reklama

TERMOLAHEV

vážně nevím; to co jsem našel na netu je buď příšerně drahý, nebo u toho není garantováno, co v tom jak dlouho vydrží

má někdo dobrou zkušenost;
potřebuji něco, co udrží alespoň trochu teplý čaj(dá se pít) po dobu 8 hodin

[ Zpět ]
Datum: 16.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (adam m)
  • Re: TERMOLAHEV

         

    Doporučuji jedině nerezovou termosku. Půllitrová se mi vejde do kapsy pro láhev, kterou mám na brašně.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TERMOLAHEV

         

    Zkusil ses podivat na termosky urcene pro outdoor? Treba Hudy nebo Rock point? Neni to primo urcene pro cyklisty, ale mozna by se to dalo pouzit...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TERMOLAHEV

         

    Doporučuji pouze termosku - buď klasickou se skleněným vnitřkem nebo ocelovou - tu ale značkovou, ty neznačkové (mám dvě) to dlouho teplý neudrží.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: TERMOLAHEV

           

      Pro Airline:
      O termoláhvi byla ještě řeč v jiném příspěvku-nemohu jej najít- a Airline zajímala moje termoláhev, cyklistická, rakouské výroby, zakoupená v Intersparu cca za 90,.(už je to dávno, přesně nevím).
      Takže Airline - dnes jsem ji měla na vyjížďce poprvé, nalila do ní horký čaj a za půl hodiny ještě byl na opaření pusinky, později horký, po hodině příjemně teplý. Takže pro mě dobrý. Je to láhev Polisport, lehká plastová, dvojitá. Venku bylo 7 stupňů.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.02.2006
      Autor: Daniela
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TERMOLAHEV

         

    Kup tu drahou. Levná stojí za prd.
    3/4 l stojí asi 700 - 800 Kč a ty jsou dobrý.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TERMOLAHEV

         

    Adame, mám kovové termosky od Tescomy prodávané pod označením Tescoma Sporty, jsou myslím na 1 litr (možná 3/4, nevím), ale perfektně drží teplo. Když jsme byli na společném výletě 5.11., tak jsem po poledni rozdávala čaj, který byl tak horký, že se nedal pohodově pít a plnila jsem je ráno v 7 hodin, od 10ti hodiny byly v chladu (předtím v autě). Jedna stála 600-700,-Kč, ale myslím, že sjou nyní levnější, já je kupovala před asi 6ti lety. Vyplatily se !!!

    [ Zpět ]
    Datum: 18.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: TERMOLAHEV

           

      jo Tescoma Sporty, viz zde:

      http://www.tescoma.cz/cz/katalog/poloz.php...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.02.2006
      Autor: james74
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: TERMOLAHEV

             

        Pridavam se taky k tescome ... Nevim jak to ti soudruzi delaji, ale proti tem obyc smejdum co se prodavaji jako napodobeniny ta tescoma fakt funguje. Jedu do prace, v pul 6 naplnim horkym kafem a behem dne si obcas naleju, jeste v 6 vecer, pokud zbude, je kafe teply... kolega ma nejakou napodobeninu a po obede uz teplota nic moc... Jeste by byl dobrej kosik na ram, kam by se ta 0,7l tescoma vesla, abych ji na kole nemusel vozit v batohu a jsem spokojenej jak zelva.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.02.2006
        Autor: Stana
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: TERMOLAHEV

               

          Jistě, termoska od Tescomy je skvělá, také ji vlastním, ale tady v mém příspěvku byla řeč o TERMOLÁHVI,která se vejde do košíku,a nemusí se tedy vozit a vytahovat při pití z příp.batohu, nebyla řeč o TERMOSCE.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.02.2006
          Autor: Daniela
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: TERMOLAHEV

                 

            mám obavu že obyč termoláhev ti 8 hodin držet teplo nebude...
            4 hodky by ti nestačily?

            http://kupkolo.cz/product_info.php?cPath=74&...

