reklama

Preventivni tmel proti defektu

http://www.bezdefektu.unas.cz/kola.htm - mrkněte a dejte vědět co na to říkate a jake máte popřípadě skušenosti.

[ Zpět ]
Datum: 19.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Remus ([email protected]))
  • Re: Preventivni tmel proti defektu

         

    no nevím, používám na silničce TuFo tmel a je to spíš nouzovka na dojetí = nedrží extra tlak. Na horským není ten tlak až tak velkej, možná to zalepí aspoň trochu.... na zastavení. Nevím, moc tomu nevěřím

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Preventivni tmel proti defektu

           

      Todle prave neni na dojeti, ale do konce zivotnosti plaste .A melo by to zalepit okamzite se zanedbatelnou stratou tlaku.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Remus ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Preventivni tmel proti defektu

             

        No tak si to kup, jestli tomu věříš. Podle toho dobrozdání to funguje.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Preventivni tmel proti defektu

               

          Koupim, skusim a dam vedet jak to dopadlo. Snad to dopadne dobre. :)

          [ Zpět ]
          Datum: 19.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Remus ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Preventivni tmel proti defektu

                 

            tak jak to dopadlo ?

            [ Zpět ]
            Datum: 19.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Morcak)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Preventivni tmel proti defektu

                   

              Kdyby to dopadlo dobře a fungovalo to, tak přeci nepozná, že píchnul.

              [ Zpět ]
              Datum: 19.11.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Preventivni tmel proti defektu

         

    Každá liška si chválí svůj ocas. Jeden známej si něco podobnýho stříknul do duše auta a nezalepilo to ani dírku po ocelovým drátku z kartáče.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Preventivni tmel proti defektu

           

      ja slysel ze na motorkach to funguje, ale zase byli lidi ktery rikali ze to poradne nefunguje a nekomu to prej povolilo behem jizdy, nastesti jel pry pomalu tak se nic nestalo, ale uz to nikdy neda

      ja osobne radeji vymenim dusi, je to par minut a mam jistotu, pak v klidu zalepim, nebo vyhodim

      a pri predstave ze mi to nekde v lese v zatacce povoli a ja vlitnu do kameni...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Morcak)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Preventivni tmel proti defektu

         

    Divali jste se nekdy na teleshopping? Tam se prodavaji tak skvele a genialni veci, ze az oci prechazi. Ale ze by kazdy mel doma ty zarucene funkcni a skvele veci po celem baraku a nadsene je doporucoval dal? TEZKO. Ty stranky na me budi vylozene telesopingovy dojem...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pafal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Preventivni tmel proti defektu

         

    Jestli není náhodou lepší tyhle prachy investovat do plášťů s ochranou proti propíchnutí.
    Vždycky když jsem píchnul, tak chvíli trvalo, než mi ušel vzduch. A když duše praskne, tak tohle stejně nepomůže.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Preventivni tmel proti defektu

         

    Tuto záležitost jsem zkoušel asi před dvěma měsíci na svém treku. S dušemi s nastříklým tmelem jsem pak byl v Orlických horách a v Toulovcových maštalích. Zkušenosti asi tyto. Klasická duše vám buď uchází a nebo neuchází a víte na čem jste. Upravená, po píchnutí chvíli uchází, dofoukáte ji, pak třeba zase 20 km neujde, že si říkáte sláva už se to chytlo. Nezalepíte ji ani nevyměníte a ona začne ucházet znovu. Přes noc třeba zase drží a po pěti km v dalším dni už zase foukáte. Tolikrát jako na těchto dvou výletech jsem nepumpoval kolo leta. Partu to neobyčejně těšilo, že jsem tím pumpováním zdržoval. Pak jsem prorazil duši tak, že bylo vymalováno a tím eperiment zkončil. Na druhou stranu v přední duši je tmel do teď a drží. Možná jsem ji ještě ani nepíchl.
    Závěr: Tmel asi opravdu díry zaceluje ovšem oprava není trvalá a doporučuji stejně duši zalepit nebo vyměnit, pokud nechcete pumpovat v těch nejméně příhodných situacích.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Preventivni tmel proti defektu

           

      Vis jiste ze pises o pripravku, ktery jsem uvedl vyse na strance?
      Ten ma diru zalepit okamzite bez ztraty tlaku.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Remus)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Preventivni tmel proti defektu

             

        Vyhrabal jsem litrovou flašku, ve které je ješte polovina obsahu, protože to jaksi nikdo další nechce zkoušet a je to opravdu výše zmíněný přípravek.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Preventivni tmel proti defektu

           

      Většinou mám pří "píchnutí" v plášti zatlačenej kamínek, kterej se musí v každám případě najít a vyndat. To, co popisuješ, mohlo být způsobeno neodstraněnou příčinou píchnutí.
      (Jinak ten odkaz na mě taky moc důvěryhodně nepůsobí. Mírně řečeno. Ale pokud někdo chce, aby mu v duši šplouchalo lepidlo s nadějí na menší počet defektů, ať to klidně vyzkouší. Ale se slušnejma pláštěma jsem lepil nedávno až po 2500km, takže na výsledek testů může člověk čekat dlouho. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Preventivni tmel proti defektu

         

    Ani by mne to nebavilo, občas nepíchnout. I když je pravda, že jedno píchnutí ubere sil jako 300 m stoupání (terénem), praví klasik.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024