reklama

Cestou do školy přes Nordkapp

(24. června - 26. srpna)
Nedávný Banánovníkův blog mě inspiroval k zveřejnění i mojí cesty za studii na sever Evropy. Svoje celé vyprávění a fotky jsem zpracoval do galerie na Rajčeti, odkaz je na konci textu. Tenhle blog jsem pro snad vyšší čtenářskou zajímavost zpracoval formou rozhovoru sama se…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 10.09.2012
Autor: Michal-K
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Početl jsem si, navíc ta forma rozhovoru má něco do sebe.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Super! Tohle byla taky možnost, ale pro mě neuskutečnitelná kvůli různým slibům a domácím pracem :-)
    Ale taky jsem nad tím přemýšlel... Nakonec vyhrál kurz Švédštiny...
    Ale super, tohle je pecka... :-) Zrovna přemýšlím, jestli o víkendu někam nevypadnu pod stan, počasí sice nic moc, ale ještě pořád na nulou a podzim je tu krásný :)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Michale, diky! Tohle je trochu vic nez "cestopis"...
    Pateticky to muze znit myslim jen tomu, kdo to, o cem "filosofujes", jeste sam "neobjevil". A ani nahodou to neni chyba toho vypraveni. :)
    Nejak ted obtizne hledam slova, tak to radeji nebudu rozpitvavat.. ale vez, ze tomu "mudrovani" rozumim, hodne veci vnimam podobne... a precteni tveho blogu me potesilo.
    Preju hodne dalsich dobrych cest. :)
    (A jdu se podivat jeste na to rajce).

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2012
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Skvěle napsané! Lépe bych ty pocity na cestě nepopsal. Díky!

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2012
    Autor: MarekD
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Konečně jsem se dostala k tomu si blog taky přečíst. Úžasné!

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2012
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Krásné záběry a poutavé vyprávění na Rajčeti.Díky moc za vzpomínky i inspiraci.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2012
    Autor: pavelv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Ti teda fakt děkuju! Skoro půl dne jsem místo práce čučel na rajče... :) Hezké, moc hezké. Ale nic pro mne. V krátkým v takové zimě, bych se druhý den už nepohl. A bruffenu bych musel sežrat tolik, že bych viděl zajíce řídit...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

           

      Ty snad už ani nemůžeš mít žaludek, jestli se pořád živíš jen brufenem :o)))
      Mě stačilo v létě necelé platíčko a pak jsem nevěděla, z čeho je mi víc blbě - jestli od zubu nebo od žaludku :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

             

        S brufenem to rozhodně nepřeháním, ten beru, když už je opravdu zle (nemůžu se hýbat a/nebo bolestí vidím zajíce řídit) - ale i tak se to spíše snažím vydržet. Na takovou tu "normální" (=permanentní) bolest jsem si prostě už zvykl... A pokud si už beru, tak jednu růžovou za den.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Je to krásně napsané. K tomu není co dodat.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2012
    Autor: xanti
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestou do školy přes Nordkapp

         

    Moc děkuji, je to nádherné. Až hluboko do rána jsem koukal na Rajčeti na fotky a komentáře. Jen ta zima a vlhko z toho doslova čiší.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2012
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024