reklama

ceny vlaků v Rakousku

Neměl by někdo představu o cenách jízdenek vlaků i s kolem a bagáží

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (rosta)
  • Re: ceny vlaků v Rakousku

         

    to trochu problem,Rakousko tvoří několik spolkových zemí a každá z nich má jiné tarify.nejlevnější jsou v blízkosti našich hraníc-Obere,Niedere Oesterreich,podstatně drahší ve Stýrsku,Solnohradsku,prostě v těch horských a turistických oblastech.Taktéž se v některých spolk. zemích za kolo platí a jinde přepraví kolo zdarma.Já jsem dojel za pouhých 17 Euro předloni z Hallstattu až do Summerau k českým hranicím tj. asi 160km.Ale bez kola!!

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (petr horal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ceny vlaků v Rakousku

         

    V létě se nechá přejet Rakousko napříč za dva dny i s bagáží a navíc toho uvidíš víc než z vlaku.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ceny vlaků v Rakousku

           

      čau Fando, je to asi týden co jsem četl tvůj inzerát na tvých, velmi povedených (asi slabé slovo) stránkách, kde scháníš lidi na docela pěkný výšlap, kamsi do švýcar, ale zpátky je to jakýmsi Jendou

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Rosta)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ceny vlaků v Rakousku

             

        Jojo, jedu si projet pár průsmyků v Itálii a Švýcarsku, zatím to vypadá na sólo akci. Není problém se přidat. Jelikož potřebuji ušetřit nějaké volno na léto, protože týden na to co se vrátím jedu na trek do rakouských Alp, tak zpět se chci svézt s JENDOU (to je jedna dopravní společnost z Olomouce, která vozí turisty a cyklisti do Alp a Rumunska).

        [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ceny vlaků v Rakousku

               

          Jsem se sekl. JENDA je ze Šumperka, ale většinou vyjíždějí z Olomouce.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.05.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ceny vlaků v Rakousku

                 

            Jak jseš na tom s fizičkou a na čem jedeš (horák,silnice).
            Mysím, že Tě člověk může jen obdivovat , protože na tvých stránkách máš akce úplně nevídaný. Kde bereš takovýho času a hlavně odhodlání???

            [ Zpět ]
            Datum: 17.05.2004
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Rosta)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: ceny vlaků v Rakousku

                   

              S fyzičkou? Ani ti nevím, úplně normálně :o) stačí mě dát si třeba stovku, ale není problém i 160km, záleží na počasí, náladě, cestě, zajímavostech, atd. jinak jedu na horáku. Heleď já si myslím, že je dost lidí, co dělají podobné cesty jako já, jen to třeba nesepisují. Ale pravda je, že jich moc není. Spíše si lidi moc nevěří a jsou pohodlní. Čas si napracuju, to není až takový problém. A odhodlání? To chce správnou motivaci, pár výprav a pak už jsou ty hory jako droga.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.05.2004
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ceny vlaků v Rakousku

         

    Ceny pro cestovani s kolem ci bez nej lze zjistit na www.oebb.at, v sekci online ticket, Ihre Preisauskunft. Jsou zde uvedeny i ceny pro vice spolucestujicich. Navic pro osoby do 26 je mozne koupit tzv. Somerticket, ta plati po dobu prazdnin. Stastne cestovani.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Maci ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ceny vlaků v Rakousku

         

    Mam pocit ze jeste lepe se rakouske spoje hledaji na strankach nemeckych drah - www.db.de - loni jsme v Rakousku byli a pouzival jsem to, da se tam nastavit i cestovani s kolem a tak, ale nevim jestli se to pres rok nezmenilo, loni byly rozhodne lepsi nez ty rakouske.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2008
    Autor: Hooky
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024