričko nebo náramek a tím přispět, ale to je dobrovolné. Můžeš přispět na účet (je tam uvedený). Peníze se získávají hlavně od sponzorů, akce se pelotonem jen zviditelňuje.
      Začínalo se v roce 2010, kdy o akci vědělo jen pár lidí, postupně se povědomí rozšiřuje a já doufám, že jak to bude masovější, bude to mít daleko větší smysl i účel.
      Do akcí to dám, ale asi až později, teď by to zbytečně zapadlo, chtěl jsem to jen dát včas do povědomí lidí tady, hned jak byly oznámeny termíny etap, aby každý měl čas si o akci dost zjistit a případně si ji "zanést do dlouhodobého plánu".

      [ Zpět ]
      Datum: 01.12.2012
      Autor: marrier
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole dětem 2013

             

        Jasně, na to umístění do akcí je času dost.
        Zahrnu to do svého předběžného plánu. :-) (A nejen proto, že příspěvek je dobrovolný; bude-li k mání tričko, koupím si je "do sbírky".)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.12.2012
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Na kole dětem 2013

               

          Náramek už mám zakoupen, pan Zimovčák akci propagoval i na Sportlife 2012 v Brně. Etapy které letos vedly na Moravě byly deštivé a tak jsem je vypustil, i přes původní plán jet. Příští rok vypadá trasa velice zajímavě a tak uvažuji o účasti. Ubytování a svoz věcí autem pořadatel zajišťuje. V průjezdních místech jsou na náměstích kulturní akce a v cílových místech zajištěné ( po objednávce ) ubytování. Pan Zimovčák i když jede na vysokém kole tak jede velice svižně, ale díky jeho "komerčním" zastávkám se dá vždy dojet. Domluvíme se později, podle toho kdo bude mít zájem jet.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.12.2012
          Autor: Netopirat
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Na kole dětem 2013

                 

            Vida, jen to marrier vyhlásil, už máme lehokolovou sekci :-) Škoda, že petrp je z opačného koutu republiky...

            [ Zpět ]
            Datum: 01.12.2012
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Na kole dětem 2013

                 

            Já jsem s p. Zimovčákem jel jednou kousek na jeho etapě do Drážďan. Musím říct, že to byl pro mě velký zážitek.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.12.2012
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole dětem 2013

             

        tiez som sa im priplietol do cesty...od tatier az na vychod spolu..a dali mi aj tricko.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.01.2013
        Autor: Rymanow
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole dětem 2013

         

    Takže to tu pomalu vytahuju na "světlo boží", protože se jede už za nějaký měsíc a většina etap se jede ve všední den, tak aby měl ten, kdo se chce přidat, možnost si zařídit volno.

    Všechny termíny a trasy jsem naházel do akcí, den po dni (a musím si tu při té příležitosti postěžovat na špatnou editovatelnost/smazatelnost akcí, ale přesně to dám do Chci vylepšit NaKole).

    Na závěr jen ještě upřesňuju průběh a smysl akce. Jede se pro onkologicky postižené děti, akci zaštiťuje Pepa Zimovčák, co jezdí na vysokém kole (higbicu).
    Neplatí se žádné startovné, ani podobné nesmysly, jde jen o to, podpořit akci svojí přítomností. Můžete i jen přijít na náměstí vybraných měst, kde bude doprovodný program (viz web akce: www.nakoledetem.cz/cyklotour ). Loni například s pelotonem jela a na místech vystupovala naše krasojezdkyně Martina Štěpánková (http://img7.rajce.idnes.cz/d0703/6/6578/6578072... ).

    Můžete se přidat do pelotonu - kdekoliv začít a kdekoliv skončit, ujet 100 metrů nebo 100 kilometrů, záleží jen na vás. Můžete podpořit akci finančně tím, že si koupíte tričko, náramek, cyklodres nebo přispějete na konto (vše dobrovolně).

    Fotogalerie z loňského ročníku: http://marekpetru.rajce.idnes.cz/Cyklo-Na_kole...

    Tak přijďte/přijeďte, bude legrace a ještě uděláme společně něco pro dobrou věc...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2013
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

241 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024