reklama

Pražské cyklozvonění 2012

Termín: 15.09.2012
Místo: Praha, Oddechová louka U Soutoku, Praha 12

Všechny, kdo si chtějí prodloužit prázdniny, bychom rádi pozvali v sobotu 15. září na oddechovou louku U Soutoku, kde se bude konat tradiční akce Pražské cyklozvonění.

Z několika míst Prahy vyrazí cyklistické pelotony, které budou společně směřovat na soutok Berounky a Vltavy. Tady se bude…

Datum: 04.09.2012
Autor: Jitka
  • Re: Pražské cyklozvonění 2012

         

    Moc se vás zatím k akci nepřihlásilo :-O, přece mě tam nenecháte samotnýho ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2012
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2012

           

      furt váhám, ale pravděpodobně budu jinde...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2012
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2012

           

      Já se domluvila až teď v sobotu, takže tam budu.
      Ale autmo :o)))

      Zvonek si ovšem přivezu :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění 2012

             

        No vida, konečně někdo :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.09.2012
        Autor: Václav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění 2012

               

          Tak se určitě neuvidíme, budu v Jindřichově Hradci...

          [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2012
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pražské cyklozvonění 2012

                 

            škoda, už jsem tě dlouho neviděl...teda naživo

            [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2012
            Autor: Václav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění 2012

             

        To je takove hodne cykloaktivisticke :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2012
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění 2012

               

          No, po pravdě, jedu tam na výpomoc ve stylu odvezu/přivezu :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 11.09.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2012

           

      ...hoj ...jedu v 10´30 z křižovatky cyklostezek u dětského hřiště v ulici Na Mlejnku...tak taky jsem zvědav...zda nepojedu sám...což se doufám nestane...:-)))...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2012
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění 2012

         

    Já bych se rád zúčastnil, jsem zvědavý, jak to bude vypadat za vodou, ale má to z ruky...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2012

           

      To jsou jen výmluvy :o)))
      V pátek busem na jih a v neděli zase nahoru.

      Mimochodem - říkal jsi, že nejsou žádné přímé spoje, ale teď jsem koukala, že SA jezdí stále přímou linku Praha - Oslo, takže do Švédska se lze dostat celkem bez potíží a tam vlakem.
      Jak jsi to spojení hledal?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění 2012

             

        ehm, nechci ti do toho rejpat, ale Oslo je v Norsku a ne ve Švédsku...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2012
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění 2012

               

          No to ano, ale tahle linka tranzituje Švédsko a má tam 3 nebo 4 zastávky.
          To by jsi se taky musel kouknout do jízdního řádu :o)))

          Myslím, že naprosto ideální by bylo jet s tím do Göteborgu, kde to staví přímo u vlakovýho nádraží, a odtamtud pokračovat na sever Švédska.
          Aspoň já bych to takhle řešila, páč přestupů z bagáží bych chtěla mít co nejmíň.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.09.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění 2012

             

        Nenapsal jsem, že jezdí do Osla? http://www.nakole.cz/diskuse/15424-s-bananem-na...

        Ale pro mě jede strašně hloupě a v blbé dny. Objektivně nejrychlejší bylo jet z Kodaně (což popíšu záhy v blogu, možná), protože tam jezdí přímý vlak do Linkopingu, kam jsem měl namířeno. Zatímco studentem bych musel strašně hloupě přestupovat. Z "Jeteborj" je to do Linkopingu asi 5 hodin cesty, zatímco z Kodaně tři :-D Jo a eurolines měli akci s O2, která mě zařídila hodně levný lístek :-D Už to máš?

        [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění 2012

               

          Jo aha, to jsem přehlídla :o)))

          Před těma dvěma lety to jezdilo Pha - Kodaň - Göteborg - Jönkeping - Linköping - Nyköping
          a dál snad až do Stockholmu.
          Se divím, že tuhle linku zrušili, protože byla docela narvaná.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.09.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění 2012

         

    Tak nevím... Míchají se do toho ještě dvě rodinné akce a navrch jedno z dětí balí do ciziny, kam mizí v sobotu večer. Obávám se, že z toho nic nebude, ale ještě neházím kalhoty do brodu.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2012
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Pražské cyklozvonění 2012 - odpolední program

         

    Ochutnávka z odpoledního programu:

    - Poradna pro jízdu do práce nebo do školy na kole – cyklomapy Prahy s vyznačením stezek a tras, mapy tras Greenways, katalogy objektů s certifikací Cyklisté vítáni, informace o novinkách v pražské cyklodopravě a nových dopravních značkách pro cyklisty.

    - Cyklistická dílna Bajkazyl – servis kol zdarma (v rámci akce účastníci zaplatí pouze použitý materiál), workshopy věnované opravám a údržbě kol.

    - Cycle Chic – jak obléci kolo a sebe pro cesty po Praze.

    - Přívěsné vozíky za kolo – nová pravidla platná od května 2012.

    - Škola bezpečné jízdy po Praze – základní pravidla pro bezpečnou jízdu na kole, dětské dopravní hřiště, znalostní kvízy, dětské řidičské průkazy vydávané Městskou policií Praha (doporučujeme přinést s sebou 1 průkazové foto).

    - Testování elektrokol – vyzkoušení modelů z půjčovny PREkolo.

    - Ukázky první pomoci.

    - Výroba džusu šlapáním do pedálů jízdního kola.

    - Hrátky s vodou – síla vody na maketě vodního mlýnu, vhodné použití pitné a dešťové vody, jak zahřívat či ochlazovat město na příkladech termosnímků z Prahy.

    - Výtvarné dílny.

    - Projížďka na lodích po Vltavě.

    - Ukázka a vyzkoušení hasičské techniky.

    - Soutěžní stanoviště pro děti.

    - Občerstvení – originální jídla domácích kuchyní z Gruzie, Afghánistánu, Arménie, Íránu, Běloruska z dílen InBáze Berkat, vegetariánské občerstvení, čerstvě pražená káva Fair Trade…

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2012
    Autor: Redakce
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Počasí na sobotu 15.09.2012

         

    Tak už se vypršelo, přestaly ty úmorný třicítky a na sobotu je objednáno jasno až polojasno, beze srážek a příjemných 18°C, na slunci samozřejmě o něco víc :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2012
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění 2012

         

    mám to pod kopcem, ale nemám tyhle hromadné akce ráda, ale možná bych se mohla přijet podívat, uklízet a vařit můžu jindy. Dokonce mám od ortopeda písemně, že mám jenom jezdit na kole, v pondělí mi musel opíchnout koleno a berle jsem odhodila teprve ve středu.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024