reklama

Vídeň, město valčíků a cyklistů

Přestože podíl obyvatel Vídně, kteří pravidelně používají kolo jako dopravní prostředek, je ve srovnání s jinými městy v Rakousku poměrně nízký, radnice si dala smělý úkol: zvýšit počet cyklistů ze současných 5-ti procent do roku 2015 na nejméně 10 procent.
Již dnes lze Vídeň označit jako město…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 07.10.2012
Autor: ladik.k
  • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

         

    No tak já nevím, buď tvé počítání výpůjčného kola nechápu a jestli jo, tak mě zase tak levné nepřipadá. Když bych se chtěl projíždět 6 hodin po Vídni tak zaplatím kolik? Podle toho jak jsi to napsal tak mě vychází 16 €. Na kolik by přišlo vypůjčení třeba na 48 hodin ? Podle tebou napsaného počítání by mě přišlo levněji si tam kolo koupit a pak ho zase prodat.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.10.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

           

      Držet kolo 48 hodin se opravdu nevyplatí. Je potřeba jej používat pouze na přejezdy, jako alternativu MHD, od stojanu ke stojanu.

      Pokud chci lelkovat v parku, sedět v kavárně nebo chodit po nákupech, kolo vrátím do nejbližšího stojanu. Pokud chci popojet, vemu si další, všechna kola jsou stejná.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.10.2012
      Autor: ladik.k
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

             

        Takže nic levného to není a počítal jsem dobře, žádné projíždět se na jednom kole po Vídni 6 hodin za 16 €, ale pěkně po česku 5 x po 55 minutách za 1 € blbnout od stojanů ke stojanům.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.10.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

               

          Na druhou stranu, odhaduji, že je to cena tak 4 - 6 piv někde večer v hospodě.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.10.2012
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

             

        Bod za lelkovat v rozhovoru s lelkem :)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.10.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

         

    Vlak z Břeclavi a zpět stojí s kolem 332,- Do Schonbrunnu se na kole nedostaneš. Tak na co tak drahé půjčování?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.10.2012
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

         

    Co když dojde k chybě ve stojanu a ten nezaregistruje vrácení kola? Pak zaplatím pokutu 600 Eur a nebudu mít žádný důkaz, že jsem kolo vrátil...

    Vydává stojan nějaké potvrzení, že bylo kolo vráceno?

    [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2012
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vídeň, město valčíků a cyklistů

           

      Myslím, že jsem někde četl, že něco jako 4/5 "zisku" těhle půjčovních systému je generováno z pokut za nevrácení kola včas....

      [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024