reklama

Zavírání hospůdek 2012

Termín: 27.10.2012
Místo: Hradec Králové, Restaurace Na Hrázce-Malšovice

start je tradičně v 10:00 hodin. Trasa cca 55km,povětšinou lesní a polní cesty.
Pro prvních 250 účastníků bude opět připravena účastnická samolepka.
Start zdarma.
Cíl a start u restaurace Na Hrázce.

Datum: 24.09.2012
Autor: chopper
  • Re: Zavírání hospůdek 2012

         

    Jé, už mám žízeň ;) Neblokuje se ti to s tankem? Tam bych pivo asi vynechal...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2012
    Autor: cobic
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zavírání hospůdek 2012

           

      ano,ale jeden den mi nevadí.Tanky jsou od 25.10 až do 28.10 takže mi to nevadí. Pojedem na hospůdky,s tankem tě svezu třeba den předem nebo v neděli.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2012
      Autor: chopper
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zavírání hospůdek 2012

         

    Novou lahev co mi bude krásně ladit s kolem už mám, tak že bych si ještě koupil nové čepičky na ventilky a jel se taky předvádět? od hospody k hospodě jsem ještě nejel.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zavírání hospůdek 2012

           

      od nacpaný hospody k ještě nacpanější??? -:))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2012
      Autor: brum
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zavírání hospůdek 2012

             

        Jo, to musí být fakt zážitek na celý rok.
        Já když vidím kolik borců a na jakých kolech se přiřítí po rovině celých 5 km do Bělče, kde si sednou u hospody, nalejou do hlavy několik piv přitom asi proberou své cyklistické úspěchy a pak se zase řítí zpátky celých 5 km a běda tomu kdo jim neuhne z cesty. A když je trochu hezky, tak nekecám a fakt to jsou denně stovky takových exotů.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zavírání hospůdek 2012

               

          no na Hospůdkách těch cyklistů bývá tak kolem stovky i více.Jinak je to trasa cca 55km a minule někteří ani nedojeli.2 ožralý cyklisty jsem viděl válet v příkopě.Byli totálně na šrot a to vymetli pouze 2 hospody z cca 6.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.09.2012
          Autor: chopper
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zavírání hospůdek 2012

           

      VysosStar? Neznám, kde to točej? ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zavírání hospůdek 2012

             

        Nevím jestli to je isostar a na začátku je jen nějaký znak nebo to je visostar, ale mě osobně to je úplně jedno, kdyby tam nebyl žádný nápis byl bych radši, ale musel jsem ho zkousnout, když jsem chtěl lahev v takovéhle nějaké barvě.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.09.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zavírání hospůdek 2012

         

    Jááák jako "zavírání hospůdek"? Vy je chcete zavírat? Vám ta prohibice nestačí? =D

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2012
    Autor: VickyCZ
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zavírání hospůdek 2012

           

      Neboj, to se jen tak říká, ale myslí se tím, že na zahrádkách už se přestane obsluhovat nebo se celé sklidí. Hospody samozřejmě pojedou dál!

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zavírání hospůdek 2012

           

      do tý doby ji zrušej,zž se o tom mluví ve zprávách,takže klid.A mimochodem na pivo se naštěstí nevztahuje.Ikdyž pokud bude hnusně ten rum by neuškodil.Ale radši si povezu placku domácí slivovice.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2012
      Autor: chopper
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

410 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024