reklama

Nákup kola pro synka

Zdravím a po selší odmlce se opět ozývám. Chci koupit synkovi (8 roků /130 cm / 32kg ... jestli jsem to napsal dobře ...) nové kolo. Za starého vyrostl, fyzičku má dobrou a pohyb mu jen prospěje.
Chci chytnout nějakou zajímavou slevu nebo koupit z druhé ruky nějaké solidní kolo. (24")
Moje představa je (zatím) toto:
Auhor Matrix SX ( http://www.author.cz/cs/kola/katalog/detail/... ).
Přes zimu by se snad dalo sehnat v nějaké slevě, ale netuším kde třeba. Možná i někdo z vás podobné kolo prodává a mohli bychom n a tom vydělat oba.
:-)

Sám jsem loni výprodeje a slevy prošvihnul o pár týdnů a tak kolo, za které bych nyní dal 13 tisíc, mě stálo v dubnu tohoto roku 18 tisíc


Uvítám jakékoliv tipy a podněty k mému chystanému nákupu.
Díky

[ Zpět ]
Datum: 14.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull ([email protected]))
  • Re: Nákup kola pro synka

         

    Puschpulle, vítej zpátky, říkal jsem si, kde asi vězíš. Kdybych měl 8 letého synka, taky bych mu asi koupil Matrix. No ale synkovi je 22, tak jezdí na Kineticu. Zítra se ti přes oběd zastavím v Brně u Hanáka, mám to hned vedle, a zeptám se, jestli se dá ještě sehnat.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup kola pro synka

         

    No puschpulle, já Tě taky po dlouhé době vítám, stejně jako Petrolin jsem si říkal co s Tebou (a Kitarem - Ty se taky koukej ozvat) asi je...
    To kolečko, co sis vybral, je výborný, teď dopoledne jedu do terénu a poptám se Ti v mý prodejně, to je mimojiné speciálka na authory.
    Z druhé ruky by ale taky nebylo špatný, já prodával po mých klucích authory limity a byly v perfektním stavu.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákup kola pro synka

           

      Díky kluci !!
      Já nestíhám vůbec to co bych chtěl stíhat (tedy na Internetu)
      Samozřejmě jsem jezdil a využíval nádherný podzim (to letošní září až říjen bylo božské počasí !!!)

      Nyní se vybavuji tak trochu (zatím spíše teoreticky)
      nějakým outdoorovým oblečením na zimní sportování.
      Já totiž miluju výlety do přírody v chladném počasí.
      Zatím jsem pořídil nové boty (Hanwag Lima GX s goterexovou membránou - skvélá věc !!)
      Nějaké termoprádlo a také chci co nejdřív koupit nějaké solidní kalhoty na ven (také s membránou - nepromokavé a dýchající)
      Uvažuji silně o High-point (model Big Stone nebo Teton)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákup kola pro synka

             

        Teď jsem se stavoval v říčanském cykloservisu. Ty matrixe mají, údajně 5 - 6 kusů, jak s pevnou vidlicí tak i odpruženou, prý v několika barvách. Ve slevě to není, protože na dětská kola se prý paušálně slevy nedávají (mají limita v akci za necelé 4 tis.). Matrix s pevnou vidlí = 4390,-, s pružnou o 200,- více (zrovna dělali výlohu, tak mi nešli hrabat do ceníku). Jestli to neseženeš někde blíž a pojedeš pro to z těch vašich dálek, dej vědět, mohli bychom dát kafe.
        Asi by to chtělo zamluvit - tel. 323 60 24 12, www.cyklo-org.cz, Černokostelecká 118, 251 01 Říčany.
        A néé abys zase na měsíce zmizel...:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nákup kola pro synka

               

          Airline: díky!
          Nezmizím, ale v zimě já na kole prakticky nejezdím (spíše běžky a dlouhé výlety pěšky terénu - hory atd ...)
          :-)

          u nás mají ten Matrix SX také asi za 4.400,- (10% sleva)
          a do Prahy pro kolo nepojedu (to by myselo být s 30% slevou)
          :-)

