reklama

Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

Čistě pro tu dět(i)skou radost autora následujících vět jsem si dovolil založit téma, kde se skutečně mohou pubelťáci vyřádit až do halelujá.
A nyní již příspěvěk z dnešní 22 hodiny a 13 minuty na tématu "Do práce na se dá jezdit pořád " takto oslovil normální přispívající Luciirut....

Hraboš :
Další, kdo mi žere buřta.Nic zajímavého. Užíval jsem si škodolibou radost z toho, že můžu Újezďákovi svinit téma nesmyslnými plky a že se našel užitečný idiot, který mi v tom nezištně pomáhá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: dnes v 22:13
Autor: Hrabosh

No není to s těma dětma bžunda, když je bere puberta?

[ Zpět ]
Datum: 20.10.2012
Autor: újezďák
  • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

         

    A pak že až do konce října nebudeš reagovat na moje příspěvky :D

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2012
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

         

    Vy dva byste se tu ukousali nudou, kdybyste se nemohli porad skadlit, co? ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

           

      Ono je nutno někdy se cyklo-na(r)cismu postavit čelem :)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.10.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

             

        Nebylo lepší spíš s nadhledem?!?

        [ Zpět ]
        Datum: 21.10.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

               

          Jistě bylo, nadhledu bylo v Evropě tolik, ale ty výsledky

          [ Zpět ]
          Datum: 21.10.2012
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

             

        Udelat ze slova dvojznacne slovo zakrouzkovanim jednoho pismene vypada vtipne, ale kdybys mel vysvetlit, co myslis cyklo-nacismem a jak to souvisi s hraboshem, asi bys s tim mel problemy, co?

        [ Zpět ]
        Datum: 21.10.2012
        Autor: lucierut
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

               

          Jasně že měl, o tom žádná.
          Nestačilo by, že například za nacistů se na kole smělo jezdit po dálnici ? :)

          [ Zpět ]
          Datum: 21.10.2012
          Autor: újezďák
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

                 

            Obavam se, ze tento jev zatim zadna encyklopedie mezi rysy nacismu nezahrnula. :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 21.10.2012
            Autor: lucierut
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Inu s dětmi na nakole je někdy fakt bžunda, že ?

                   

              No já měl dojem, že jízda po silnicích dálničního typu na kole je jedním z "našich cílů" ne ? :)

              [ Zpět ]
              Datum: 21.10.2012
              Autor: újezďák
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

424 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024