reklama

Saharský víkend v KruHorách

O víkendu 18. - 19. 8. 2012 pořádalo mé "rodné" BBCC akci v KruHorách. Už dlouho jsme nikde společně nebyli na kolech a rosničky hlásaly, že vlivem závanu horkého vzduchu ze Sahary bude nádherný víkend, tak proč nevyrazit. Navíc mi začínala dovolená, takže jsem se rozhodla prodloužit si pobyt na…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 28.08.2012
Autor: radka
  • Re: Saharský víkend v KruHorách

         

    Bych je přejmenoval na Krutohory :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2012
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Saharský víkend v KruHorách

           

      A to zas néééé, ono je tam v podstatě krásně. teda když nemusíš po svých šlapat od zdola na hřebeny :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Saharský víkend v KruHorách

             

        To bych řek, že je tu pěkně, takový Sněžník, Nakléřov, Komáří vížka, Mikulov, Klíny :-)
        Hezké čtení, připomnělo mi cestu Teplice-Klínovec-Teplice na favoritu, ale to už je moc dávno.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.08.2012
        Autor: bodlak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Saharský víkend v KruHorách

             

        To asi je lepší nahoru jet z německé strany, tam se mi zdá, že to stoupá mnohem pozvolněji.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2012
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Saharský víkend v KruHorách

               

          To asi ano, ale stejně se do země krále Miroslava musíš někudy dostat :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Saharský víkend v KruHorách

           

      No, zavzpomínal jsem na dovolenou v Loučné předloni.
      Tvůj dojem z Vejprt mi navíc připomněl průjezd Strážným na Šumavě. Po Prášilech, Kvildě, Modravě a dalších nádherných vesničkách a městečkách to byl docela šok. Ještě cítim ten smrad přepáleného tuku, co se tam linul ze všech restaurací obležených podivnými němci ...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2012
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Saharský víkend v KruHorách

         

    Dík za tento zprostředkovaný výlet :) Jako bych tam byla! A jsem ráda, že dnes nemusím nikde v horku šlapat a hledat vodu k osvěžení :)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2012
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Saharský víkend v KruHorách

         

    No tak hlavně, že jste na Fichtelbergu nečůrali do říčky Zschopau, která tam pramení, když já se v té době na jejím opačném konci koupal. :))

    ---
    My jsme takhle za socíku chodidívali čůrat do Sprévy protékající Fukovským výběžkem. Jednalo se o akci "Chemický pozdrav městu Berlínu".

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Saharský víkend v KruHorách

           

      Tam pramení nějaká říčka?!?

      Víš, on tam byl díky těm motoveteránům takový mumraj, že byla vidět v podstatě jen chata a to ještě díky tomu, že má věž. Všude byla spousta lidí, hodně prostoru bylo azhrazeno vystavenými stroji. Ty sice byli krásné, to ano, ale my tam přišli za jiným účelem než byly motorky.
      Moc jsme neměli možnost se tam rozhlížet a ani jsme k tomu, v tom mumraji, neměli chuť.
      Bohužel, o akci motoveteránů nebyla na české straně u lanovky žádná informace. Jinak bychom cestu asi vzážili.

      Za "chemický pozdrav Berlínu" máš bod. Takovéhle nápady já jsem nemívala :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Saharský víkend v KruHorách

             

        Pramení někde na svahu toho kopce, takže nahoře jste na ni nenatrefili.

        Co se týká "pozdravu". Ono ani nic lepšího v tom Fukovském apendixu Šluknovského výběžku se dělat nedalo. (Ještě koukat na projíždějící vlaky.) Dneska se tam alespoň dá přejít hranice.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2012
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024