          ... ale doufám, že se někdy snad potkáme.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákup kola pro synka

             

        Zprávy z Brna: U Hanáka (www.velohanak.cz) mají Matrixe 24" sx s odpruženou vidlí za 3750,- (modrý, velikost rámu 13"). Taky tam mají 24" GT Aggressor za 6990,-, moc pěkný. Díval jsem se na web, dají se dětská kola sehnat i jinde, neměl by to tedy snad být až takový problém.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup kola pro synka

         

    Matrixe SX jsem asi před 3 týdny koupil přes Annonci za 2.500,--. Na kole jezdila dívenka a při troše námahy s pulírovacím náčiním odhalí fakt, že kol není funglovka, jen hnidopich. Na computeru (v ceně) je 299 km a podle vyjádření původního majitele o způsobu používání to asi odpovídá. Myslím že je to rok výroby 2003 (stříbrný a oranžovo-černý).

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup kola pro synka

         

    Díky moc !!
    Skvělé tipy
    Budu hlídat inzerci a sledovat slevy. Těch 3.750 je moc dobrá cena

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákup kola pro synka

           

      Fakt dobrá cena. LaMi měl ale kliku, konečně - já když přes Annonci prodával ty limity, tak byly také v prvotřídním stavu. Sleduj ty inzeráty, www.annonce.cz.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup kola pro synka

         

    Zdravím po pár dnech.
    Tak jsem nakonec včera koupil toho Matrixe SX (Author) tady v Mostě, v prodejně kde jsem kupoval na jaře i svého Zenitha. Majitel mi dal 15% slevu - což je zhruba 3.900,-Kč
    To už je dobrá cena (a tak mě to Brno za 3.750,- nemusí trápit)
    Kolo je krásné (černo-červená kombinace, odpružená vidlice, ...) dokoupil jsem mu ještě nosič na láhev (z toho bude nadšený, protože na to jeho staré malé kolo nosič nešel upevnit), blatníky (plastové s možností rychlého sundání) a stojan pro opření kola (ten také na stasrém neměl)
    Pokud narazím v akci na nějaký levný cyklocomputer, tak mu ho ještě koupím, ale zatím stačí takto (alespoň nenabourá hned na začátku, kdy by furt vejral jak rychle jede ...)
    :-))

    Díky za postřehy.

    P.S.
    Nyní je takové naprd období, kdy vůbec nejezdím. Ale tak alespoň chodím na dlouhé výlety !
    :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákup kola pro synka

           

      Dobřes koupil.
      Ten kompjůtr bych klidně koupil levný v hypermarketu - dcera má takový za 150,- Kč už asi 6 roků a normálně to chodí.
      Tak ať to mladýmu dobře šlape! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákup kola pro synka

           

      jestli jsi z Mostu, zkus si zajit do OBI - tam meli v regalu hafo levnych ale vysoce funkcnich pocitacu na kolo - to co se jinde prodava za 300 tam je to (bezejmena) asi za 149 Kc
      maximalni a prumerna rychlost, pomerovani aktualni rychlosti s prumernou
      celkova ujeta vzdalenost a denni vzdalenost
      jako dalsi funkce pocitaji i to ze se da prepnout zobrazovani mil/km nebo 24h/12h rezim :-)
      ale jinak za tu cenu doopravdy bomba ...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (macikm ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup kola pro synka

         

    Zatím to u mě není akutní, vnučka je ještě malá. Ale děsí mě ta hmotnost, jestli to dobře čtu. Třicetikilovej kluk a má patnáctikilový kolo? Na čem pak jezdí křehké dívky? Jedině spoléhat na to, že vnučka bude vazoun. :'(

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup kola pro synka

         

    Zkuste se podívat na http://www.akcniceny.cz/zbozi/full/kolo/.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Karel)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

400 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024