            :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 19.02.2006
            Autor: james74
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: TERMOLAHEV

                 

            Aaaaha, nejak jsem to spatne precetl... uz ponekolikaty slibuju ze nebudu psat na net "pod vlivem" ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 19.02.2006
            Autor: Stana
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TERMOLAHEV

         

    Mám termoláhev od Zefalu (Isocosi (Isotherm?), nemůžu se juknout, půjčila jsem ji). Jestli v níi vydrží teplý čaj osm hodin nevím, v zimě tak dlouho nejezdím.Kolem -5°C mně vydrželo pití tak dvě, dvě a půl hoďky, pak nebylo ledový, ale nepříjemně studený už jo. První půl hodinu se čaj nedal pít, lila jsem ho vařící.

    Teď vozím jen kejml, dokonce už i na krátké, večerní projížďky. Ještě v létě jsem na krátký vyjížďky vozila flašku, teď už šel z kola pryč i košík.
    Kejml udrží příjemnou teplotu pití ve vedrech celý den. Do -5°C minimálně čtyři a půl hodiny. Víc nevydržím já. :-)
    Při minusových teplotách je problém zamrzání v hadičce, stačí ale vyfouknout čaj po napití zpět do kejmlu. A při teplotách pod -5°C to chce už neoprenďomácí alobal náustek nebo nejdřív drtit led. :-)

    Tož, jak sis asi domyslela, doporučuju Ti kejmla. V teplotách nad nulou Ti určitě vydrží čaj teplý i osm hodin, pravděpodobně i víc. Batůžek na zádech nevadí, většinou je perfektně odvětrávaný. V pohybu nevadí vůbec. Nedá se vůbec srovnávat s klasickými, i když malými baťůžky. Vím o kejmlu jen první půl hoďky, když ho mám ouplně plný. Trochu upiju a už ho nevnímám. Po tatropauzách se musím hlídat, abych ho nezapomněla. :-)Neuvědomila bych si, že ho nemám na zádech.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: TERMOLAHEV

           

      Ahoj Katko,
      kejmla zatím nebudu kupovat, mně stačí obyčejné termoláhve sa cyklistické láhve a na chladnější počasí mi stačí právě tahle termoláhev, co o ní píšu.
      Já totiž v zimě moc nejezdím, když tak maximálně na tu hodinu, jako včera a dnes, a čaj v ní je fakt teplý, vydrží. Jezdím když je tak 6 nad nulou a tepleji:-))
      Někdy v listopadu tu byla řeč ještě v jiném příspěvku s jiným názvem právě o termoskách a termoláhvích, a Airline zajímal, kolik vydrží ta mnou koupená(psala jsem tu o ní).
      Protože jsme s termoláhví vyjela poprvé včera, chtěla jsem tímto příspěvkem Airline informovat, jak to dopadlo s čajem v termoláhvi:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.02.2006
      Autor: Daniela
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: TERMOLAHEV

             

        Ahoj, Danielo - díky za informaci. Abych řekl pravdu, zajímá mě pouze taková varianta láhve (nebo termosky), která to udrží horké po dobu aspoň 4 - 5 hodin. Ta termoska by to asi splnila, ale nelze ji mít v košíku na rámu, kde se prudce ochlazuje, ale v batůžku na zádech nebo v zadní brašně, a to asi ještě omotanou třeba froťákem :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.02.2006
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: TERMOLAHEV

               

          Hm, hm.Ještě se mi líbila i termoláhev, co doporučil JAMES74, a to za 320,. na www.kupkolo.cz. Ta udrží tekutinu teplou až 4 hodiny.
          Mně ta moje termoláhev v zimě bohatě stačí, nejezdím dýl než hodinu ale co v létě? Je to taky fajn, mít nápoj chladný v ternoláhvi. Sice je o důvod víc zastavit na chlazený nápoj na zahrádkách:-)), ale ne všude jsou hospůdky a někdy, když se jede na celý den, dobrá termoláhev se vyplatí..když málo-příp. zkusím tu z kupkolo...

          [ Zpět ]
          Datum: 20.02.2006
          Autor: Daniela
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024