reklama

Špiní mi špalky

Zdar,taky vám tak sviní špalky??Mám vzadu véčka tektra a když jedu mokrem nebo něco tak mám černý ráfky a teče to všude,černej bordel.Není to tím že už jsou sjetý??Vždycky to vyčistím aji povrch destiček a stejně zachvilu stejný,myslel sem že to de od řetězu,ale to je asi blbost

[ Zpět ]
Datum: 20.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Egesi ([email protected]))
  • Re: Špiní mi špalky

         

    Obroušený dural z ráfku se ve vlhku neodfoukne a vytvoří emulzi, která potom hodně špiní.
    Mě to dělaj taky. Myslím, že se toho nezbavíš, jedině kotoučovkama.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Špiní mi špalky

           

      Seš si jistej že je to z ráfků??Je to možný,já sem teda myslel že z destiček.No jo,ale co s tím??

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Egesi ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Špiní mi špalky

             

        Ahoj. Co s tím?? Nic. Utírat, utírat a zase utírat. Potýkám se s tím taky, taky mě to s..e, ale nedá se nic platný. Je to, jak píše bejbís, směs obroušenýho duralu, a taky prachu a materiálu z brzd. špalků. (píšeš o destičkách, máš doufám na mysli klasický véčka a tudíž brzdový botky, špalíky, bo tak nějak se to asi jmenuje:-) ). Trochu se to dá snížit použitím jiných špalíků, já používám takový dvoubarevný, žluto-černý, a tam to není tak zlý, jednou jsem měl nějaký jakoby s větší příměsí grafitu, nebo aspoň to tak vypadalo, a to bylo ještě horší, to bylo zasviněný celý kolo. Pořád.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mira)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Špiní mi špalky

               

          já si koupil ty vyměnitelné gumičky a oddělal jsem si s nima ráfek, zrovna když jsme byli na výletě u Airlina.
          Jsou moc tvrdý a úplně mi vytrhávaly špony z ráfku.
          Raději ty co špiní, brzdí a neničí tolik ráfek.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Špiní mi špalky

         

    Ráfky mívám také začerněné, ale nijak moc a ne po celé dosedací ploše špalíků. Občas to vyšůruju technickým benzinem.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Špiní mi špalky

         

    Člověče, tohle se mi stalo jednou v dešti - jeli jsme podél Botičskýho potoka a špalky se mi doslova rozpustily a rozbrousily o ráfky. Ty byly černý jak uhel a kolo, samozřejmě, nebrzdilo. Prostě hnus.
    Podle servisu to bylo tím mokrým bahníčkem.

    Nikdy víc se mi to u špalků už nestalo a teď už mám kotoučovky a nemůžu si je vynachválit.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Špiní mi špalky

         

    Tak to je teda pekně v pr...i.To znamená po každé jízdě v mokru zas....ej celej zadek kola.Hm.Zkusim se ještě zeptat po obchodech a tak a budu referovat.Asi zkusím aj nový špalky

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Egesi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024