reklama

neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

Oznamují tímto smutnou zprávu že ze srazu utekli hanebně hlavní organizátoři Vaclav, Radka a Airline!!! Tuto novinářskou bombu Vám prinesl velmi seriózní deník Aha společně s Bleskem za spolupráce dopisovatelů Crowa, strejda Libora alias Fida a Werta alias nemluvy. Odsudte tento podly čin společně s námi pozustalymi!!!

[ Zpět ]
Datum: 29.09.2012
Autor: nemluva
  • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

         

    Jak si vysvětlit to gesto z okna luxusního automobilu ??
    :)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

         

    Uf.Až jsem se lekl,že je řeč o mě.Ale autor píše hanlivě o sobě.A tak to má být.Pomlouvat sám sebe to snad dnes už nikdo neumí.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2012
    Autor: Don-Pedro
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

         

    Jaký podlý čin?!?
    My jsme vám jeli rozezhnat ta deštivá mračna, která se na vás valila :o)))
    Cestou jsme chytli dva docela slušné slejváky, jen co je pravda.
    Ale dodateně zdravím všechny, se kterými jsem se nestihla rozloučit. Resp. jsme se nestihli... :o)))

    Ale to odsouzení za poležení ve vlastní postýlce stojí, jen co je pravda. Už mám druhou kávičku, shlédla jsem včerejší zprávy a teď zvažuji, zda se otočit na druhý bok a ještě si schrupnout nebo začít vybalovat.

    Jo a mimochodem, ten nosič se fakt posunul, ale taťka ho už třema dobře mířenýma ranama vrátil zpátky :o)))
    Zkrátka Airlinovo kolo má tak vysoký odpor vzduchu, že pohne i nosičem :o)))
    To ovšem pak vysvětluje i tu mírně zvýšenou spotřebu benzínu :o)))

    Tak si to tam užijte, budu na vás celý den myslet :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

           

      Jen tak mě napadá jestli jedeš na jarní sraz. Nevím jestli to bez te své postýlky vydrzis a nebylo by lepší zůstat s ní raději domaB-)B-)B-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2012
      Autor: nemluva
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

             

        Myslíš jarní jako jarní nebo jarní jako podzimní?!?

        [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

         

    Ahoj všici, kteří si ještě užíváte nedělní sraz v Nivnici :-)
    Ano, je to pravda - odjížděli jsme poněkud narychlo, ale co s tím naděláme... mnohem víc mě mrzí, že jsem se osobně nemohl rozloučit se všemi, kteří tam byli. Činím to tedy alespoň tímto způsobem :-)
    Sraz byl nádherný - opět jenom samá superlativa: hezké ubytování, nádherné počasí, skvělé trasy, vynikající organizace, úžasné kulinářské výrobky našich nakoláckých dívenek (werte - samozřejmě i Tvý pečený kaštany!) a hlavně fantastickej tým lidiček, které vždycky moc rád vidím a se kterými mi je dobře! :-)
    Takže ještě jednou velice děkuji za všechno a těším se na jaro 2012 :-)
    (malá poznámka: sice bych se rád pochlubil, že mám na organizování takovýhle akce aspoň trošičku podíl, ale bohužel by bylo to "cizí peří" - Nivnice má jednoho organizátora a tím je strejda Libor a nikdo jiný)
    Děkuju :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

           

      Samozřejmě že se těším na jaro 2013! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2012
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

           

      Jj, vidíš, to jsem zapomněla, že nám ten ukecaný nemluva přiřknul zcela nezasloužené zásluhy.
      Organizátor hlavní a jediný na srazu zůstal a nikam neodjel :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neuveritelne skandalni odhaleni - útěk ze srazu nakolaku

           

      Jo a mimochodem, co ještě děláš doma?!? U nás už praží za oknem slunce!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (21 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024