reklama

Rukavice BEZ suchého zipu

Poraďte prosím Vaše zkušenosti a doporučení
pro rukavice "bez sucháče"
Manželka by chtěla hodně "vypolstrované"
krátkoprsté rukavice s poutky, ale aby nebyly se suchým zipem, kterým si ničí funkční prádlo, když o něj omylem zavadí. V diskuzích jsem o tom nic nenašel.Díky

[ Zpět ]
Datum: 08.08.2012
Autor: senior
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    tak ty suchače ustřihni a máš klid...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2012
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

           

      dobrý nápad pro chlapa, ale manželčino
      ženské cítění krásy by to asi nepochopilo :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2012
      Autor: senior
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

             

        Tak si manželka bude muset vybrat... ;-) Sucháče jsou na většině rukavic přišité, takže by to mělo jít odpárat.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.08.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

               

          jo jo, to by šlo, ale ona si už vybrala cestu: pořídit si nové rukavice a přeje si je
          bez suchého zipu a ne párat a střihat.
          Určitě někdo takové má :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 08.08.2012
          Autor: senior
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

                 

            Se koukni na bike-forum... ;-) Už tam máš odkaz...

            [ Zpět ]
            Datum: 08.08.2012
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

                 

            No, bála bych se, že horko těžko - já takhle kdysi mívala bezprsté rukavice kryjící skvěle zápěstí, a ty už jsem taky dlouho nikde neviděla - všude končí pod zápěstím nebo těsně na něm.
            Napadlo mě - aby to manželka měla bez práce, co takhle koupit libovolné rukavice se suchým zipem a pak ukecat (=uplatit) nějakou švadlenku madlenku, aby sucháč odpárala a případně ho vyměnila za gumu?

            [ Zpět ]
            Datum: 08.08.2012
            Autor: evcas
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

                 

            Specialized

            [ Zpět ]
            Datum: 08.08.2012
            Autor: pro_pa
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    Tady jich je mraky

    http://www.monton-cycling.com/productlist-s-0...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2012
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    Mam Specialized "body geometry", bez suchace nebo jakehokoliv jineho zapinani, proste je jen horni cast z pruzneho upletu, takze se jen tak natahuji. Spodni cast dlane je vypodlozena placatymi gelovymi polstarky. Mam je druhou sezonu (koupene nekdy loni na jare) a jsem velmi spokojeny, s klidnym svedomim muzu doporucit.

    (Poutka nemaji, ale to mi prijde jako minimalni detail. Jedu v nich x hodin, sundavam je par vterin, toz pohodli v teto etape jejich pouzivani neresim). :)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2012
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    Sucháče neničí funkční prádlo, pokud se před vložením do pračky dobře "zapnou". Jako by tam nebyly.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    co tyhle?
    http://thebg.cz/index.php/rukavice-force-spid...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    Nedávno mi odešly dvoje poměrně drahé rukavice a hledal jsem řešení, mám zřejmě trochu netypické požadavky na rukavice a tak jsem měl měl problém nějaký sehnat až jsem natrefil rikavice Poledník, koupil jsem alespoň na čas a jsem s nima hodně spokojenej.
    Myslím, že budou vyhovovat, mají poutka na stahování, nemají suchý zip a některý mají hodně vysokoé gelové vypolstrování.
    Já je kupoval u Kulhánka, mám ty modročerné za 330 Kč.
    http://www.vseprokolo.cz/rukavice-8380

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    Díky všem za pomoc a nápady, nejvíce pak
    "Andrejovi" .Na základě jeho zkušenosti jsem
    zakoupil ženskou rukavici bez suchého zipu-
    GB PRO od Specialized

    manželka nadšená, rukavice jsou nejenom funkční, ale i elegantní

    http://citybikes.com/product/specialized-womens...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2012
    Autor: senior
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

           

      no počkej počkej, odbýt tvrdzení o eleganci fotografií samotné rukavice... :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2012
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

             

        Třeba mlží a manželku chce na tu rukavici teprve ulovit :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

             

        Me taky v teto souvislosti "bavi" fotogragie v e-shopech, kde je rukavice vetsinou jen z horni strany. Zrejme prave kvuli posouzeni elegance. :) Me ovsem dost podstatne zajima to, jak je udelana dlan... a to foti jen sem tam nekde.
        Samozrejme ted pomijim to asi nejdulezitejsi, tedy ze rukavice bych z e-shopu stejne asi nekupoval, chce to podle me vyzkouset primo na pracku. Ale uz pro pred-vyber, co je vlastne na trhu, se hodi mit tech obrazku vic, pro predstavu.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2012
        Autor: Andrej
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

           

      A tyhle rukavice mají stahovací poutka? Nevidím je tam. U rukavic moc chybí pohled na dlaně.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

             

        Tak to trochu rozvedu:
        rukavice jsem nekoupil po internetu, ale v krámě po odzkoušení. O té eleganci mluvím v tom smyslu, že mé manželce na ruce připadaly elegantní- má štíhlou ruku a tyto rukavice jsou vyloženě dámské. Měla stejné na ruce v mužské variantě a nebylo to ono. Poutka nemají, ale z diskuze vyplynulo, že nejsou nezbytná.
        A když podobně prostudujete www odkaz, tak
        i uvidíte, jak vypadají z dlaně! a je tam i video
        http://citybikes.com/product/specialized-womens...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2012
        Autor: senior
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

               

          Dobrý, já bych je nekupoval, protože jsem po mnoha odnošených rukavicích zjistil, že není podstatnější rozdíl mezi rukavicemi za 300 a za 800 a dnes už bych za rukavice víc než 600 nedal.
          Já jsem se ptal, protože poutka byla v tvém zadání na rukavice, já vím, že někdo je nevyžaduje, já naopak bych rukavice bez oček nekoupil, když se zpotí ruka, hodně blbě se sundavají.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2012
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice BEZ suchého zipu

         

    Já taky nikdy drahé rukavice nekupoval a tak jsem manželce udělal radost.Snad bude platit, že se nevyplatí kupovat levné věci, protože je pak člověk kupuje častěji a kvalita bývá horší. Právě u těch levnějších rukavic se mi ty poutka stejně utrhaly.A pak jsem je svlékal celé obrácením, vlezl do nich druhou rukou a znovu svlékl a bylo to.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2012
    Autor: senior
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024