reklama

Author Instinct, model 2006

Nazdárek cyklisti :-). Hodlám kupovat nějakýho lepšího horáka. Docela se mi líbí Author Instinct. Můžete mi prosím napsat své názory? Co říkáte obecně na kotoučovky? Mechanický / hydraulický? Co rám Columbus Zonal? Dosud jsem měl vidlici s elastomerama, tohle kolo má Manitou Splice Elite s olejem. Je to dobrý? Není to poruchový? Dík za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 19.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Johny)
  • Re: Author Instinct, model 2006

         

    Ahoj....Mam instincta model 2003 a jsem spokojenej...budu teda hodnotit 3 roky stare kolo. Ram skvele vede, do kopcu se nepreklapi a je uzasnej ve sjezdech....tam fakt jede, kam ho nasmerujes. Osazeni je myslim v pohode. Vidlice je postacujici, ale ted se chystam na lepsi....prece jen si to kolo zaslouzi lepsi. Brzdy...kdyz jsou dobre serizene, tak brzdej dost dobre...stojis na fleku. Ale budu je menit, protoze se fakt blbe serizujou a furt soupou. A to me rozciluje. A navic, nevyhodou mechanickych brzd je (teda Hayesu), ze se rychle sjizdej desticky...a navic nejdou sjet az na maximum. Ja uz tam ma treti desticky. V jednom servise mi rekli, ze je to tim, ze desticky nejdou moc vysunout...ale obrousenim takove pacicky se to zlepsi, ale do toho jsem nesel:-)

    Zaver...ja jsem s nim maximalne spokojenej. Mam na nem najeto cca 8tis km. Zacatkem sezony mi ho kamos kontroluje a vzdy rika, ze neni co opravovat. Takze jen mazu a menim retez a vse je jinak v pohode. Je to dobrej zaklad na jeste lepsi kolo...brzdy...
    GL

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Instinct, model 2006

         

    Dobrý kolečko, prohlíd jsem si ho. Samozřejmě - můžeš mít mnohem lepší vidlici i jiné komponenty, ale také za jiné peníze. Klidně ho vezmi, chybu neuděláš.
    Pokud jde o brzdy, raději hydrauliky než mechaniky, aspoň podle mého názoru.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Instinct, model 2006

           

      Kde si to kolo můžu prohlídnout. Na www.author.cz to nemůžu najít.

      Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paja)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Author Instinct, model 2006

             

        Že by to bylo tohle...?

        http://www.author.cz/cs/kola/katalog/detail/...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Author Instinct, model 2006

             

        Dojdi si do cykla, kde vedou authory. Už mi tam dali katalogy na příští rok, jak tu skládačku, tak ten velký. Bylo to i v Brně.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Instinct, model 2006

         

    Columbus ma dobry ram ktery neco vydrzi ......

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Instinct, model 2006

           

      Vlade, pokud se uvádí Columbus Airplane na trubkách rámu u kola (např. Author Introvert 2005), souvisí to skutečně nějak s letectvím nebo je to jen obchodní název materiálu? Mám na mysli, jestli třeba Columbus nedodává materiály pro aerokosmický průmysl a vztahuje z důvodu prestiže to i na kola.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Instinct, model 2006

         

    Na Authoru Instinct mi nejvíc vadí to, že kdybych se stal novým předplatitelem stejnojmenného časopisu, tak bych ho třeba mohl vyhrát. Ale vyhraju prd, protože už mám Instinkt předplacenej roky. Počkám holt, až budou slosovávat věrné abonenty. Mně by teda takovej bajk plně uspokojil. Má teda jen ty směšně malý 26" kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Instinct, model 2006

           

      Napiš Ježíškovi...;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Author Instinct, model 2006

             

        katalogová cena vzhledem k užitné hodnotě příliš vysoká

        [ Zpět ]
        Datum: 22.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (blažej)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Author Instinct, model 2006

               

          To asi jo... Pak teda " babo raď "...:-/

          [ Zpět ]
          Datum: 22.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Author Instinct, model 2006

               

          Také se mi pozdává, že u authorů jsou ceny někde o trochu výš, než by měly být. V porovnání třeba s meridami...uvážím-li osazení...v Brně jsem si navíc všimnul, že i řada dalších značek šlape authoru na paty - za stejné (nebo i menší peníze) více muziky.
          Nicméně pořád se mi ty autorky líběj...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Author Instinct, model 2006

                 

            Proto se vyplatí počkat si na loňské modely. Author jde s cenama hodně dolů a i některé prodejny nabízejí ještě nižší ceny než jejich oficiální doporučené. Ale je fakt, že po sezóně jsou slevy skoro u všech kol.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Paja)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Author Instinct, model 2006

                   

              Za ty peníze málo muziky.

              [ Zpět ]
              Datum: 27.11.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (čibis)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Author Instinct, model 2006

                 

            Airline, nevnášej sem erotiku (mě se autorky taky líběj´, ale jezdit mohu jen na Authorovi. Co nadělám? B<))) ).

            [ Zpět ]
            Datum: 27.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024