reklama

Svatováclavská jízda podél Vltavy...

Termín: 28.09.2012
Místo: Praha, Metro Vysočanská

Pátek 28.září.2012 v 10 hodin u stanice metra Vysočanska(bus smer Žižkov,Malešice).Pojedeme smerem do Troje,dále podél Vltavy či kam se rozhodneme...Holky,kluci,všichni,kdo rádi jezdí na kole,ale samotné je to jako mě nebaví...vemte kámoše...kámošky...děti...i dobrou náladu...každý kdo bude mít…

Datum: 23.09.2012
  • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

         

    ...zdravím ty kdož budou číst...i ty co nebudou...dnes jsme vyjeli z Vysočan podle Vltavy...Holešovicemi okolo MatFyzu,Trojskou pod starým a nově budovaným mostem,pak jsme míjeli trénující kajakisty na vodáckem kanále a jezdeckou školu.Následně nás uvítala Podbaba,a najednou se naše přbližně 10členná skupinka/nestačil jsem to přesně spočítat/objevila v Roztocích,Žalově a Levém Hradci,kde jsme dobrali energii v podobě pivka,kulajdy aj.No a pak jsem va Velkých Přílepech zabrousil za křovíčko...a po vykonání nutného jsem se s ostatními již nenašel(((,objížděl jsem nějakou dobu okolí,obhlížel se.ovšem nejspíš byli hodně rychlí,a tak jsem si zajel takový malý okruh davší dohromady 81 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

           

      Heeh,
      chces jako rict, ze jsi jako organizator tu akci pros.al? :D

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2012
      Autor: Meduza
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

             

        ...jel jsem do křovíčka vykonat potřebu...no a pak jsme se už nenašli...a co se týká pořadatelství...hlavním pořadetelem byla Anička...já jí jen nabídl...že akci hodím sem...a ještě na další fóra...s čímž souhlasila...:-)))...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

           

      Nerika se v Roztocich ale v Roztokach, aspon pokud mluvis o te obci, kde bydlim.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.09.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

             

        ...jjj...promiň...ovšem já také nenapomínám když někdo řekne Prágl...aj....

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

             

        ...čeština je jazyk velmi tvárný...a já toho využívám...kdybych udělal hrubku...pak napomenutí pochopím...a mám na mysli Roztoky u Prahy...tedy ty do nichž jede vlak z nádraží Bubeneč...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

           

      Koukám, že jsi z toho byl tak v šoku, až jsi zapomněl trojtečkovat :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

             

        ...no jen jsem tečkoval trochu méně...:-)))...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

               

          cyklovýletníci, kteří ti ujeli, včetně pořádající Aničky nejspíš netečkovali vůbec...

          [ Zpět ]
          Datum: 30.09.2012
          Autor: HMS
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

                 

            ...no netečkovali...někteří tu ani nemají profil...

            [ Zpět ]
            Datum: 30.09.2012
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

                   

              Někteří?!?
              Kromě mě, tebe a Kolbaby sem z nich nechodí nikdo :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 01.10.2012
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Svatováclavská jízda podél Vltavy...

                     

                ...nevím přesně kdo tu profil má...:-))) na to jsem tu krátkou dobu...

                [ Zpět ]
                Datum: 01.10.2012
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

413 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024