reklama

Diskriminujte mě!

(Nejsem Herodes a se všemi, kteří jsou tak či onak postižení, diskriminovaní, choří, hendikepovaní nebo jinak utiskováni mívám obvykle nepřehnaný soucit a přiměřenou míru solidarity).
Takhle večer sedím doma a pouštím paňáky v televizi. Je nutné být v obraze. Abych zas ráno nebyla u kvokání mimo.…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2012
Autor: Lanna
  • Re: Diskriminujte mě!

         

    Kdo dneska není diskriminovaný ten snad jako by ani nebyl :)
    Mě třeba pobavilo, že v rámci boje proti diskriminaci ženského pohlaví se, u progresivních evropských firem snažících se o vyšší poměr manažerek, docela vážně uvažuje u zvětšení parkovacích míst pro ženy :)
    A samozřejmě tam nebudou moci parkovat ani muži ba ani invalidé.
    Toto široké parkovací místo je vyhraženo pouze pro top manažerky v rámci nařízení EU číslo blablabla a nesmějte se, ohromně to pomůže boji s diskriminací ..

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Diskriminujte mě!

         

    Pani archandelka je vsech investigativcu futral. Par Kotlu jsem videl, i asi dva Mate slovo. Nijak me ty porady nenadchly, vystupuje v nich jako hokyne. (Je to kravka).

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2012
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Diskriminujte mě!

           

      Druhá sedmička dopita?

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Diskriminujte mě!

             

        To je tak znat?

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2012
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Diskriminujte mě!

           

      Myslím, že není.
      Není mi sympatická a pořady tohto typu už vůbec ne, takže "Máte slovo" jsem viděla jen jednou asi deset minut. Ale Kotlů jsem kdysi několik viděla - a muselo se jí přiznat, že vždy byla perfektně připravená a že jí to neuvěřitelně pálilo. Vystupování hokyně je možná tím, co tyto pořady prodává, nevím - ale vsadím se, že ona to ví velmi přesně.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Diskriminujte mě!

             

        Pravdou je, že je profesionálka každým coulem. Opravdu byla vždy v obraze. Nevím jak teď, od zmíněného pořadu jsem ji asi nikde neviděla.
        To že u toho musí být ta hokynařina je bohužel dáno spíš skladbou diváctva.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2012
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Diskriminujte mě!

         

    Přečetl jsem si to teď ke snídani - dobrý! :-)
    S diskriminací mám i tak trochu osobní zkušenost: před časem jsem se dočetl, že vpodstatě každý muž se (prý i vícekrát za život) setkal s tím, že mu jeho kolegyně v zaměstnání dávají "neslušné" návrhy. No a já byl sedm roků sám a nic! Mášová, Chvojková i ta Hrdličková - absolutně nic! Taky jsem jim to potom pověděl...
    To je přece diskriminace... nebo možná i přímo šikana vůči mně, že jo :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Diskriminujte mě!

         

    Díky za pěkné počtení k ranní kávě :o)))

    Na tyhle pořady nekoukám, ale vidím, že o hodně přicházím :o)))
    Jenže já na to nemám vnitřní sílu - asi před rokem jsem shlédla polovinu pořadu Tah dámou a do dneška mi naskakuje alergická reakce, jen když vidím název pořadu :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Diskriminujte mě!

           

      Náhodou tah dámou je chválihodný počin veřejnoprávní televize.
      Většina dílů je nádherným důkazem faktu, že dámy jsou taky jenom lidi stejně tak jako pánové :).
      Představa nezištnější společnosti "až ženy skutečně dostanou příležitost" po shlédnutí některých dílů dostává kopance do zadku v přímém přenosu.
      Navíc s dalšími díly se objevuje zajimavý fakt, že diskutují ve své podstatě pořád ty samé dámy a téměř každý muž, který navštíví pořad to dostane naprosto nezištně sežrat :), neb přítomné hostkyně se okamžitě semknou a to navzdory jejich oblíbenému tvrzení, že ženy přece diskutují jinak :(

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2012
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Diskriminujte mě!

             

        Ježkovyzraky... Mě se udělalo špatně jen při čtení tvého příspěvku :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Diskriminujte mě!

             

        Já jsem tenhle pořad viděl jen jednou, když tam mluvili o cikánech ve Šluknově. Ověřil jsem si, že je to ten typ pořadu, kdy má moderátor svůj jediný správný názor a nenechá si ho vymluvit i kdyby měl před sebou horu opačných argumentů.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2012
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Diskriminujte mě!

           

      Myslím, že o nic nepřicházíš, když na to nekoukáš:-))
      Občas se sice nedozvíš, že někdo bojuje za tvá práva, ale někdy je možná lepší to nevědět:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2012
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Diskriminujte mě!

             

        Tak to opravdu vědět nechci... :o)))

        Ale teď mě napadá - tady zrovna bych chtěla být diskriminovaná v tom směru, že ty dámy za moje práva "bojovat" nebudou :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Diskriminujte mě!

               

          Tomu ty nerozumíš, co je pro tebe dobré:-))

          Ale mohli bychom třeba uspořádat nějaký protestní pochod nediskriminovaných:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2012
          Autor: Lanna
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Diskriminujte mě!

                 

            Jo a takovéhle by se nám postavily do čela :o)))

            Já asi ani nechci vědět, co je pro mě dobré :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Diskriminujte mě!

         

    Krásně popsaná diskriminace :-)
    Úplně se mi ten pořad vybavil i těmi reakcemi a aktéry a hned jsem si vzpoměl jak se mi tehdy z toho vařila krev

    [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Diskriminujte mě!

           

      No jo, i ve mně zanechal hlubokou stopu:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2012
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

341 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024